Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Ben dört yıl önce çekilmiştim. eğitim araştırmaya gittim önce ama hem çok ileri bir tarihe gün verdiler hem de bayıltmadan yapıyorlarmış. o yüzden cesaret edemedim. özele gittim. sanırım o zaman için 500 lira filan verdim. rahim filminden sonra antibiyotik vermişti. sonrasında korunmanıza gerek yok demişti. ama ben yine de o ay korundum. ikinci ay korunmadık ve allaha şükür kızımız oldu. benim film sonucunda bir tıkanıklık filan çıkmamıştı. ama bilimsel olarak rahim filmi çekildikten sonraki ilk üç ay hamile kalma ihtimali daha fazla oluyormuş.

SAMSUNda film cektıren varmı arkadaşlar birde film esnasında yqpısıklık varsa acılıyor mu

Peki film öncesi sonda falan takma işlemi görenler oldumu.Ben film cektiremedim ama o sonda icin 30 dakika ugrastilar cok canim yandi.Rahim agzi dar kendini kasiyorsun dediler.Rahimi genisletmeye calisti cengelli bir aleti gösterdi bak ucu yamuldu denildi.Ve benim cok agrim oldu.Belim kopuyor agridan.Bu deneyimi yasayanlar varmi ?

Selam, ben 23 Eylül çektirdim şişli ecomar de 650tl ödedim. Herhangi bir ağrı yada acı hissetmedim 2,3dk bitti

Geçmiş olsun bende echomar'ın diğer şubesi olan sonomed'te çekildim 25 eylülde. Cevat bey değerlendirdi benimde zerre ağrım olmadı hiçbişey hissetmedim. Siz korundunuzmu veya antibiyotik kullandınız mı? Bana gerek yok dedi Cevat bey

Benim filmi Hülya hanım cekti sonuçları Cevat bey baktı bende problem çıkmadı tupler acıktı rahim normaldi.Hayir böyle bir bilgi verilmediği için korunmadim ilac kullanmadım

Benim filmi Hülya hanım cekti sonuçları Cevat bey baktı bende problem çıkmadı tupler acıktı rahim normaldi.Hayir böyle bir bilgi verilmediği için korunmadim ilac kullanmadım

Benimkide bayan çekti Cevat bey değerlendirdi:) hayırlısı olur inşâllah hakkımızda

Bende geçen sene izmirde çektirdim hsg filmini anestezi ile çektiler hiçbişe hissetmedim sadece filmden sonra 1-2 gün adet ağrısı gibi kasıklarım ağrıdı. Doktor rasyasyon olduğu için 1 ay korunmadan ilişkiye girmeyin demişti antibiyotik falanda vermedi. 1 sene geçti hala çalışmalarımız devam ediyor

Canım, günaydın. benimde aynı senin gibi oldu. Öyle alet falan göstermediler ama benimde işlemim uzun sürdü 15 dk falan bekledim öyle çok dar dedi rahim ağzın doktor dedi bunu. uğraştı baya açmak için. Belim kasıklarım fena ağrıdı. ama işlemden 2/3 saat sonra geçti ağrı

Wayy be film üstünden 1 sene geçti diyorsunuz. Demekki filimlik değilmiş hamile kalamamanızın sebebi. Sanırım benim de öyle olacak. 2 Eylül de çektirdim filmi. Bu aydan umutluydum ama rengl oldum yine. GElsin Kasım ayı....

Canim bugün gittim.Doktor ilac vermisti hazneye koymam icin sabah onu koydum uzandim eriyene kadar.Giderken pembe akintim vardi ve cok fena kasik agrim basladi.Sonra gidince sordum tamam ilac işe yaramis o zaman dedi.1 dakika sürdü sadece sonra mide bulantim basladi.Film odasina girdim ilac sikarken cok acidi bagirdim yeter istemiyorm diye o da ilacda 1 dakika falan sürdü bitmesi.Oradaki dedi noldu sen kan ter icinde kalmissin ya falan şükür cekildim bu sefer

Geçmiş olsun ya bende çektirdim zerre kadar ağrı acı hissetmedim ilacı verirken bile hissetmedim Allah Allah cihazlar mı farklı acaba devlet hastanesi mi orası

Geçmiş olsun ya bende çektirdim zerre kadar ağrı acı hissetmedim ilacı verirken bile hissetmedim Allah Allah cihazlar mı farklı acaba devlet hastanesi mi orası
Egitim ve arastirma canim devlet evet Kadinin biri bayildi.Filmden cikan her hasta cok kötüydü ilac onlarida yakmişti.Siz özeldemi cektirmistiniz ?

Egitim ve arastirma canim devlet evet Kadinin biri bayildi.Filmden cikan her hasta cok kötüydü ilac onlarida yakmişti.Siz özeldemi cektirmistiniz ?

Ayy şok oldum evet ben özelde çektirdim
Valla gram ağrı acı yoktu ilaçda yakmadı
Devlet hastanelerindeki teknik farklı sanırım

Ayy şok oldum evet ben özelde çektirdim
Valla gram ağrı acı yoktu ilaçda yakmadı
Devlet hastanelerindeki teknik farklı sanırım
Evet sonda takiyorlar benim dedigm gibi cuma gittigmde 30 dakika ugrastilar rahim agzi cok dardi ilac verdi onu koydum bugün cekildim zor bela şükürler olsun.Ilac sikarken acidan kivraniyorsun resmen.Özele soranlar varmis 1000 tl istiyorlarmis

Çok geçmiş olsun ne zormuş orda
Ben 650'ye yaptırdım ama zerre ağrı acı olmadı. Her yer farklı fiyat istiyor
Bi bayan burda yazmıştı 1500 vericem demişti şok oldum o kadarda değil ne bu doğummu sanki

Çok tesekkür ederim canim.Evet cok zordu genelinde o ilac sonucu agri oldu.Ama en cok perisan olan bendim Hihi buradakiler cok pahali galiba.Öyle canim özelde cihazlar son sistem ama pahali devlettede eski sistem ve acili. Rabbim kimseye yasatmasin cok zordu valla.

Amin canım inşÂllah ilk ve son olur
Benim bu hsg sonrası ilk ayımdı adetim gecikmişti ama malesef sabaha kesin olucam bu ay da gitti yine üzülmemek elde değil ama Rabbim bilir en doğrusunu beklemek zor
İnşÂllah sen bu ay hemencecik kavuşursun bebene

Ins canim cümlemiz icin ilk ve son olur.Haklisin beklemek umut etmek ve her ay hüsrana ugramak elbette cok zor ama sen yinede düsünmemeye calis baska seylerle ugraş olacagi varsa oluyor zaten Ins sende hemen kavusursun hamile kalirsin bir dahaki aya.Isteyen herkese Rabbim o mutlulugu yasatsin kucaklarini doldursun çok amin ☹

çok kısa sürüyor ve çok ağrı hissetmemştim. İlk zamanlarda çocuğum olmadığında doktor sorun var mı diye bir görmek istedi. Gece hafif irkilmeler yaşadım ama bir sıkıntı yaşamadım. şimdi ikinci çocuğumu da kucağıma aldım çok şükür..

Bana ilaç koymadı. İçeriye bir iğne yağtı. onun batırırken arı sokması gibi hissettim. Sonra aonun etki göstermesini beklediler. ;İlacı verirken hiç birşey hissetmedim ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…