Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Cok agriniz oldu mu? Ben de yaptiracagim ama internetten okuduklarinbeni cok korkuttu
Kesinlikle internette oKuduklarinizla kafanızı karıştırmayın kendinizi boşuna strese sokmuş olursunuz her işlemin bir ağrısı oluyor sonuçta bir işlem yapılıyor ama 5 dk lık bir işlem hemen bitiyor adet sancısı gibi saniyelik keskin bir şancı yaşadım ama hemen geçti ilacın verilişi sırasında onun dışında herhangi bir ağrısı olmuyor çıkınca unutuyorsunuz bi de tabi sonucunu düşünmek lazım benim tüpler açık çıktı bir sorun yokmuş ve inanılmaz rahatladım bu ay çünkü hep aklımda acaba bende bir problem mi var diye geçiyordu stres yaşıyordum

Belirtilerin devam mı? Ne durumdasın?

Evet kasık ağrıları devam hatta bacağıma vuruyor dünden beri bu ay olmazsa catlatma iğnesi deneyeceğiz zaten inslalah olur

Teşekkür ederim açıklayıcı anlatımınız için biraz daha rahatladım gözümde büyüttüğüm kadar değil demek ki..

Ben şubat ayında çektirdim senğn gibi çok korkuyordum, filim çekilirken acı hissetmedim jinekolog muayenesi gibiydi fakat sonrası çok agrım oldu 10 gün şişlik fakat benim arkadasım cektirdi onda hiç bir şey olmadı bünyeden bünyeye fark ediyor inşallah sende sıkıntısız agrısız bir şekilde atlatırsın

Canım vakit kaybetmeden doktora git enfeksiyon kapmış olabilirsin. Bende geçen ay çektirdim hsg antibiyotik kullanmama rağmen enfeksiyon kaptım aynı bu şikayetlerim vardı geçer diye bekledim ama geçmeyince gittim 5 gün hastanede yattım antibiyotik tedavisi gördüm geçen pazartesi çıktım. Sakın aksatma hemen git enfeksiyon kaptıysan eğer ve çok ilerlemediyse ağızdan antibiyotik verirler ilerlediyse yatış verirler.

Inslalah kapmamışımdır ya bide onunla uğraşmak istemiyorum şu süreçte kadin olmak ne kadar zor

Çok yorulduğumda kaşık ağrısı oluyo onum dışında bel ağrısı geçti bide akintim var ama aşırı değil sarı renkte oluyor benim regl ye 1 hafta var

Inslalah allah isteyen herkese nasip etsin bir daha stres yaşayacak takatim kalmadı hele çevrendeki insanların olmuyor mu tavırlarından bıktım ne kötü bir durum

Inslalah allah isteyen herkese nasip etsin bir daha stres yaşayacak takatim kalmadı hele çevrendeki insanların olmuyor mu tavırlarından bıktım ne kötü bir durum

Etrafın dediklerine kulak açtığın an sürekli takar hâle gelirsin. Amaaaaan boşver millet her şeyi her zaman konuşur. Susmaz ki

Merhaba bende sizin gibi araştırırken korkmuştum ama inanın hiçte öyle abartıldığı gibi değil bn bittiğini bile anlamadm hiç bir ağrı sızı hissetmedim ama sanırım ağrının birazda çekilen cihazla alakası var eskiden gerçekten zor ve acılıymış ama şu an öyle değil boşa gözünüzü korkutmayın iyi düşünün

Merhabalar rahiminizin içinde iki demir varken derken orayı tam anlayamadım???

kızlar bir gün kaldi ve ben çok merak ediyorum bu ay oldu mu acaba diye test yapmadım henüz ama hafif belim kasiklarim ağrıyor sanki olacakmışım gibi çok korkuyorum yaa böyle adet olacakmis gibi hissedip hamile olduğunu öğrenen var mi acaba

Adet belirtileri ve gebelik belirtileri aynı hemen hemen cok normal adet belirtisi yaşamanız insAllah bebek vardir.

Insllah çok korkuyorum negatif çıkacak diye test yapmaya bu ay kendimi çok şartlarım çünkü olacak diye hayırlısı inslalah allah isteyen herkese nasip etsin

Bende 1.5sene önce çektirdim muayenden bile rahat geçti bende aşırı derecede korkuyordum ama hiç korkulacak bir durum değilmiş ama cihazın nasıl olduğu çok önemliymiş sizin doktorunuzun cihazı nasıl doktorunuz acı olmucak dediyse olmaz Allah'ın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…