Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Canlarım hepinize ayrı ayrı tesekkür ederim:çiçek: Sevarcım regl bitiminden hemen sonra cekiliyormus yaklasık 15 günüm var,merakla bekliyorum:1rolleyes:
bende 3 4 ay önce çektirdim anestezi ile bulunduğum ilçede yapılmıyor merkeze gittim orada ki doktor boşuna anestezi ile yaptırdın dedi 2 dk lık hafif bi sızlama için değmez dedi canım tatllıdır benim dedim ablama da çekildi anestezi olmadan hiç ağrımadı sadece ilaç verilince adet sancısı gibi hafif bir sancı olmuş o kadar yani korkulacak bir şey yokmuş. RABBİM isteyen herkese nasip etsin.

Valla benimle birlikte anesteziyle çekilenler ağrıdan kıvrandılar benim normal ağrım oldu sanırım tüpler tıkalı olunca sıkıntı oluyo

Valla benimle birlikte anesteziyle çekilenler ağrıdan kıvrandılar benim normal ağrım oldu sanırım tüpler tıkalı olunca sıkıntı oluyo
Ben de anestezi ile çekildim 1 ay önce ama hiçbirşey hissetmedim, uyandığmda da gram ağrı sızı yoktu hiç. Ama tüplerim açık çktı belki ondan.

Ben de anestezi ile çekildim 1 ay önce ama hiçbirşey hissetmedim, uyandığmda da gram ağrı sızı yoktu hiç. Ama tüplerim açık çktı belki ondan.
Benim hafif ağrım ve kanamam oldu çok şükür r benim de açık çıktı. Dediğim gibi diğer 2 kişi kıvrandı çıkınca anestezili olmasına rağmen

Peki yumurta tembelliği ve pko aynı şey mi? Bana doktorum sağda tembellik var dedi ama hormon tahlillerim ve adetim düzenlidir
yoo aynı şey değil pko yumurtalığı kaplayan kistlerdir ve bu kistler nedeni ile adet döngüsü değişir aylarca olmadığım olur tüylenme kıllanma olur saç dökülmesi olur en önemlisi yumurtlama normal bir kadında 12 defa olurken pko da adet düzensizliğine bağlı olarak adet sayısınca olur. yumurta tembelliği yumurtanın yeteri kadar çalışmamasıdır ve sanırsam tedavi edilebilir ilaçla ama pko tedavisi olmayan bir şey neredeyse her ay adet görmek için adet söktürücü kullanılır

Glukofen verdi doktorum inş işe yarar

Bende 10 kasimda cekildim hsg. Cok korkuyodum zaten beklerken bile titriyordum anestezi verdiler yarim saat sonra uyandım hafif bi agri vardi tüpler acik cikti kanamam fazlaydi 2 gun daha kanamam oldu ped kullandim hep.dktor antibiyotik ve agri kesici vermisti 3 gun kullandim hic sorun yok

Ben echomar da çektirdim. Anestezi almadım.Girip çıkmak 10 dk filan sürüyor. Hiç ağrım olmadı. Muayene aletini takarken hafif bi tahriş oldu onun acısını hissettim çok az. Onun dışında gayet rahattım. Hafif pembe kanamam oldu çok az. Ped veriyorlar ordan zaten.

Merhaba ben bu gün çekildim ama anestezi şart yoksa zormus benim dr kendi isteğiyle anestezi yaptı

Geçmiş olsun canım iki kere çektirdim ve çok acı çektim..İki tüp denemesi negatif oldu...inşallah kendiliğinden hamile kalabilirim...banada rahim tersliği dendi bu konuda hiç tedavi oldum mu?
Merhaba bende de rahim tersliği var. Doktoruma sordum gebeliğe engel değilmiş. Ve doğum sırasında duzeliyormuş bazıları koca karıya falan gidiyor ama anlık düzeliyor ve tekrar eski halini alıyor. Eltim gitmiş ilk ayında 6 yıl çocuğu olmadı şimdi bir kızı var yani bence dokunmayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…