rahim filminden korkanlaar....

senacım benim arkadaşımın da tüpleri tıkalıymış eskişehirdeki doktoru anlamamış 2 sene oyalamış sora oraya gitmiş ve tüplerini laparoskopiyle açmış ondan sonra hamiş kaldı sana niye tüp bebek dedi acaba

ben de anlamadım vallahi ya belki de adam yorgunluktan en son yapacağını en başta soledi:KK43:((
sevkli gittim ama ilaç almak için hastane hemen yanında gidip acilden işletip ilacımı aldım.muayenesi
60 ama her seferinde alıyomu bilmiyorum......

şşşşşşşşşşt bana bol bol teşekkür et kıs puanım yükselsin yanda yazıyor ya kaç kez teşekkür edildiği.karizmayı yükseltelim ayoool.muck

benim bütün testlerim tamam acaba hsonu gitsem mi testlerimi göstermeye olurmuki? ayıp olmaz dimi hani en baştan gitmedim ya ona

yok be ne ayıp olacak sanki aynı ilde misin aynı ilde olsam ben de çekinirim ama farklı ildesin aksine daha ilgilenir herhalde.ben etkilemeyeyim de arkadaşım ama bayağı övüyorlar adamı

yazıların altında çıkıyor ya bazen teşekkür et diye yazıyor sen onu gördükçe et bacim

ya işte bana da taaaaaaa buralarda bile öve öve bitiremediler ama anlattıklarına bakılırsa benim şu anki doktorumda aynı aşamalardan geçirdi beni şu an tek tüpüm sağlam sayılır öteki yavaş çünkü aşılama olucam acaba ali beye gitsemmi bu konuda konuşmak için yani aşılama doğru bi uygulamamı bilemiyorum eğer zorsa direkt tüpe giderim diyorum beklemek istemiyorum yaa :KK43:(

evet ama sen şu sohbet odasını en kısa zamanda hallet yoksa burada bukadar alakasız konuştuğumuz için kızacaklar.hadi opt canım.bişi soracaksan özel msj gondeririz.muck muck

bende çok korkuyorum,endomerriozis hastasıyım ve şuan bile kistlerim ağrıyor.rahmim kasılıyor. nasıl film çektireceğim.

X