Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

anesteziye hiç gerek yok , şişli echomar cevat bey e yaptırdım 650 tl ama c kollu bir cihaz var jinekolojik muayene gibi kanama bile olmadı
Sonomed Kadıköy den randevu aldım anestezili yaptirmayacagim o kadar emin konustular ki içim rahatladı yaptırdıktan sonra size yazarım.650 TL'ye dediler

Rahim filmini tam anlayamadım hastane ortamında kadın dogumcu mu cekıyor yoksa rontgen bolumunde olan ınsanlar mı cekıyor yanı ne kadar sıvı verılmesı gerektıgı falan doktor bılır dıye dusunuyorum yoksa rontgen odasında olan kısılerde mı bu bılgıye sahıp bırı aydınlatabılır mı yanı rahım fılmı cektırılecegı zaman kadın dogumcu muayene edıcegı hastalarını bırakıp rontgen odasına gelıo o mu ılgılenıyor nedır vaşla gulersınız belkı ama anlayamadım nasıl olacagını

Bende kadın doğum doktoru röntgen osasına gelip ilacı kendisi verdi röntgenciler filmi çekti o anda dpktorda vardı

Bende yeni çektirdim çok korkmuştum bende acıdı ama dayanılmayacak kadar değil adet sancısından biraz daha yani zaten çok kısa sürüyor inşalalh bir sorun yoktur benim sağ tüp kapalıymış nolcak bilmiyorum

Canım sabah saatlerinde çekiliyor normal kadın doğumcu çekti benimkini özel bi odaya aldılar bir kaç kişi daha vardı hemen çekip veriyor lar sonuçları

Bende çektirdim hiç gerek yok gerilmeye anestezili yaptırın gitsin kendını kasınca cok sağlıklı görüntüleme cıkmıyormuş zaten.

Anladım.. çok geçmiş olsun işllah olumlu sonuçlar çıkar

2 temmuzda rahim filmi çekildi bu ay adetim gecikti 13 gün sonrasında 19 gündür adet oluyorum son 3 aydır 3 gün oluyodu sadece doktora gitmelimiyim bi nedeni varmıdır bunun

Beni sen yorumlar ben çevrem çok korkutmuştu. 4 dakika süren çok az sancı veren (dayanılır hafif bir şey) basit bir işlem bence

Merhabalar, ben yaklaşık 5 ay önce Cevat Bayrak Bey'e çektirdim HSG'mi. Gayet ağrısız, kolay oldu. Ben gayet memnun kaldım.

Bende bugün rahim filmi çektirdim. Çok korktuğum için yıllardır erteliyordum.
Ama kaşla göz arasında çekildi filmim. Anestezi ile yapsak dedim doktorum hiç gerek yok dedi toplasan 5 dk sürdü.
regl sancısı gibi anlık sancı çektim ve bitti gitti. tüplerim açıkmış çok şükür.
ilaç verildiğinde biraz bağırdım refleks olarak ama gerçekten dayanılmayacak bir ağrı değil.

Neden cekıldınız cocuk olmadıgından mı baska saglık sorunlarından dolayı mı cocuk olmadı ıse ne kadar zamandır beklıyorsunuz olmasını

Merhaba ben de hsg çektirdim Kasım da bir yil olacak benim de gözüm çok korktu ben de anestezili istedim fakat fiyatlı pahalı geldi ben anestesizis 430 yaptirmistim . Randevu saatim de gittim önce bana iki ayrı iğne yaptılar biri ağrı kesici fakat diğerini şuan tam hatırlamıyorum iğneleri olduktan 15 dakika sonra film için içeri aldılar sonra vajinal muayne olur pozisyon da oluyorsun. Ağrım oldu mu evet oldu ama saniyelik bir ağrı idi hatta belki bir dakika kadar ilacı içeriye enjekte ettiği an karnıma kramplar girmeye başladı böyle şiddetli bir kaşık ağrısı gibi sonra da doktor bitti tüplerin açık demesi ile ağrı kesildi doktora ağrı kesildi dediğim de ilaç karın boşluğuna yayıldı çünkü dedi . Yani anlayacağınız bence hiç bir soze itibar etmeyin anlatıldığı kadar acılı sancılı birşey değil

Bende 3 ay once anestisiz cektim biraz agriliydi ama kisiden kisiye degisio bazilarinin hic cani acimio . Allah yardim etsin cokta korkma cok uzun suren bi islem degil 5 dkka bbile dgl hatta

Bende 3 ay once anestisiz cektim biraz agriliydi ama kisiden kisiye degisio bazilarinin hic cani acimio . Allah yardim etsin cokta korkma cok uzun suren bi islem degil 5 dkka bbile dgl hatta
Anestezili olsun demiştim sonomed Kadıköy'de yaptırdım çok rahatlattilar beni ilaç verirken hafif adet ağrısı gibi oluyor o da bişi değil uzun sürmüyor 650tlye yaptırdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…