Rahim filmi ve tüp tıkanıklığı

Şişli'de cevat hocada çekilseydiniz keşke.
Duvarınıza da yazmıştım.
Hem fiyatı uygun hem anestezisiz 10 dk da çekip bırakıyorlar.
Cevat hoca güzel açıklıyor.

Cok güzel küfredilirde neyse.. sonra işlem sonrası baktılar mı rahmine bi skntı yok dimi t rahim dısında suan kafam karıstı
O zamanlar bilmiyordum t rahmi henüz yeni öğredim bu olan olay 2021 de yeni rahim filmi farklı doktor isteği üzerine 2023 ait

Sendee🙏🏻

Aynen öyle yap bide laporoskopi doktorlarını arastır bulundugun bölgede işinin ehli yoksa istanbul ankara bak.. bunlar ince işler her doktor yapamaz bizim burda kemal bey var mesela bu işte on numara imiş..ben 2 ssene önce filmimi gösterdiğimde ben seni muayenE bile etmem seni ameliyat edip ozmanın parası( hatrı sayılır bi eakamdı)alırım ama gerek yok kapı kapı gezme bosuna ameliyat olma bu ameliyatıda türkiyede benden iyi yapcak adam yok dedi. (T rahim ve laporoskopi içindi ameliyat durumum)Ozmn muayene ücreti 1000 tl idi ve cdden muayene etmedi ücrette almadı
Kurban bayramı'nda İstanbul'a kaçalım diyor eşim şu an.Echomar'ı söyledim.
Hem uzaklaşır tatil yaparız hem görünürüz bi dedi.
Ehline denk gelmek lazım.
Burayı da araştıracağım,bir de Gökçen Erdoğan var Ankara'da.Onu bi araştırmak istiyorum.

Bakalım,hayırlısı olsun.😑

Şişli'de cevat hocada çekilseydiniz keşke.
Duvarınıza da yazmıştım.
Hem fiyatı uygun hem anestezisiz 10 dk da çekip bırakıyorlar.
Cevat hoca güzel açıklıyor.
İstanbul'da değilim.😑Rahim filmi içinde şehir değiştirmek gereksiz olur düşüncesi sardı birazda.

Ama bilsem direkt gelirdim.

O zamanlar bilmiyordum t rahmi henüz yeni öğredim bu olan olay 2021 de yeni rahim filmi farklı doktor isteği üzerine 2023 ait
T rahim gebe kalmaya engel değil diye biliyorm rahim cok dar değilse.. sende yine bikaç doktora görün operasyon olma bence hemen.. cdden rahime müdahaleler skntı yaratabiliyor allah korusun.. insan bıkıyor yoruluyo sizi cok iyi anlıyorm ama dönüşü olmayan bsey olmasın..
bi hikaye anlatayım arkadasın basına geldi.. kızda endometroisz ademniyosz artı iki tüp tıkalı ama tıkalı durumu ultrasonda görünücek durumda okdr berbat. Doktor buna ameliyat dedi baska biri direkt tüp benek ameliyata gerek yok dedi. Dedm ki hasar görüyor tüpler alınırken yumurtaya zarar verme ihtimali varmıs doktor bsey olmaz demiş. Profa gitti ameliyat için bi acmıs kapamıs edemem zaten dgruda değil önce embriyo havuzu sonra ameliyat edelim. Cnkü yumrtalıklar zarar görürse dönüşü olmaz .. e akılsız herif sen kızı niye ameliyat ettn ozmn??? Yani acaip seyler oluyor allah yardmcnz olsn

İstanbul'da değilim.😑Rahim filmi içinde şehir değiştirmek gereksiz olur düşüncesi sardı birazda.

Ama bilsem direkt gelirdim.
Nerdesiniz ki?
Anestezili fiyatları çok uçuk.
Belki o paraya yol+yemek + işlem yapılırdı.

Burayı da araştıracağım,bir de Gökçen Erdoğan var Ankara'da.Onu bi araştırmak istiyorum.

Hem gezin hem bi cekin filmi sadece rahimin tüplere baglandıgı giriş kısmından kapalıysa acabiliyor diye biliyorm. Tüpler hasar görmemişsede doğal yolla denersiniz hem.. sperm testi yaptrdımıydı esin?

T rahim gebe kalmaya engel değil diye biliyorm rahim cok dar değilse.. sende yine bikaç doktora görün operasyon olma bence hemen.. cdden rahime müdahaleler skntı yaratabiliyor allah korusun.. insan bıkıyor yoruluyo sizi cok iyi anlıyorm ama dönüşü olmayan bsey olmasın..
bi hikaye anlatayım arkadasın basına geldi.. kızda endometroisz ademniyosz artı iki tüp tıkalı ama tıkalı durumu ultrasonda görünücek durumda okdr berbat. Doktor buna ameliyat dedi baska biri direkt tüp benek ameliyata gerek yok dedi. Dedm ki hasar görüyor tüpler alınırken yumurtaya zarar verme ihtimali varmıs doktor bsey olmaz demiş. Profa gitti ameliyat için bi acmıs kapamıs edemem zaten dgruda değil önce embriyo havuzu sonra ameliyat edelim. Cnkü yumrtalıklar zarar görürse dönüşü olmaz .. e akılsız herif sen kızı niye ameliyat ettn ozmn??? Yani acaip seyler oluyor allah yardmcnz olsn
Allah hayırlı doktorlara denk düşürsün yolumuzu kimseye güvenemiyoruz halimize bak 😔😔😔

Hem gezin hem bi cekin filmi sadece rahimin tüplere baglandıgı giriş kısmından kapalıysa acabiliyor diye biliyorm. Tüpler hasar görmemişsede doğal yolla denersiniz hem.. sperm testi yaptrdımıydı esin?
Aynen çiçeğim,mantıklı olan o şu an.
Yaptırdı.
Benim kan,hormon, vajinal muayene eşimin sperm testi.Hepsi normal, değerler hormonlar olması gerektiği gibi.

Tıkalı derken içinde sıvı mı varmış.
Hidrosalpenks ?

Yoksa geçiş mi olmadı hiç?

Sonuçta ne yazıyor?

Aynen çiçeğim,mantıklı olan o şu an.
Yaptırdı.
Benim kan,hormon, vajinal muayene eşimin sperm testi.Hepsi normal, değerler hormonlar olması gerektiği gibi.
Ohh süper evhomarda fiyatlar ucukta değildi en son.. tabi cok zaman gecti ama tlfa bilgi veriolar yarın sor.. İnsallah hayırlı haberler verirsin.. yine olumsuz olursa artk laporoskopi için saglam bi doktr bulacaksn

Echomar benim gittiğim Dr önerdi rahim filmi için 2.200 dedi çekime maddi konudan dolayı gidemedim ben oraya.... Burası hem 2017 de gittiğim ilk çekim yeri hemde hatalı olduklarını kabul ettikleri yer çünkü 2017de rahim film sonrası kimse açıklama yapmadı o alanda gösterdiğim doktor da bişi demedi o zaman şimdi ise işin içinden çıkamıyorum düşüncelerden alamıyorum zihnimi beynimi o kadar ilaçlar tedaviler hep boş gibi geliyor

Çok doktor gezeceksiniz arkadaslar eger operasyon öneriyosa doktor buna mecbursunuz
Devlet sonrası 3 Dr gezdim 2si hemen tüp bebek yapalım sorununuz neyse bakalım dediler.... Ama en son başka doktora gittim 5tıl geçmiş deyip yeniden rahm filmi istedi eşimden benden genetik test istedi yine benden eşimden ayrı ayrı testler istedi piskolok gibi beni dinledi tam 1 saat şuan gidip sonuçları göstremedim eşim için genetik sonuç bekliyoruz benim sonucum çıktı onun kaldı

Tıkalı derken içinde sıvı mı varmış.
Hidrosalpenks ?

Yoksa geçiş mi olmadı hiç?

Sonuçta ne yazıyor?
Sıvı ile ilgili bir şey demedi.
Hiç geçiş olmamış.Üçüncü ilaçta çok az olmuş geçiş.

Eklentiler

• 20230503_220028.jpg
    20230503_220028.jpg
    62,7 KB · Görüntüleme: 72
Ohh süper evhomarda fiyatlar ucukta değildi en son.. tabi cok zaman gecti ama tlfa bilgi veriolar yarın sor.. İnsallah hayırlı haberler verirsin.. yine olumsuz olursa artk laporoskopi için saglam bi doktr bulacaksn
Bu laparoskopi tam olarak ne için?
Algılarım tıkalı gibi kusura bakma😑
Laparoskopi söz konusu olan bir ihtimal ise niye söz etmedi dr?Niye direkt tüp bebek dedi?

Echomar benim gittiğim Dr önerdi rahim filmi için 2.200 dedi çekime maddi konudan dolayı gidemedim ben oraya.... Burası hem 2017 de gittiğim ilk çekim yeri hemde hatalı olduklarını kabul ettikleri yer çünkü 2017de rahim film sonrası kimse açıklama yapmadı o alanda gösterdiğim doktor da bişi demedi o zaman şimdi ise işin içinden çıkamıyorum düşüncelerden alamıyorum zihnimi beynimi o kadar ilaçlar tedaviler hep boş gibi geliyor
Aynı his bende de var.
Bu 2.dr gittiğim.İkisine de çok dedim hsg diye ertelediler.Doktorun inisiyatifinde mi,sağlık sistemi mi böyle bilmiyorum.

Ama yumurtam gelişmesine, çatlamasına rağmen klomen,femara verip durdular.Yumurta gelişimi ile ilgili sorunum hiç olmadı ki...Çifter çifter gelişiyor. Neden bi hsg bakalım demediler?

Tarlusal,femara,ovitrelle,klomen,duphaston... Döngüye girdim resmen.Çok iyi anlıyorum seni.

Sıvı ile ilgili bir şey demedi.
Hiç geçiş olmamış.Üçüncü ilaçta çok az olmuş geçiş.
Minimal dagılım varmıs batıma.. alla alla geçiş olmus demekki
Bu laparoskopi tam olarak ne için?
Algılarım tıkalı gibi kusura bakma😑
Laparoskopi söz konusu olan bir ihtimal ise niye söz etmedi dr?Niye direkt tüp bebek dedi?
Kamerayla göbekten girip bakıyolar sıvı verip tüplere tıkalıysa alıyolar.. ama ben hep kapalyda oncee tüp bebek tedavisi embriyo havuuzu olustup sonra transferin dgru oldugunu okudum ve iyi olan doktorlardanda hep bunu duydum

Devlet sonrası 3 Dr gezdim 2si hemen tüp bebek yapalım sorununuz neyse bakalım dediler.... Ama en son başka doktora gittim 5tıl geçmiş deyip yeniden rahm filmi istedi eşimden benden genetik test istedi yine benden eşimden ayrı ayrı testler istedi piskolok gibi beni dinledi tam 1 saat şuan gidip sonuçları göstremedim eşim için genetik sonuç bekliyoruz benim sonucum çıktı onun kaldı
Genetik testleride normalde coklu gebelik kayıplarında istiyolar hc düşük yasadnzmı?

X