Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Evet FSH ve süt hormonu yüksek dedi. Rahim filmim temiz çıktı herhangi bir sorun yok. Enfeksiyon çok muş ki verdiği ilaçlar üç iğne iki kutu fitil antibiyotik iki kutu inşallah bunlardan sonra bebeğim gelir.

Bende Esenyurt ta Doğa Hospital de çektirdim anestezili. Doktorum Hatice Hanım çok iyiydi hakeza asistanı da öyle. Ağlayarak girdim. Rahim filminden sonra bayılmışım tekrar dört gün oldu biraz ağrım oluyor ama kanama yok bitti. Şimdi ilaçları kullanıyorum. Yaşım 27 üç yıl olucak Ekimin 22 sinde . İstiyoruz hayırlı bir evladımız olsun. Rahim filmi sonrası hamile kalınıyormuş. Doktor önümüzdeki ay adetin üçüncü günü gel yumurtlama takibi başlayacağım dedi. Eşimin testini de istedi. Bakalım umarım isteyen herkes evlat sahibi olur hayırlısı ile

Ben yeni çektirdim hiç canım acımadı yazılanları okuyunca uykularım kaçtı çektirmemek için 1 sene geciktirdim hiçte korktuğun gibi değilmiş biraz kanamam oldu o kadar başka bişey yok adet sancım bile daha zor geçiyor

merhabalar. ben de mart ayında kadıköydeki sonomed görüntüleme merkezinde çektirdim. hiçbir acı duymadım. kanamam da olmadı. çekimden önce doktora gergin olduğumu söyledim o da yeni bir sistem kullandıklarını hiç acı duymayacagimi söyledi gerçekten de öyle oldu. anesteziye hiç gerek yok bence korkmayın.

Ben gecen ay cektirdim özelde anestezili 3 gün felan adet sancısı gibi oluyor korkmana gerek yok benim tüplerin iksii de acık cok sukur

Ank başkentte cekilen hsg guvenilir midir? Ben orda cektrdm
Bir arkadaşım daha orda cektrmsti. Bi doktra gosterms begenmems tekrar cektr dems..baskentte açık cikan tupler diger yerde farkli cikms..biri tikali cikms.. ben de mi tekrarlamalym sizce?var mi başına boyle bsey gelen? Dgeri hatali olablr mi ki? Ozel bi lab orasi da..

Yapışıklık nerede? Tüpler mi rahim mi? Bence ameliyat olmayın tüpte tıkanıklık için olacaksa yumurtalık rezervi düşebiliyor.
Sol tüp de sıvı birikimi kan pıhtılaşması vs falan varmış sucuk gibi yamulmus bayağı hasarı varmış solun bı sıkıntı olmadı ameliyat öncesi ve sonrada bi komplikasyon olmadı çok şükür adet olunca tüp bebeğe basliycam

Ben de çektirdim rahim filmi. Hiç korkulacak bir şey yok. Sen sadece yatıyorsun onlar yönlendiriyorlar seni. Filmi çekebilmek için bi sıvı enjekte edecekler vajinadan onda sadece çok hahfif bir karın ağrısı oluyor o da çok hafif bir ağrı. O kadarcık hiç korkma 5 dk bile sürmedi benim..

yapışıklık derken rahimde yapışıklık diyorsunuz sanmıştım. tüp alındı mı?

Gerçekten mi

Ben oldum histeroskopi korkulucak bişey değil rahime kamerayla bakılıyor ama ben anestezi bile almadm acı hissediyosun biraz ama aşırı değil 10 dk felan sürmüştü su veriyolar bide alttan bakarken kamerada herşey çıkıyo devlette yaptırmıştım 3 4 gün kanamam olmuştu birazda acı kasıklarımda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…