Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Kızlar günün 1 gün geçti ama test yapamaya korkuyorum çünkü hafif kaşık ve bel ağrım var sanki oldum olacak

Kizlar merhaba bende hsg cekildim. Benimki anestezisiz agrisiz rahim filmiydi. Bu konuda bilgi almak isteyen varsa bilgi verebilirim

Bugün de olmadı bekliyorum normalde geç çatlıyor yumurtam zaten geç döllenme olabilir mi tekrar ne zaman test yapmam gerekir acaba olmazsa

Benim regl gecikmem 9.günündeyken kan testinde öğrendim. Öncesinde erken tanı ile gösteren gebelik testinden yapmıştım, orda bile çıkmamıştı.

Benim regl gecikmem 9.günündeyken kan testinde öğrendim. Öncesinde erken tanı ile gösteren gebelik testinden yapmıştım, orda bile çıkmamıştı.
Bende şu eczanede 20 tl ye satılan erken gebelik testinden aldım dün yaptım tek çizgi çıktı belik hala hafifi ağrıyor bide islaklik arttı gOguslerim çok hassas dokunamıyorum pazartesine kadar olmazsam bi erken gebelik testi daha yaparım diye düşünüyorum ama

Benim aldığım 60 tl’ydi içime oturmuştu regle 10 gün kalayı bile gösterir diyor ama yok, göstermedi benim. Kanda çıktı sonra. Bence idrarla hiç uğraşma, kanda baktır direk.

Kızlar merhaba rahim filmini çektirmeninn bir zamanı var mı? Adetliyken falan mı çekiliyor tam bilmiyorum çektirmem lazım ama zamanını bilmiyorum

Kızlar merhaba rahim filmini çektirmeninn bir zamanı var mı? Adetliyken falan mı çekiliyor tam bilmiyorum çektirmem lazım ama zamanını bilmiyorum

Doktorun söylemedi mi?
Özellikle uyarıyor çünkü..
Regl bittikten sonraki 3-4 gün içinde çektirilmesi gerekiyor canım..
Hatta çektireceğin yerden randevu alacağın zaman bile regl tarihini sorup ona göre randevu veriyolar..

Kizlar merhaba bende hsg cekildim. Benimki anestezisiz agrisiz rahim filmiydi. Bu konuda bilgi almak isteyen varsa bilgi verebilirim
Canım merhaba, ben de önümüzdeki hafta Echomarda çektireceğim inş anestezi almadan. Biraz korkuyorum da açıkçası sen nerede çektirmiştin İstanbulda mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…