Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

canım benim sağ tüpüm yok zaten dış gebelik sebebiyle alındı. Sol tüpte de çok çok az geçiş oldu yani sorun çıktı. Doktor zorladı geçiş olsun diye ondan ağrıdı bu kadar çok sanırım. Rahimde sorun yok ama tek tüpümde doğru dürüst açık değil. Bence gebelik zor olur bende. Takmıyorum artık ne yapayım ben de tek çocuğum kızım da tek kalsın...[/QUOTE]

Tüp tıkalıyken Ağrı oluyor sanırım. Benimde sol tüğ tıkalı açmak için uğraşınca çok ağrım oldu. Üstüne birde Rahmimde çöküklük çıktı. Başka bir doktora yönlendirdi bu hafta içi gideceğiz bakalım o ne diyecek çok şükür ki Bir tane bile olsa Rabbim vermiş size evlat kokusunu. Evet iki üç olsun ister insan ama bende hiç gebelik yaşamadım Allah bir tane sağlıklı sıhhatli hayırlı evlat verse yeter diyorum. Allah yardımcımız olsun.

Benim Anestezisiz 400 TL ye çekildi temmuz ayı içerisinde. Anestezili olsaydı 450 Tl olacaktı. Vajinal muayene gibi ancak tüplere ilaç veriliyor. Tüp tıkalı ise 2-3 kez verilebiliyor bu ilaç. Rahmin şekli tam olarak gözlemlenebiliyor. doktorun birinin söylediğine göre %90 temiz çıkıyormuş ama çektirmekte gerekli. Allah yardımcınız olsun.

Cok tesekkur ederim.amin cumlemizin. Sizin nasl çıktı anestezili 500e cektirecegim bende

Cok tesekkur ederim.amin cumlemizin. Sizin nasl çıktı anestezili 500e cektirecegim bende

Fiyatlar her yerde farklı galiba biri 500 derken diğeri 700 bile diyor, çok ilginç.

Benim Rahimde şekil bozukluğu çıktı, rahmin üst tarafı çökmüş vaziyette. Sol tüpüm tıkalı ve 3 defa ilaç verdi doktorum ona rağmen ilaç çok az ilerleyebildi ama sonuca ulaşılamadı ne yazıkki. Bebek tedavisine bu aşamada başlarsak sonuç alamayabiliriz alsak bile kötü sonuçlanma ihtimali var %1 bile olsa bu ihtimali göz ardı etmek istemedi. Tedaviye başlamadan önce histereskopi olabilir diyerek araştırma hastanesinde doç dr. Yönlendirdi doktorum. bu hafta içi gideceğiz çok merak ediyorum neler olacak. Anlayacağınız Benim durumlar karışık ve uzun gibi :)

limonlucayy Canım çok haklısın. Allah yardımcın olsun. Ben kötü doktor mağduruyum maalesef. Allah’a çok şükür yine de. Allah sana da hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etsin inşallah. Ben Eylülde aşılama deneyeceğim eğer olmazsa artık bırakacağım doktora gitmeyi. Hakkımızda hayırlısı

Kızlar reglim 9 agusyos lekelerim geliyor umarım bir an önce olurum bayrama denk gelmez off bu çok kötü oldu

Allah gönülden dileyen herkese hayırlı sağlıklı evlat versin inşallah. Klomen falan kullandın da sonrasında mı aşılama mı deneyeceksin canım?

Bende kötü doktor mağduruyum canım yalnız değilsin ne yazıkki. 3 doktor değiştirdim hepsi farklı farklı şeyler söyledi saçma sapan şeyler oldu. Psikolojim dağıldı onlar yüzünden ama koyverdim artık, gezip tozmaya bakacağım:)

Tüp bebek denedik olmadı. Rahim filmi ve ardından aşılama da deneyelim dedik ondan sonra tamam. Bak keyfine hayat çok kısa. Strese değmez

Tüp bebek denedik olmadı. Rahim filmi ve ardından aşılama da deneyelim dedik ondan sonra tamam. Bak keyfine hayat çok kısa. Strese değmez

Allah yardımcımız olsun ya. Zor süreçlerden geçiyoruz. İnş aşılama tutarda özlenen evlada kavuşursunuz ailece. Aynen hiçbir şey stres yapmaya değmiyor olacağı varsa oluyor herşey zaten.

Allah yardımcımız olsun ya. Zor süreçlerden geçiyoruz. İnş aşılama tutarda özlenen evlada kavuşursunuz ailece. Aynen hiçbir şey stres yapmaya değmiyor olacağı varsa oluyor herşey zaten.
Aynen canım olacağı varsa 50 yaşında dahi oluyor. Olmayacaksa da ne yapsan boş.

Aynen canım olacağı varsa 50 yaşında dahi oluyor. Olmayacaksa da ne yapsan boş.
Olumlu düşünmeye çalış hatta çok zor biliyorum ama bu ara kafandan atmak için uğraş bul kendine ki stres ortadan kalkınca işiniz daha kolay olur inanıyorum ki.

Kızlar pazartesi regl oldum çarşamba bitti 3 gün sürdü. Randevum haftaya pazartesi 8.günde rahim filmim çekilmiş olacak çok geç değil mi aradım cumartesi çeksek olmaz mi diye erken olur diyor siz kaçıncı gün cektirdiniz

Adetten sonra 4le 5gun arasi cekilio normalde. Gec deil yani. gebelik sansi o donem dusuk oldugu icin ve rahim ince oldugu icin o ara yapilmasi uygunmus. Zaten gecte olsa iliski yasak oldugu icin bi sorun olmaz. Olasi gebelik ihtimaline karsi yasak diolar. Hsg den sonra gebelik sansida cokmus. Hem tikanma yapisiklik varsa acio hemde yumurtlama donemi gelio hemen arkasina. Yani endiselenmeyin gec deil

Ben erken yumurtluyorum da o yüzden kafama takıldı iliskiye girmiycez zaten ama yumurtlama donemine denk gelirse umarim sikinti olmaz eşimde cuma günü ameliyat olacak varikosal bakalım nasıl bir süreç bekliyor bizi

kızlar ben de çektirdim yakın zamanda. Ankarada yaşayanlar varsa Başkent hast. anestezisiz çektirdim hemen randevu verdiler çok hafif regl ağrısı gibi bir ağrı oldu 2-3 dk sonra kalkıp evime gittim :) sakın korkmayın doktorum bundan sonra 3 ay içinde doğal yollardan hamile kalma ihtimalimin yüksek olduğunu söyledi bizi serbest bıraktı şu anda :)

Tam uygun zaman, adet bitince yumurta atmadan önce çekiyorlar. 8. Gün gayet iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…