Rahim filmi ve tüp tıkanıklığı

Allah razı olsun.... Rabbim bütün bu sıkıntılarla boğuşan insanlara yardım etsin gönüllerince ferahlık versin 🌹 çok zorlu zamanlar zorlu süreçler
Öyleymiş...
Amiiiinnnn🤲🏼Ne zaman kucağıma alabilirim,alabilir miyim bilmiyorum.
Bildiğim ve emin olduğum şey ise gerçekten kadın olmak çok zor ve bence biz gerçekten çok güçlüyüz.
Gücümüzün farkında değiliz çoğumuz...

Cok sacmaa coook c kollu cihaz oldugunada inanmıyorum o doktoruna artk hiç güvenmiyorum.. evet tıkanıklık olunca uzun sürüyor emin olmak için ilacı bikaç kez sıkıp cekim yapıyolar hatta ilacın basıncı yetersiz gelip tıkanık görünme ihtimali vs olabiliyor….
Filmini gördünmü? Cok fazla açıdan görüntülenme olur c kolluda görseller nasıl
Görmedim filmi. Cd verdiler tek bir program ile açılabiliyormuş.Anestezi kafasıyla hemşire söyledi ama o an aklımda tutamazdım.
Sonrasında da aklıma cd gelmedi bile.

Sonuç raporu var elimde sadece.

Öyleymiş...
Amiiiinnnn🤲🏼Ne zaman kucağıma alabilirim,alabilir miyim bilmiyorum.
Bildiğim ve emin olduğum şey ise gerçekten kadın olmak çok zor ve bence biz gerçekten çok güçlüyüz.
Gücümüzün farkında değiliz çoğumuz...
2017den beri bu süreçlerden geçtim ben devletten ama sıfıra sıfır elde var sıfır 😕 ve hep sebepsiz infertilite denildi alt tabaka aranmadı ne zamanki Dr hastane değiştirdim neler çıktı istendi ilk defa

2017den beri bu süreçlerden geçtim ben devletten ama sıfıra sıfır elde var sıfır 😕 ve hep sebepsiz infertilite denildi alt tabaka aranmadı ne zamanki Dr hastane değiştirdim neler çıktı istendi ilk defa
Hiç yabancı gelmiyor şu an bu hikaye bana.
Farkımız ben özel hastanedeyim.Ülkemizde yaygın olan,bilinen kurumsal bir hastane üstelik...

Görmedim filmi. Cd verdiler tek bir program ile açılabiliyormuş.Anestezi kafasıyla hemşire söyledi ama o an aklımda tutamazdım.

Acılabiliyo ya benm acılmıstı denedin mi pc de? O rapora bakıp hcbi doktor işlem yapmaz görüntüleri mutlaka al almadıysan

2017 & 2023 rapor sonuçları farklı görüntüler neredeyse aynı....

Acılabiliyo ya benm acılmıstı denedin mi pc de? O rapora bakıp hcbi doktor işlem yapmaz görüntüleri mutlaka al almadıysan
Denemedim kendime gelemedim ki daha😑
Cd elimde,cd ile başka doktora gitsem izleyebilir değil mi ama?

2017 & 2023 rapor sonuçları farklı görüntüler neredeyse aynı....
Gördüğüm kdaryla t seklinde evet rahminiz ama genişliği yeterliyse doktorlar müdahaleden kacınır benm prof baya iyiydi bu alanda ve ben kar zarar yaparm bence alan yeterli gebe kalmaya zaten engel değil t rahim dedi. En ufak bi yanlıs rahimde geri dönülemez bi hasara neden olabilirmiş histeroskopi yapmaö sana demişti nitekim gttiğim 10 doktordan 5 i profdu ve yapmam dedi hepsi.. yapısıklıgı ben filmde göremedm ama siz yne baska doktorlarda gösterin ben okdr cok doktor gezip okdr cok sey yasadm ki.. en son caredir rahme müdahale bilginiz olsn

Denemedim kendime gelemedim ki daha😑
Cd elimde,cd ile başka doktora gitsem izleyebilir değil mi ama?
Bilmiyorm ki program nasıl bi program? Ama benm normal kendi pcmde acılmıstı.. kız cok garip ya ben c kolludan cknca sehir turu atmıstım. Ama ilk ikisinde öldüm dirildim cok feciydi..

Bu arada cok geçmiş olsn dedim mi bilmiyorm 🫣 balıklama atladım konunun senin oldugunu görünce

Gördüğüm kdaryla t seklinde evet rahminiz ama genişliği yeterliyse doktorlar müdahaleden kacınır benm prof baya iyiydi bu alanda ve ben kar zarar yaparm bence alan yeterli gebe kalmaya zaten engel değil t rahim dedi. En ufak bi yanlıs rahimde geri dönülemez bi hasara neden olabilirmiş histeroskopi yapmaö sana demişti nitekim gttiğim 10 doktordan 5 i profdu ve yapmam dedi hepsi.. yapısıklıgı ben filmde göremedm ama siz yne baska doktorlarda gösterin ben okdr cok doktor gezip okdr cok sey yasadm ki.. en son caredir rahme müdahale bilginiz olsn
Devlette polip var dediler oldum histereskopi hatta patalojiye gönderdiler sonra tırnak beyazlığı ksdar bir parça verdiler şişede elime et beni dendi Dr almasakta olurmuş zararsız dedi.... Daha ne denir böyle bir doktora

Demesen nolur,deli misin.
İyi ki varsın🥳
Sendee🙏🏻
Bilmiyorum.
Kendimi birkaç gün bi toparlayım,başka dr araştıracağım. Tüp bebek ise bile birkaç doktordan daha duymalıyım bunu. Bodoslama olmasın.
Aynen öyle yap bide laporoskopi doktorlarını arastır bulundugun bölgede işinin ehli yoksa istanbul ankara bak.. bunlar ince işler her doktor yapamaz bizim burda kemal bey var mesela bu işte on numara imiş..ben 2 ssene önce filmimi gösterdiğimde ben seni muayenE bile etmem seni ameliyat edip ozmanın parası( hatrı sayılır bi eakamdı)alırım ama gerek yok kapı kapı gezme bosuna ameliyat olma bu ameliyatıda türkiyede benden iyi yapcak adam yok dedi. (T rahim ve laporoskopi içindi ameliyat durumum)Ozmn muayene ücreti 1000 tl idi ve cdden muayene etmedi ücrette almadı

Devlette polip var dediler oldum histereskopi hatta patalojiye gönderdiler sonra tırnak beyazlığı ksdar bir parça verdiler şişede elime et beni dendi Dr almasakta olurmuş zararsız dedi.... Daha ne denir böyle bir doktora
Cok güzel küfredilirde neyse.. sonra işlem sonrası baktılar mı rahmine bi skntı yok dimi t rahim dısında suan kafam karıstı

X