rahim filminden korkanlaar....

bu arada 4444 kere okunan bir dua var da onu okuyorum ara ara gelip bilgisayara bakıyorum:))))))))

hayır ben hastaneye gitmedim canım direk muayenehanesine gittim.rahim filmi burdurda yokmuş ıspartaya gönderdi o yüzden

canım burada numara vermek yasak olabilir sohbet odasına gel gebelik özel var ya orda vereyim

canım mesajlarımı aldın umarım sohbet odasına gelirsen vereyim numarayı gebelik özel odada

bak üstte sohbet odaları yazar oraya gir bekle açılan yerde de gebelik özel odaya gir

bak şimdi benim 0 çocuğum olsa diyorum,sonra allah korusun 2 tane diyorum,sonra yok 4 tane diyorum sonra yok yok 8 diyorum.vazgeçtim3 diyorum,yok yok 1 diyorum,sonra 5 diyorum,kafam bozuyor 7 diyorum,aman 6 olsun diyorum,evet evet 6 diyorum en son boşver yaaaaaaaaa 0 olsun diyorum. iyi düşünmüş müyüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüm:)))))))))))

yaaaaaaaa allah beni ne yapsın okadar uğraştım tabi oludu o daha mantıklıydı:))))))) ama sen anladın beni dimi:)))))))))))))))))

amiiiiiiiiiiiiiiiin cümlemizin.bakasana bilgisayarın güvenşik uyarısı verdiğinde güvenli bölgeye ekle seçeneği var onu tıklasana birdaha vermez o uyarıyı tıkla sonra bir daha girmeyi dene açılır

alttan çıkıyor ya biri engelle biri güvenli bölgeye ekle ba tekrar girmeye çalış şimdi o pencere açılınca güvenli bölgeye ekleyi tıkla

ya biraz soğuk kanlı adam biraz değişik muayene ediyor elle yaptığında pek yüzüne bakmıyor ama anlaşılan adam çok yorulmuş gece12 ye kadar çalışıyor pazar bile açık.güzel açıklama yapıyor adamı annesi doğururken vefat etmiş o yüzden kendini bu işe adamış diye duydum.yanlız tek anlam veremediğim nokta bilmiyorum belkide bir taktiktir eğer sperm düşükse ve tüplerin tıkalıysa o zaman tüp bebek diyor .onu anlamadım tüpler tıkalıysa ameliyatı var sperm için de haplar varmış hemen neden tüp bebeği ağzına aldı ki bir de ilk gidişim daha.dediğim gibi belki de bir taktik ben nasıl olsa olmuyor deyip gevşeyeyim diye mi artık anlamadım onu ...........ama burada 14 sene çocuğu olmayan birini hamile bırakmış diye duydum zaten ondan değiştirdim doktoru

X