Yöresel Tarif Ramazan Sofraları(2024)

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Ramazan Sofraları '' hangileridir?(4 OY HAKKINIZ VAR)

• Ankete Katılan
    642
  • Anket Kapalı .
Hava da bu hafta ful yağmurlu burda😒
Cevizlibağ province. İstanbul'da yaşamamak için şükür serisi:
20240318_171514-01.jpeg

Geçen hafta Kirazlı- Kayaşehir metro Bakırköy'e uzatıldı. Korkunçtu kalabalık. İnemedim bile 😬 Metrobüsle seyehat etsem otururdum 🤣 Bir daha o hattı kullanır mıyım bilmiyorum 😬
Yıllar önce Eminönü tramvay durağında arkadaşlarımı beklerken kalabalık tarafından zorla tramvaya “binmeyeceğim “diye avazım çıktığı kadar bağırdığım halde bindirilmiştim 🤣🤣🤣

Ya sende naz yapma,:110: yerim dar oynayamam diyorsun:63:
Canın istese milyon tarif var🤪
Ben bile tatlı mı üç kez değiştirdim🤣
Buldum alternatifler de şu anda apartmanda savaş çıkarmaya hazırım. Ramazan olmasa kavgaya girişecektim. Cahilin teki saksımı mahvetmiş. Saçma saçma dallar dikmiş. Fırlatıp attım. Dallarımı kırmışlar, kökü topraktan ayrılmış. Toprak eksilmiş. Kedi gelip devirdiyse de yan apartmandakilerin ağzına tüküreceğim. Acayip sinirlendim 🤬

Buldum alternatifler de şu anda apartmanda savaş çıkarmaya hazırım. Ramazan olmasa kavgaya girişecektim. Cahilin teki saksımı mahvetmiş. Saçma saçma dallar dikmiş. Fırlatıp attım. Dallarımı kırmışlar, kökü topraktan ayrılmış. Toprak eksilmiş. Kedi gelip devirdiyse de yan apartmandakilerin ağzına tüküreceğim. Acayip sinirlendim 🤬
Geçmiş olsun 🥹

X