Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Ben 2 ay once cektirdim . Ozel hastanede cektirmeme ragmen cok zor gecti ama anestezili cektirmedim . Aslinda evet canim cok acidi ama kisa suruo 5 dkka falan filmi cektrdigin gun biraz adet sancisi gibi agrin oluo sonraki gun hic cektirmemissin gibi hic biseyin kalmio . Doktorum bana tuplerin acik sikinti yok dediginde agriyi unuttum iyiki cekmisim bence sende cek en azindan sorununu bilirsin

Kızlar bende film çekilcem adetimin ilk günündeyim şuan bilgi aliyim dedim sizden, neler istiyolar, ilçedeyim merkeze gidip yaptırcam sürekli git gel de yapamam ne kadar sürcek ne belge gerekir, eşim yanımda olamicak nasıl olcak bilmem

kuzum ben eşimle gittim ama inan ona hiç gerek kalmıyor bile istanbuldaysan eğer cevat bayrak ı tavsiye ederim inan adet sanısı bile yanında daha ağır kalır. o derece hiç acımıyor için rahat olsun

kuzum ben eşimle gittim ama inan ona hiç gerek kalmıyor bile istanbuldaysan eğer cevat bayrak ı tavsiye ederim inan adet sanısı bile yanında daha ağır kalır. o derece hiç acımıyor için rahat olsun
Maalesef mardindeyim doktorumdan yönlendirme alıcam buraları bilmiyorum hiç yabancısıyım, c kollu makine iyiymiş onu bulcam hangi hastanedeyse, bide anestezi isticem korkuyorum, canım sen yapmışsın neler gerekli bilgi verirmisin, direk randevu alıp gidip çekiliyomu öncesinden bazı testler belgeler isteniyormu

bende geçen hafta echomar cevat bayrakta hgs çekildim ne ağrı ne kanama hiç birşey olmadı 5 dk falan sürdü . rahimin şekli doğuştan y şeklinde görüldüğü için ve perde olduğu için hatta emar bile arkasından çekildi ve ücret talep edilmedi.
hgs çekileceklere da tavsiye ederim

zaten 10 dakka sürüyo acı sonradan biraz oluyo

Merhaba ben İzmir’de çekileceğim ama ne kadar ödediniz oraya araştırma yapıyorum sağlık sigortam yok maalesef
Fiyatı 1500 dü karataş hastanesinde, sanırım zaten özel bir işlem olduğu için sigorta hiç karşılamıyormuş bunu. Ben 3 gün önce çektirdim, daha doğrusu çektiremedim. İşleme alındım, genel anestezi uygulandı, ama sonrasında ilaç hiç bir türlü verilememiş, doktor her türlü denedim ama ilaç gitmedi dedi, sanırım rahimde yapışıklık varmış. Şimdi histeroskopi planlanıyor, asıl sebebini ancak öyle anlayacaklar. Tıkanıklık varsa onda da müdahale ediyoruz açmak için dedi. Umarım kötü bir şey yoktur. Bu şekilde başına gelen varsa ben de merak ediyorum tecrübeleri.

C kolluysa anestezi yaptırma gerek yokki hiç hissetmiyorsun bile nasıl ki alttan muayene oluyorsun onun gibi bişey Yani sakın ön yargıyla girme kasma kendini.öncesinde sonrasında hiç birşey yapmana gerek Yok cnm hamilelik riskin olmasın yeterli

Rahım fılmı nı sadece hastane ortamında mı cekılıyor yoksa kadın dogumcunun muayenehanesınde de cekılebılıyor mu aradıgım ozel bır cok hastane cekmıyoruz dedı anlamadım muyenehanede cektıren varmı

Sanmam muayenehaneye röntgen cihazi nasil sigcakki.devlette infertilite bölümü hemen cekiyor

Yaptırdım canım temiz çıktı anestezili oldum şükür atlattım teşekkürler

Fiyat verebilir misiniz anestezi altında mi yapiosunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…