Yöresel Tarif Ramazan Sofraları(2024)

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Ramazan Sofraları '' hangileridir?(4 OY HAKKINIZ VAR)

• Ankete Katılan
    642
  • Anket Kapalı .
Ben hep susuz basıyorum. Salamura olunca kapağı suyunu kontrol etmek gerekiyor ben unutuyorum oyle
Bende hep kendim yapardım. Ama en son basılı satın aldım. Yaprağı çok güzeldi, eltim hep alıyordu. Cidden güzel çıktı. Düşün evden geldi hala duruyor

Bende hep kendim yapardım. Ama en son basılı satın aldım. Yaprağı çok güzeldi, eltim hep alıyordu. Cidden güzel çıktı. Düşün evden geldi hala duruyor
Ya iyi yapılırdı salamura yaşıyor baya ..ben 5 senelik salamura yi kullanmıştım bir keresinde sapasaglamdı hiç birsey olmamis.ama taşıyor bazen kapağı yıpratıyor falan bana zor geliyor o iş

Ya iyi yapılırdı salamura yaşıyor baya ..ben 5 senelik salamura yi kullanmıştım bir keresinde sapasaglamdı hiç birsey olmamis.ama taşıyor bazen kapağı yıpratıyor falan bana zor geliyor o iş
Birde sap kısmı uzun olunca daha uzun süre dayanıyor diye duymuştum

Ben de başka yerlerde yasak burada serbest sanıyordum birde konuya etiketlemek diye düşünüyordum
Ortaya yazılır veya kendi aramızda konuşuruz. Ama dışarıdan gelen bunu bilmez. Aaa evet hemen vereyim der. Buda etkilemeye veya direk istemeye girer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…