Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Canım bu işlemi devlet hastanesinde mi yaptırmalıyız özel hastanede mi ? Bir farkı var mı? Özel hastane 1000 tl dedi fiyatına.

Echomar da çekildim kızlar anestezisiz inanın sıfır ağrı denildiği gibi sadece spekulum yani Muayene kasıgı hissediliyor o da cok naif yapıyorlar işlemi sonrasında ilaç verilirken dahi hissetmedim agrı. Adet agrısı bile olmadı. Verilen paraya değiyor gercekten. Hiç endişe etmeyin lütfen. Ayrıca ekrandan işlemleri izleyebiliyorsunuz.
C kollu makine olan her yerde agrısız olur işlem echomar şart degil. Onemli olan bu makine kızlar

Merhaba, ben de yarın özel bir merkezde anestezili çektireceğim de, ben sormadan doktorum anestezi ile yapıyoruz dedi. O zaman c kollu cihazdan haberim yoktu, eğer anestezi ile yapacaklar ise c kollu değil midir acaba?
gerçi anestezi ile birşey hissetmiyorsun diyorlar.

Evet cnm anestezili ise eski tip makinelerden. Ben onunlada cektirdim anestezili yaklasık bir hafta adet agrısı gibi agrım oldu.
Eğer varsa bulunduğun ilde c kollu makine tercih et. Fiyat olarak daha pahalı ama en azından anestezi almamıs oluyorsunuz

Yok artık randevumu aldım, doktoruma güveniyorum ama zaten, acısız dediyse acı hissetmem anestezi ile muhtemelen. Adet sancısı benim için sorun değil çok alışkın olduğum için :) teşekkürler.

Geçmiş olsun canım iki kere çektirdim ve çok acı çektim..İki tüp denemesi negatif oldu...inşallah kendiliğinden hamile kalabilirim...banada rahim tersliği dendi bu konuda hiç tedavi oldum mu?
Geçmiş olsun. En kısa sürede hamilelik haberinizi alırsınız inşallah. Rahmi kalp şeklinde olup kendiliğinden hamile kalan bir arkadaşım var. Kısmetse oluyor diye düşünüyorum. Moralinizi bozmayın..

Özel hastanede mi çektireceksiniz ben daha dün çekildim 5 dk sürdü ve aman aman bir ağrım olmadı sadece ilaç verilirken kasıklarımda hafif sancılar hissettim o kadar. Korkmayın bende çok korkuyordum ama hiçç korkulacak birşey yok merak etmeyin anestezi almaya hiç gerek yok gerçekten

Siz anestezisiz mi çektirdiniz? Ona rağmen çok ağrı olmadı yani. Ben anestezi ile çektireceğim öyleyse hiçbirşey hissetmem herhalde, yarın çektireceğim ya stres oluyorum biraz :)

Siz anestezisiz mi çektirdiniz? Ona rağmen çok ağrı olmadı yani. Ben anestezi ile çektireceğim öyleyse hiçbirşey hissetmem herhalde, yarın çektireceğim ya stres oluyorum biraz :)
Evet anestezisiz çektirdimaynen dayanılmayacak kadar değildi yani.anesteziyle hiçbirşey hissedilmiyor zaten ama hiç gerek yok inan ki. Nerde çektireceksin:) sakin ol

Evet anestezisiz çektirdimaynen dayanılmayacak kadar değildi yani.anesteziyle hiçbirşey hissedilmiyor zaten ama hiç gerek yok inan ki. Nerde çektireceksin:) sakin ol
Bazı yorumları okuyorum da, inanılmaz acı çektim diyenler de var hiçbirşey hissetmedim diyenler de :) haliyle insanın kafası karışıyor tedirgin oluyor.

İzmir’de özel İrenbe tüp bebek merkezi var bilirmisiniz bilmem, orada çektireceğim.

İnanılmaz acı hissettim diyenler eskiden çektirmişler demek ki canım eskiden teknoloji bu kadar ilerlememişti. Yok bilmiyorum canım ben istanbulda yaşıyorumanestezi ile çektireceksen hiiiç korkmana gerek bile yok

İnanılmaz acı hissettim diyenler eskiden çektirmişler demek ki canım eskiden teknoloji bu kadar ilerlememişti. Yok bilmiyorum canım ben istanbulda yaşıyorumanestezi ile çektireceksen hiiiç korkmana gerek bile yok
Aynen çünkü bazı mesajlar ta 2012’den kalanlar vs...
Tamamdır içimi rahatlattınız sağolun

Yok artık randevumu aldım, doktoruma güveniyorum ama zaten, acısız dediyse acı hissetmem anestezi ile muhtemelen. Adet sancısı benim için sorun değil çok alışkın olduğum için :) teşekkürler.
İşlem sırasında hiçbir sey hissetmedim, uyanınca cok agrım olmustu bir hafta kadar surdu.
Birkac ay once arkadaşım Zeynep kamilde çektirdi öldüm öldüm dirildim dedi hala soktan cıkamadı kızcagız

C kollu degilse riske atmamak gerek

Gittiğim merkez İzmir’in en eski ve en iyilerinden diyebilirim, böyle bir merkezin zaten cihazları da son teknolojidir diye düşünüyorum. Anestezisizse acı çekmiştir muhtemelen, ben cihaz nasıl olursa olsun anestezi aldığım için gene de pek birşey hissedeceğimi sanmıyorum.

Umarım uyanınca benim kadar agrı çekmezsiniz. Deneyimizi burada paylasın
Şimdiden geçmiş olsun, bebişe vesile olsun inşallah

Umarım uyanınca benim kadar agrı çekmezsiniz. Deneyimizi burada paylasın
Şimdiden geçmiş olsun, bebişe vesile olsun inşallah
İnşallah, biraz da çekenle alakalıdır sanırım ağrı olması. Ya da herkesin acı eşiğiyle.
teşekkür ediyorum, paylaşacağım.

Ben çektırdm ewet acılı bi işlem ama 10 15 dakıka sürüyo imkanın varsa özelde cektir bence ama dayanamayacak bişeyde deil

kızlar devlette rahim filmi çektirmek için gün mü veriyorlar yoksa hemen çekliyormu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…