Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Umarım uyanınca benim kadar agrı çekmezsiniz. Deneyimizi burada paylasın
Şimdiden geçmiş olsun, bebişe vesile olsun inşallah
Canım selam sen ne zaman filmi çketirdin. Hamilesin gördüğüm kadarıyla. Bende 2 aylül de çektirmiştim. Bugün hamile olduğumu öğrendim ama kaç haftalık tam bende bilmiyprum muhtemelen 4 haftalık benimkide kan sonucundan anladığım.

Canım selam sen ne zaman filmi çketirdin. Hamilesin gördüğüm kadarıyla. Bende 2 aylül de çektirmiştim. Bugün hamile olduğumu öğrendim ama kaç haftalık tam bende bilmiyprum muhtemelen 4 haftalık benimkide kan sonucundan anladığım.
Tebrik ederim cnm saglıcakla kucakla inşallah. Ben 2 kasımda.cekildim reglimi bekliyorum totem olsun diye yaptım. Ama hamile değilimdir. Erkek infertilite var. 3.tüp bebek yaptırcam ondan cekildim filmi. İnş. Tedavide olur artık. Dualarını beklerim

Tebrik ederim cnm saglıcakla kucakla inşallah. Ben 2 kasımda.cekildim reglimi bekliyorum totem olsun diye yaptım. Ama hamile değilimdir. Erkek infertilite var. 3.tüp bebek yaptırcam ondan cekildim filmi. İnş. Tedavide olur artık. Dualarını beklerim
anladım canım inşallah işe yarar totemin. allah nasip eder inşallah kucağına almayı nasip eder sağlıcakla

Tebrik ederim canım, ben rahim filmini geçtiğimiz perşembe çektirdim de, o yuzden bu ay biraz daha umutluyum açıkçası. Doktorum da şansımın olduğunu söyledi ☺️ Biz 2 senedir düşünüyoruz da :KK43: sen rahim filmini eylülde çektirmişsin bu ay kaldın sanırım doğru anladım dmi? Peki çektirmeden önce ne kadardır olmuyordu senin?

Kızlar bende bugün rahim filmi çekildim anestezili çok şükür tüplerde sıkıntı çıkmadı hafif ağrım var ama kanamam var normal mı normalde ne kadar sürüyor

Kızlar bende bugün rahim filmi çekildim anestezili çok şükür tüplerde sıkıntı çıkmadı hafif ağrım var ama kanamam var normal mı normalde ne kadar sürüyor
Normal canım, ilk gün benim de kanadı hafif hafif. Ped değiştirdim hatta regl gibi baya.

Evet cnm anestezili ise eski tip makinelerden. Ben onunlada cektirdim anestezili yaklasık bir hafta adet agrısı gibi agrım oldu.
Eğer varsa bulunduğun ilde c kollu makine tercih et. Fiyat olarak daha pahalı ama en azından anestezi almamıs oluyorsunuz
Kanaman olmuş muydu cnm

Normal canım, ilk gün benim de kanadı hafif hafif. Ped değiştirdim hatta regl gibi baya.
Benim de şuan öyle çeken kişi az az gelir dedi ama nette baktım herkesin baya gelmiş. Geçti mi peki cnm 2.gün kanama

Benim de şuan öyle çeken kişi az az gelir dedi ama nette baktım herkesin baya gelmiş. Geçti mi peki cnm 2.gün kanama
2. Gün sabah biraz biraz gelmişti gene, sonra hafif sildikçe silik şekilde geliyordu; akşamına da kesildi tamamen artık.

2. Gün sabah biraz biraz gelmişti gene, sonra hafif sildikçe silik şekilde geliyordu; akşamına da kesildi tamamen artık.
İnş kesilir benim de ya. Ne zaman çektirmiştin kalabildij mi hamile cnm

İnş kesilir benim de ya. Ne zaman çektirmiştin kalabildij mi hamile cnm
Kesilir merak etme kanamayı sorun yapma, bende biraz korkmuştum ama oraya aletler girince vs tahriş oluyor herhalde normal diyorlar çünkü.
Ben bu perşembe değil ondan önceki perşembe çektirmiştim, bu ay şansın yüksek dedi doktor ve bu önümüzdeki 3 ay. O yuzden umutluyum, benim de sorunsuz çıktı bu arada her iki tüpüm de açık ☺️

Haftaya bugün rahim filmi çektiricem çok korkuyorum..İnşallah iyi sonuç alırım..Doktoruma anestesi yapılabilirmi diye sordum ve sen içini rahat tut düşünme dedi..ama ben yinede korkuyorumm..senağlama
Canım baya olmuş sen bunu yazalı ama çektirdin mi filmi benden de istiyorlar ama çok korkuyorum açıkçası

Kesilir merak etme kanamayı sorun yapma, bende biraz korkmuştum ama oraya aletler girince vs tahriş oluyor herhalde normal diyorlar çünkü.
Ben bu perşembe değil ondan önceki perşembe çektirmiştim, bu ay şansın yüksek dedi doktor ve bu önümüzdeki 3 ay. O yuzden umutluyum, benim de sorunsuz çıktı bu arada her iki tüpüm de açık ☺
Valla cnm benim vajinal muayenede bile hafif lekelenme oluyo smear alınınca Bi kaç gün sürmüştü leke şeklinde sanırım normal arıcam bugün doktorumu ama araştırdım kadarıyla normal yani. Hadi bakalım inş kavuşuruz bebeklerimize 😍

Tebrik ederim canım, ben rahim filmini geçtiğimiz perşembe çektirdim de, o yuzden bu ay biraz daha umutluyum açıkçası. Doktorum da şansımın olduğunu söyledi ☺ Biz 2 senedir düşünüyoruz da :KK43: sen rahim filmini eylülde çektirmişsin bu ay kaldın sanırım doğru anladım dmi? Peki çektirmeden önce ne kadardır olmuyordu senin?
Canım evet doğru 2 Eylül'de çektirdim ve bu ay hamile kaldım. ama Eylül ayında korunduk içim rahat etmedi korundum ben. 2018 Mart ayından beri korunmuyorduk. 1,5 senedir bekliyorduk. Evet bana da filimden sonraki 6 ayı iyi değerlendirin demişti. :KK70:

Valla cnm benim vajinal muayenede bile hafif lekelenme oluyo smear alınınca Bi kaç gün sürmüştü leke şeklinde sanırım normal arıcam bugün doktorumu ama araştırdım kadarıyla normal yani. Hadi bakalım inş kavuşuruz bebeklerimize 😍
İnşallah ☺️🙏🏻

Hsg 2 kere çektirdim. İlki tekirdağda Genesis Esra çekti. Doğru düzgün çekilmediğinden başka dr beğenmedi zaten acımıştı da 2 gün iğne batar gibi sızlama oldu.sonra Echomarda da cevat bey çekti. Hem aletler son teknolojiydi hiç acımadı hem de bu işin uzmanı çekti. Korkacak anestezi alacak kesinlikle birşey yok. 1-3 dk sürüyor. Boşuna düşünmeyin nasıl yapacam diye Echomarda çektir acı sızı yok. Bilmediğiniz yerde çektirmeyin.

Hsg 2 kere çektirdim. İlki tekirdağda Genesis Esra çekti. Doğru düzgün çekilmediğinden başka dr beğenmedi zaten acımıştı da 2 gün iğne batar gibi sızlama oldu.sonra Echomarda da cevat bey çekti. Hem aletler son teknolojiydi hiç acımadı hem de bu işin uzmanı çekti. Korkacak anestezi alacak kesinlikle birşey yok. 1-3 dk sürüyor. Boşuna düşünmeyin nasıl yapacam diye Echomarda çektir acı sızı yok. Bilmediğiniz yerde çektirmeyin.
Kanaman olmuş muydu

Merhaba kızlar bende ilk defa rahim filmi çektiricem. Ankarada devlet hastanesinde . Ama nasıl oluyor bi bilgim yok. Ankara da önerebileceğiniz ağrısız çeken bir yer var mı

X