Ramazan bayramında görücüye çıkacak olanlar buyrun

tamam hayatim sanada iyi geceler :) kahvekoligim
giz sen gercekten kahvekolikmisin
yani kahve hastasimisin :) hahaha
aklima geldi birden

sabahları Türk kahvesi içmeden ayılamam. bazen ikindinde içerim. çok severim gerçekten koliğim yani. öptüm seni. senin adında hakkaten sultan kaydirigubbakcemile3mı bende onu merak ettim

tanıştığıma memnun oldum :roflol:

ii geceler canlar. hadi rüyamızda mutlulukreçetemi görcekmişizyerimseniben

bende tanistigima memnun olacam insallah -tatlicadiarzu-
neyse daha sonra msn leri degiselim, mutluluk recetem sanada söylüom bak klava: :1rolleyes:

ayrica mutlulukrecetemi görücez ya rüyamizda. :çok üzgünüm:
benide görün bari :a015:
ay ne kiskancim :roflol:

gunaydın kızlarhihoyyytyazdıklarınızı okudumda neler olmus ole mutluluk recetem cok sevındım senın adına ya en onemlı kısmı atlatmıssın valla hadı hayırlısı olsun ınsallah canım.:1rolleyes:sultancım umarım senın kayınpedernde ıyılesmıstr tatlımyerimseniben

onemlı dııl tatlım daha konusulmadı yaa aksamda aksılık cıktı umarım senın konusma ıyı gıtmıstır merak ettım valla he gelınce yaz hemen canımyerimseniben
Canim eftalyam önceki mesajindan alinti yaptim.. hayirdir canim ya ne oldu böyle?:çok üzgünüm:

herkese meraba kızlar nasılsınız canlarım
mutluluk reçetem senin adına sevindim tatlım inşallah
herşey çok güzel olur
hayırlısıyla yüzüğünüz takılır canım...

herşey çok güzel olur

cok tsk ederim zeynepcim, hayirlisi olsun ne diyeyim :çok üzgünüm:
daha zaten bir sey oldugu yok, sade annemin onayini aldik, bakalim sözünde duracak mi CADIARZU

benim kayinpeder iyimis cok sükür ama hala yogun bakimda tabi,
yarin izmite döneceklermis , tedaviye orda devam edicekmis.. :sm_confused:

herşey çok güzel olur

mrb cnim , biz iyiz sen nasilsin Şeniz

sapuklaarr kim ne alıyo ne veriyo nan.:roflol: beni yatırıp neler karıştırdınız gösteririm ben sizelülülülülülü

eyvah yakalandik
eccük sapukluk ettiydik giz , bisi yaptigimiz yok :jeyyar:

hemide biz msnleri degistik, senin ki yoh :dilcikar: :mymeka:

ay kk ya giremedikkiiiiii saatlerce

kizlaaar,
bugun.. yani aslinda dün, herneyse bu gece diyim. arkadasimdaydim
isteme ve söz bi anda oldu, :asigim:
istediler verildi ve yüzük takildi.
güzeldi ama , istemeye gelenler kalkmak bilmedi mübarek saat 6 dan 10 a kadar oturdular :roflol:
arkadasim, sevgilisin kahvesine tuz da katti. bissürü kattik :jeyyar: oh hepsinide icti :jeyyar:
cok güzeldi arkadasim cok heycanliydi, ve cok stressliydi
rabbim herkese hayirlisiyla nasip etsin :asigim:
darisi basimaaa

günaydınnn kızlaaaaarhihoyyyt
sözümüze sonnn 5 gün Allah'ın izniylee
haftasonu bizimkiler iade-i ziyaret yaptı, isteme -söz ayrıntıları konuşuldu, biz dee aşkımla bohçalardaki son eksikleri tamamladık herr şey hazır artıkın geri sayıyoruzkaydirigubbakcemile2
Allah hepimize hayırlı yazılar yazsın sevdiklerimizle birliktee:Saruboceq:

ay bu ne hız, ya diyorum bizde mi var bi terslik herşey çok yavaş ilerliyor. millet bi gecede hepsini hallediyor biz de yok bi istemeyle kız verilmez yok şöyle yok böyle..:çok üzgünüm:

bende tuzu çok katmıştım, bi daha isteme olacak o zaman az koyacamm. sultan sende ne güzel tecrübe edinmişsin işte. tabi kendi başına gelmesi başka. darısı başına canım yerimseniben

ne güzel yaa maşaallah

canım bişey sorabilir miyim, bohçaya neler konuluyor? alyansları erkek tarafı mı alıyor, karşılıklı mı alınıyor, ya da kıyafetleri? merak ettim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…