Kontakt Lens Rainbow yeşil lens topiği

cidden beren saatin göz renginemi benzemiş ben onunkine benzemesini çok istiordum bu yorumu duyduğuma çok sevnmdm çokçok teşekkr ederm ^^.
eer çokçok belli olan bir yeşil istemiorsan kesnlkle öneirrim.

eet bence çok benziyo. şimdi tekrar berenin fotoğraflarına baktım da cidden benzio yanii.
Siyah göz makyajı ve bol rimelle daha çok benzer ve daha güzel görünür..
bende bu renkten alıcam sanırım.. daha sonra bi tanede gri alırım, içimde uhte kalmasın :dance:

aaaaaa çok yakışmış ben çok begendim iyi günlerde kullan onemli olan senin içine sinmesi sen begendiysen sorun yok demektir zemuszemus

kızlar bende gecen aldım giallo resim koyamıyorum ama gercekten lens oldugu hiiç belli değil.benım gozlerim koyu kahve baya koyu hatta onun ıcın cok koyu bı yesıl oldu yosun yeşili gibi bole ısıl ısıl gozler beklemeyın anca flaslı cekımde acık yesıl oluyo ama bu cok koyu gözler için geçerli.
emınım kı acık renkli gozlerde cok daha guzel durur.size bakanlar lenslerı ne guzel değilde gözleri ne güzel dicek kesinlikle tavsiye ederim.hihoyyyt

rainbow lensi freshlook lens le karşılaştırırısak daha kalın değil mi?

evet sedefcim rainbow freshlooktan daha kalın bi lens.
ben lensmarket.com dan sipariş verdim hem de hemen gönderdiler bi de kocaman solüsyon hediyeli:)

evet sedefcim rainbow freshlooktan daha kalın bi lens.
ben lensmarket.com dan sipariş verdim hem de hemen gönderdiler bi de kocaman solüsyon hediyeli:)

Arkadaşlar ben freshlook kullandım ,freshlook özellikle yandan bakıldığında gözü acayip pörtlek gösteriyor kalınlıktan kastınız bu mu?

Arkadaşlar ben freshlook kullandım ,freshlook özellikle yandan bakıldığında gözü acayip pörtlek gösteriyor kalınlıktan kastınız bu mu?

Pörtlek durmasının kalınlıkla alakası yok cnm. bombeli olmasıyla alakası var. freshlook larda bombe oluyor ve gözler pörtlekmiş gibi duruyo. bende freshlook hareli gri kullanmıştım. hala inanamıyorum kendime 1 yıl o lensi nasıl kullandım die. gözüme çıkartma yapıştırmışım gibi duruodu. ve pörtlek kafamçokkarıştı

resim eklemeye calıstım ama yapamadımm kıslarr

cnm 100 msj sınırlaması var link olarak ekleme yapamıyoruz malesef.. konuya cvp yazarken en atta foto ekleme bölümü var. pc den fotoğrafını oraya ekliosun. yaptığın yorumun altına dosya olarak ekliyo

rainbow alıcam bende ama kıslarr, dioptri nedir?? kaç olması gerekio

ya kızlar ama bu giallo fıstık yeşili diye geçiyo yani açık yeşil gibi,gözde koyumu duruyor? peki dark green nasıl olur,bilen varmı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…