Kontakt Lens Rainbow yeşil lens topiği

esteticaa süper durmuş lensler çok çok doğal ve çok hoş. 95 çok iyi almışsın cnm bana özelden adresini yazarsan belki ben de gidip denerim :) satrapinin giallolarını diğer topicde gördüm onda da harikaydı çok beğendim.

hiiiiii......cnm acayip güzel durmuş çok çok beğendim...maşallah lensi demiyorum ama göz şeklin,kaşın,kirpiğin harika:nazar:.ben de alıyım bari,resim eklediğin için çooook teşekkür ederim cnmhihoyyyt.denetiyorlar mı peki orada?

ayyy güzel sorumların için teşekkür ederim cnm.. opuyorumnanaktan..
denetmiolar aslında ama ben rica etmiştim denettirmişlerdi..
Sophistic'in yeşilinide denedim ama pörtlek pörtlek ve çok yapay durdu.. Aynaya bi baktım resmen ben lensim die bağarıyodu ve çok iticiyli yılan gözü gibi eyvahedigeldismile ııyyyyy

Giallolar çok güzel, çok doğal ve çok rahat..

esteticaa süper durmuş lensler çok çok doğal ve çok hoş. 95 çok iyi almışsın cnm bana özelden adresini yazarsan belki ben de gidip denerim :) satrapinin giallolarını diğer topicde gördüm onda da harikaydı çok beğendim.

Çok teşekkür ederim Didemcim..opuyorumnanaktan bu lensleri seçene kadar çok araştırdım, çok düşündüm, çook uğraştım ama uğraştığıma değdi.. çok memnunum lenslerimden. hihoyyyt

lens diye çıldırmak üzereyim sanırım...delikafaduldenders çalışmak zorunda olmasam ve sınavım olmasa kendimi dışarı atıp kadıköye gidicem hemen...ahhh ahh...bekle beni giallo veya dark green bilmiyorum hangisi olur bana......denersem karşılaştırmasını da yazarım buraya kızlar ama bilen varsa da meraktan kurtarır beni

Merhaba kızlar ben de en son adore bi yellow aldım ve çok memnunum hatta şimdi sipariş verdim ve adore bi hazel aldım ama daha gelmediler bir de rainbow almak istiyorum ama doğallık konusuna takılmış durumdayım lensin biraz kalın olduğunu okudum burada acaba yandan falan bakınca ben lensim diye bağıran gözü pörtlek gösteren bir şey istemiyorum acab böyle bir lens mi biraz daha bilgi verirmisiniz kızlar.....:)

Merhaba kızlar ben de en son adore bi yellow aldım ve çok memnunum hatta şimdi sipariş verdim ve adore bi hazel aldım ama daha gelmediler bir de rainbow almak istiyorum ama doğallık konusuna takılmış durumdayım lensin biraz kalın olduğunu okudum burada acaba yandan falan bakınca ben lensim diye bağıran gözü pörtlek gösteren bir şey istemiyorum acab böyle bir lens mi biraz daha bilgi verirmisiniz kızlar.....:)

Doğal ve rahat bi lens cnm.. gözün pörtlek gibi durması kalınlıkla alakalı diil. lensin bombeli olmasıyla alakalı.. daha önce fotomu eklemiştim bak istersen, bombeli mi diil mi kendin karar ver..

kızlar ben buraya eklemiştim zaten fotomu elite line giallolarımı memnundum ama fantasy line ı çok merak ediyorum kullanan var mı acaba???

kızlar bu renk te haleli mavi benim gözlerimde koyu kahve ve böyle durdu devamlı kullanırım haleli yeşilide tavsiye ederim freşin marka cemrenin lensleri de güzel duruyor cemreeee ltf cevap

Eklentiler

• $DSC02932.jpg
    $DSC02932.jpg
    4,1 KB · Görüntüleme: 424
  • $DSC02932b.jpg
    $DSC02932b.jpg
    3,8 KB · Görüntüleme: 390
Son düzenleme:
cemrecim lenslerin çok hoş hangi marka ve netten mi sipariş verdin yardımcı olursan bende almak istiyorumda bu arada cnm yakışmış devam et kullanmaya cevap yazarsın umarım bekliycem hoşçakal

aranızda fantasy line in koyu yeşilini (dark green) ini kullanan yada deneyen oldu mu ?
elitin yeşillerini sevmiyorum...elite in koyu yeşili çok koyu geldi...açık yeşil de istemiyorum...sarı yeşil (giallo) da sevmiyorum...fantasy dark green eğer koyu mavi- koyu yeşil arası turkuaz rengi duruyorsa ondan almayı düşünüyorum...

giallolarım geldi 1hafta oldu.Rengi güzel,bende açık durdu ama çok rahat edemedim nedense,sürekli gözümde lens olduğunu hissediyorum arada kaşınıyo falan,anlamadım neden oldu ama tabi her göz tipi farklı

ben kullanıyorum

ay canım benım neolur bı resım koy ve lutfen bılgı ver cok merak edıyorum dokusu duruşu nasıl ıncemı kalınmı harelımı dogalmı ayyy neolur bı resım koyyyy gozlerım koyu kahve benım sıyaha yakınnnn..turunculuk varmı yada yesıllık olmasın neolr:gitme:

kızlar fantasy serisinden light green i kullanan var mı acaba ?

canım ben kullanıyorum benim gözlerim çok koyu kahve daha önce lensli resimlerimiz bölümüne eklemiştim ama buraya da ekliyim kızlar koyu kahve gözde light green fantasy line bende pek yeşil durmadı açıkçası bu tek çektiğim resim ama çektikçe koyarım kızlar merak ederseniz. bir de bu makyajsız tabi kusura bakmayın :KK70: ilk aldığım gün çekmiştim makyajlı çok gzl duruyor fakat orta boşluğu geniş yine de

Eklentiler

• $Img009-1.jpg
    $Img009-1.jpg
    7,1 KB · Görüntüleme: 406
X