rahim filminden korkanlaar....

o kadar korkulacak bişey değil aslında bende 2 sene önce çektirdim. hem de uyumadan canlı canlı. sadece çok şiddetli adet sancısı gibi bir sancı giriyor. ben işlemden önce 1 ağrı kesici içtim. o kadar korkuyordum ki neredeyse yaptırmadan kaçıp gidecektim. ama zaten toplam 10 dakika içinde işlem tamamlanıyor onunda en fazla 3-5 dakikası sancılı geçiyor. ama bildiğim kadarıyla uyutarakta yapılıyormuş .

senacım sormak istediğin bişi varsa sorabilirsin ben geçen hafta çektirdim hem de eski usul dedikleriyle
canım ya nebilim yani sen dijital olmayanla mı çektirdin.bazısı o kadar abartarak anlatmış ki çektiğim korkunç acılar diye bahsetmiş,çığlıklardan bahsetmiş,ayağa kalkamamaktan bahsetmiş.ben de korktum senin nasıl geçti.dijital değil miydi?

senacım sormak istediğin bişi varsa sorabilirsin ben geçen hafta çektirdim hem de eski usul dedikleriyle

bir de öğretmensin herhalde canım nekadara çektirdin devlet nekadarını ödüyor?bir de doktor nekdar süre sonra ilişkiye gire bilirsin dedi.korunmak mı gerekiyor bir süre?tüplerin açıktır inşallah canım

cnm dijitalden kastettiklerini tam bilmiyorum ama ekranı olan röntkene diyolar sanırım bende ekran mekran yoktu normal röntken odasına giriyosun ameliyat elbisesi giydiriyorlar ama burda forumlarda anadan doğma kalıyosun falan gibi anlatmışlar sadece alt iç çamaşırını çıkarıyosun benim üstüm kaldı atletimin üstüne giydim ameliyat elbisesini. Sonra sedyeye uzanıyosun bacaklarını jinekolojik muayene şeklinde açıyosun. içerde doktorun yanında bide röntkeni çeken kişi oluyo o senden uzakta duruyo zaten sonra spekulum takıyo doktor daha önce muayene oldun mu bilmiyorum o biraz basınç yapıyo

sonra başka bişiler daha takıyo ama ben bakmadım zaten o pozisyonda bakamam :))))) neyse sora sıvı veriyo galiba o sırada aynı adetliyken olur ya hani ara ara sancı girer onun gibi oluyo ve bitio benimkini iki kere çekti ilkinde çıkmadı bi daha çekecem dedi pozisyonunu bozma dedi ve ikinci bi sancı daha çektim ama 10 saniye kadar onda kapalı tüpüm açılmış öle dedi doktorum

yani sana da bi daha çekicem derse azcık daha dayan çünkü kapalı tüpler açılıyomuş bu şekilde ve gerçekten diğer forumlarda bazı arkadaşlar çok abartmışlar dediğin gibi ayılan bayılan valla canları yanmıştır mutlaka doğru söylüyorlardır ama inan o kadar çok acımıyo ya
ben ağda yaparken daha çok cnm yanıyo :)))))))))))))))) bunda ne var

bir de öğretmensin herhalde canım nekadara çektirdin devlet nekadarını ödüyor?bir de doktor nekdar süre sonra ilişkiye gire bilirsin dedi.korunmak mı gerekiyor bir süre?tüplerin açıktır inşallah canım

evet öğretmenim cnm senacım benim doktorum devlet hastanesinde çalışıyo ama ben özeline gidiyorum sadece röntken için hastaneye çağırdı o da özelde röntken makinesi olmadığı için ben hiç para vermedim cnm
ilişki konusunda hiç bişi söylemedi sakıncası olsa ilişkiye girme derdi ben 3 gün sonra ilişkiye girdim cnm hiç bişi olmadı yani bide filmden sonra 2 gün lekelenmen oluyo

sena ordamısın sen ne kadar zamandır bebek istiyosun????
benim 15 ay oldu hala yok bişi hormonlarımda biraz sorun var bi de sağ tüpümden sıvı geçişi yavaşmış bu ay aşılama yaptırıcam

sena ordamısın sen ne kadar zamandır bebek istiyosun????
benim 15 ay oldu hala yok bişi hormonlarımda biraz sorun var bi de sağ tüpümden sıvı geçişi yavaşmış bu ay aşılama yaptırıcam

canım biz 1 yıldır evliyiz 8 aydır uğraşıyoz.bana yumurtladğımı ama yumurtaların büyümediğini söyledi doktor.olgunlaşmıyor yani 3 ay hap kullandım işe yaramadı sonra ara verdirdi 1 yıl dolsun diye bu ay bir yıl doldu işte başka bir doktora başladım rahimde bişi yok ama yumurtaların kötü dedi.ancak tek sorunun yumurtada olduğundan emin olmalıyız dedi.yoksa boşuna iğneye başlamayalım hem maddi hem manevi külfet olur dedi.işte rahim filmi ve spermiyogram istedi onlar ii çıkarsa yumurtaları uyarıcı iğne verecek.tek sorun yumurtayasa yüklenip 4-5 ayda gebe bırakırız dedi.inşallah bişi çıkmaz da.hakkımızda hayırlısı canım

sen kaça çektirdin rahim filmini nisa-nurcum ben az önce aradım hastaneyi 120 dedi.ıspartada özel bir hastane.kadın beni yanlış anlamadıysa dijital çekiyorlarmış neyse ki.yani ekranlı.umarım anlamıştır kadın.opt

sena burdur bucakta bi doktor varmış benim arkadaşımın 1 sene kadar bebeği olmadı ona gitti ve 4 ay içinde hamiş kaldı ben de onu düşünüyorum senin yerinde olsam giderim ali fuat mış adı devlet hastanesinde

evet öğretmenim cnm senacım benim doktorum devlet hastanesinde çalışıyo ama ben özeline gidiyorum sadece röntken için hastaneye çağırdı o da özelde röntken makinesi olmadığı için ben hiç para vermedim cnm
ilişki konusunda hiç bişi söylemedi sakıncası olsa ilişkiye girme derdi ben 3 gün sonra ilişkiye girdim cnm hiç bişi olmadı yani bide filmden sonra 2 gün lekelenmen oluyo

önceki sayfadan cnm :))

sena burdur bucakta bi doktor varmış benim arkadaşımın 1 sene kadar bebeği olmadı ona gitti ve 4 ay içinde hamiş kaldı ben de onu düşünüyorum senin yerinde olsam giderim ali fuat mış adı devlet hastanesinde

:dance: hıh benim doktorum ta kendisi canım.bukadar tesadüf olur.

hadi yaaaa ne gibi tedavi uyguluyo şu an sana geçirdiğin aşamaları anlatırmısın bana cnm memnunmusun bu arada

canım benim daha ilk gidişim ama adamın muayenehanesi hastane gibiydi.anla artık balkonları bile doluydu randevum6 buçuktaydı 7 buçukta girebildim.başbakandan belge alırken falan resimleri var.işte nolsun şimdilik,ilk önce adet görmem için duphaston verdi 10 gün sonra adet olursun dedi bitince 2 günü ile 5. günü arsı birgün rahim filmi çektir dedi,eşime de adetten sonra 3 gün cinsel perhiz ve sonra spermiyogram dedi.onları görmeden birşey yapmayalım dedi.işte benim hapım bugün bitti artık nezaman adet olurum bilmem ama herşey o filme ve spermiyograma bağlı.yumurtalıklarım kötüymüş.ama dediğim gibi eğer tek sorun yumurtadaysa 4-5 aya gebe bırakırız dedi

peki canm niye kendi çekmiyo rahim filmini röntkeni yok heralde dimi? bide sen hastaneye gitmedin mi

Son düzenleme:
X