Kontakt Lens Rainbow yeşil lens topiği

ya bende istiyorum ondan almak ama daha önce hiç kullanmadığım için cesaret edemiyorum aslında.Ya rahat değilse,ya yakışmazsa diye düşünüyorum.Sen daha önce kullandınmı onu?

kullanmadım ama çok rahat ve doğal durdugunu okuudm forumdan.genelde herkes çok memnun kalmış.gzlerinde lens varmış gibi durmuomuş.pört pört bakmıosun yani:dance: umarımda öle olur.freshlok kulanıyrm aslında onlarda ii ama tabi pört pört durumu var onlarda brs.ama kimiside bende lens oldugunu anlamıyodu..soliticalarda ii ama braz tuzlu geldi bana

aynen canım,solitica baya tuzlu.Ya bende alıp bi deneyeyim bari.Resimlerde çok beğendim.Aslında bende B&L kullanıyorum.Çokta memnunum ama macera arıyorum heraldekaydirigubbakcemile3

hayatımda kullandığım en rahat ve gördüğüm en güzel renk...kesinlikle rainbow elit line giallo...bazen ben bile kendi göz rengim sanıyorum...renk olarak beren saat in göz rengine çok benziyor..yosun yeşili ve ela karışımı...hiç kimse lens olduğunu anlamıyor..gün ışığında el aynasıyla çok yakından kontrol etmek için baktığımda dahi lens olduğu belli olmuyor...piyasadaki fiyatın çok çok altında aldım..bir sitede en ucuz fiyatı bulun %20 indirimde bizden yazıyordu.lensimi 95 tl ye mal ettim....aldığım yerde istanbulda birçok şubesi bulunan faturalı çalışan bir optik...

Sanırım aynı yerden aldık.. Benim aldığım yerde nette bulduğumuz en uygun fiyat üzerinden %20 indirim yaptı 95-TL ye aldım.. Kadıköy şubesinden..
Lenslerimden çoook memnunum, çok rahat ve çok doğal duruyolar..kaydirigubbakcemile2

ben de giallo kullanıyorum çok memnunum

çok doğal görünüyor ve gerçekten bi arkadaşın da dediği gibi aynayla gün ışığında kendi gözünüze baktığınızda bile zar zor seçebiliyosunuz lens olduğunu

ama bunun süresi bitince bi de fantasy serisinden light green i denicem merak ediyorum onu da :)

arkadaşlar tanita tikaram sarı lens de acayip doğal bi yeşil gibi duruyo...ama ben şimdi gialloya kafayı taktım:)) ikisini karşılaştırabilecek olan var mı? bu arada giallo haresiz mi?

kızlar giallo yemyeşil mi duruyor? lens olduğu anlaşılıyor mu? çok mu bariz açıyor göz rengini? nolur cvp verin ya sipariş vericem

kızlar giallo yemyeşil mi duruyor? lens olduğu anlaşılıyor mu? çok mu bariz açıyor göz rengini? nolur cvp verin ya sipariş vericem

Hayır cnm yemyeşil bi yeşil durmuo.. lens olduğu anlaşılmıo.. çok doğal duruyo.. ben çok memnunum lenslerimden..:hooray:
İstanbulda oturuyosan, lenslerimi aldığım yeri söylerim ordan alabilirsin. 95 TL ye aldım. Netten bile daha uygun.. bizzat görerek almak netten almaktan daha güvenli..

cnm benim msjını görünce o kadar sevindim ki.. ben tanita tikaram sarı aldım,ela yeşil gibi duruyolar kimse anlamıyor,ama daha belli doğal bi lens arıyorum giallo alıcam sanırım,kadıköye de yakınıma.s.

Kadıköy harbi optikten aldım lenslerimi.. bendeki duruşunu görmen için foto gönderiyorum.. çok yakın çekim diiller ama.

Eklentiler

• $Adsız.jpg
    9,8 KB · Görüntüleme: 804
hiiiiii......cnm acayip güzel durmuş çok çok beğendim...maşallah lensi demiyorum ama göz şeklin,kaşın,kirpiğin harika.ben de alıyım bari,resim eklediğin için çooook teşekkür ederim cnmhihoyyyt.denetiyorlar mı peki orada?

kızlar bu lens göz rengini hiç açmamış snaki ya anlayamadım.yani takmasan da aynı böyle görünür sanki uzaktan kahve gibi.dibine girip güneşte falan bakınca yeşil olduğu görünücek gibi.bilemedim :S kahve göze takıldığında uzaktan bakınca gözünüzün renkli olduğu belli oluyormu? yoksa aynı koyu gibi mi

çok belli bir yeşil diil ama doğallıktan yana olanların tercihi. sahsen ben bayıldım bu renge. muhtesem bir renk. çoğu lens özellikle açık olanların çoğu acayip yapay duruyor ben sevmiyorum şahsen. ilk lens taktığım yıllarda ben de kullandım ama şimdi hayatta takmam öyle lensleri.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…