rahim filminden korkanlaar....

mrb bende cektirdim bi kac gün önce pek acı vermiyor ama benim 3 kez tekrarladılar ve sonnucusunda ilacı fazla verdikleri icin baya sancım oldu ve tüplerim tıkalıymıs zaten yada kastıgım için görünmemiş tekrardan cektirmek gerekecekmiş ama anestezi altında olacakmıs göbekten delik accıp yine rahimdende bakılacak ama normalde acı vermiyor fazla

merhaba arkadaşlar ben bu çrşm. çektirmek için masaya yattım ama yaşadığım acıyı tarif edemiyorum inanılmaz canım yandı hala etkisindeyim işin kötüsüde werilen ilaçlı sıvı gitmedi geri geldiği için boşuna çektim o acıyı senağlamahaftaya çrşm.ya tekrar yapılıcak hatta dr.um rahatlamam için diazem werdi bi nevi uyuşturucu ama cesaret edemiyorum o yüzden özelde anesteziyle yaptırmak istiyorum ama aldıgım fiyatlar inanılmaz yüksek 700 -900 ytl lerden bahsediliyor neyapıcam bilmiyorum arada kaldım lütfen fikir werin
benim canım neden bukadar fazla acıdıı:1no2:

nursist mrb ilacı fazla verdikleri için canın acımıs olabilir üstelik o kadar kısa zamanda üst üste cektirme adetten 2-3 gün sonra yapılması gereken bi işlem bu bildigim kadarıyla tıkalı cıktıysa zaten anestezi altında tekrar bakarlar aynen benimde tıkalı cıktı ve adet sonrasına gün verdi dr saglık karnen yokmu

var canım ama ilaçlı sıvı geri geldiği için işlem yapılamadı yani şuan tıkanıklık varmı yokmu hiçbirşey bilmiyoruz birde canımı ilaç yakmadı ilk aşamadaki yerleştirdikleri bi alet varya o çok fazla yaktı canımı çığlık çığlığa gittim resmen
göbekten delik açılıcak öyle bakılıcak demişsin onu neden yapıcaklar rahim flmi ayrı bişey açıklarmısın bilgim yokta o konuda

var canım ama ilaçlı sıvı geri geldiği için işlem yapılamadı yani şuan tıkanıklık varmı yokmu hiçbirşey bilmiyoruz birde canımı ilaç yakmadı ilk aşamadaki yerleştirdikleri bi alet varya o çok fazla yaktı canımı çığlık çığlığa gittim resmen
göbekten delik açılıcak öyle bakılıcak demişsin onu neden yapıcaklar rahim flmi ayrı bişey açıklarmısın bilgim yokta o konuda

benimde tıkalı cıktı demiştim
gercekten tıkalımı yoksa kendimimi kastıgım için gorunmedi anestezi altında o sekilde bakılacak aynı zamanda rahimdende aynı işlemi yapıcaklar sanırım gobekten tüplere ulaşıp daha net görülebilecek o zaman baygın olacagım için kasma durumu olmayacagını söyledi doktorum

bende baygınken yaptırmak istiyorum ama verdikleri fiyatlar çok yüksek kıyıpta veremem o parayı
geçmiş olsun inşallah sonuca ulaşırsınn canım dua et benim için canım yanmadan olsun bitsin acayip tırstım ya

bende baygınken yaptırmak istiyorum ama verdikleri fiyatlar çok yüksek kıyıpta veremem o parayı
geçmiş olsun inşallah sonuca ulaşırsınn canım dua et benim için canım yanmadan olsun bitsin acayip tırstım ya

evet canım haklısın fiyatlar uçmuş:KK43: umarın sende bi an önce bu sıkıntıdan kurtulurusun dua edicem

cnm benim duyduğum kadarıyla tıkalılık yada yapışıklık varsa çok acıyormuş yani acımadı diyenlerin sorun olmayanlar sanırsam çünkü teyzem de bara bara çektirdi onda tıkanıklık varmış ve açılmış o esnada o ay hamile kaldı.sizinkide böle olur inş geçmiş olsun bu ay bende çektircem bi ksilik olmazsa

cnm benim duyduğum kadarıyla tıkalılık yada yapışıklık varsa çok acıyormuş yani acımadı diyenlerin sorun olmayanlar sanırsam çünkü teyzem de bara bara çektirdi onda tıkanıklık varmış ve açılmış o esnada o ay hamile kaldı.sizinkide böle olur inş geçmiş olsun bu ay bende çektircem bi ksilik olmazsa

canım acılsaydı filmde görülürümüş dedigin gibi acılma ihtimali var fakat acılmadı benimki görülmedi filmde yani o yüzden anestezi uygulanacak umarım acılmıstır :) sanada cok gecmiş olsun umarım bişey cıkmaz

bende kararsızım gittim hastanede cok pahalı bi sorcam anesteziliyi ne kadara yapıyolar çok bi fark yoksa öle yaptırıcm saol cnm hakkımızda hayırlısı bebişlerimize kavuşalım da acıya katlancaz artık.

tabii canım anlatım...vajinadan ipince bir kamışa benzer bir kanül sokuluo ve o kanülün içinden bir ilaç verilio.sadece 7 dak.süren bir işlem ve kesinlikle acı hissetmedim.o ilaç verilirken sadece adet sancısı gibi bir hafif sancı çekiosun o kadar..ben bu işi okadar gözümde büyüttümki narkozla yapmak istedim.ama doktorum ikna etti.iyiki onu dinlemişim.ama eski usül ve yeni usül var .eski usul çok uzun ve çok acı vericiymiş.yeni usul yapan yerler tercih edilmeli.ben radyotomda yaptırdım.:1rolleyes:

bende yrın çektiricem ama çok korkuyodum.yazdıklarınız moral oldu biraz.bende radyotoma gidicem hsg için :)bunu okuyunca daha çok sevindim.sadece kanul mu sokuyorlar spekulum yok mu??o benim kabusum iştee.

slm kızlar aranıza yeni katıldım bu korku hepimizde var perşembe ya da cuma günü bende rahim filmi çektireceğim çok korkuyorum ama bazıları çok acıyor diyor bazıları hissetmedim bile diyor bugün doktorumla konuştum adet sancısından biraz fazla o kadar dedi korkma diye teselli etti ama yine de korkuyorum bakalım ne olacak :çok üzgünüm:

slm kızlar aranıza yeni katıldım bu korku hepimizde var perşembe ya da cuma günü bende rahim filmi çektireceğim çok korkuyorum ama bazıları çok acıyor diyor bazıları hissetmedim bile diyor bugün doktorumla konuştum adet sancısından biraz fazla o kadar dedi korkma diye teselli etti ama yine de korkuyorum bakalım ne olacak :çok üzgünüm:

a.selam selence..hiç korkma canım ben 1 kaç saat önce çektirdim.doktorum dogru söylemiş adet sancısından fazla değil emin ol.oda bi kaç saniyeliğine ilacı verirken oluyo sadece..için rahat olsun bende çok korkuyodum senin gibi ama boşunaymış bugun anladım.bak şimdi pc başında kahvemi içiyorum :KK70: zaten çok kısa sürüyo.ben daha uzun sanmıştım ama hazırlanman da dahil topu topu 6-7 dakika.allah yardımcın olsun canım.inş. sonucların iyi çıkar seninde..

a.selam selence..hiç korkma canım ben 1 kaç saat önce çektirdim.doktorum dogru söylemiş adet sancısından fazla değil emin ol.oda bi kaç saniyeliğine ilacı verirken oluyo sadece..için rahat olsun bende çok korkuyodum senin gibi ama boşunaymış bugun anladım.bak şimdi pc başında kahvemi içiyorum :KK70: zaten çok kısa sürüyo.ben daha uzun sanmıştım ama hazırlanman da dahil topu topu 6-7 dakika.allah yardımcın olsun canım.inş. sonucların iyi çıkar seninde..

arkadaşım atlattığına sevindim.sonuç ne bari?:1hug:

çok teşekkür ederim canım inan biraz içim rahatladı. bir an önce olsada kurtulsam ama daha 2 günüm var umarım iyi çıkar şimdi perşembe için randevu alacağım dua edin bana

kızlaar simdi sema hastanesine sordum şok oldum ssk lılara 378+70ilaç parası toplam 448ytlmiş.çok pahalı dilmi anestezi olursa 620 olur dediler.medipole de sordum anestesi 100 ytlmiş 185 +35ilaç parası bu daha iyi.

kızlaar simdi sema hastanesine sordum şok oldum ssk lılara 378+70ilaç parası toplam 448ytlmiş.çok pahalı dilmi anestezi olursa 620 olur dediler.medipole de sordum anestesi 100 ytlmiş 185 +35ilaç parası bu daha iyi.[
çok pahalıymış yaa ben dün öğrendim benim gittiğim özel bir hastane ssk lılara 175 dediler bana kim ne tutturursa demekki

mrhaba selence avcılar hospıtalda anestezısız 170ytl anestesızılı 260ytl haberınız olsun ben cok arstrdım en uygunu bu hastane

mrhaba selence avcılar hospıtalda anestezısız 170ytl anestesızılı 260ytl haberınız olsun ben cok arstrdım en uygunu bu hastane
saol canım ama ben istanbulda değilim benim bulunduğum yerdede anestezisiz 175 ytl ben anestezili istedim ama doktorum buna hiç gerek olmadığını boşyere narkoz almamam gerektiğini söyledi umarım dediği gibi olur. bakalım büyük gün perşembe 16.15 de

arkadaşım atlattığına sevindim.sonuç ne bari?:1hug:

tşk ederim.sag tarafım tıkalıymış.basınçlı sıvıyla bir kaç denemeden sonra açıldı şükür artık ikiside açık. :) bu arada ben radyotom da 350 ytl ye yaptırdım.sizler 100 lerden 170 lerden bahsetmişsiniz.doktorum geldi yaptı acaba ondan mı bu kadar ödedim.

X