Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Amin canım inşş üçüncü gün oldu bugün kasıklarım çok ağrıyor kanamada var halen zaten çekimden sonrada bayıldım agrı kesici içiyorum sürekli ne zamn geçecekse artık

Benimm hsg sonrasinda cok hafif bi lekelenmem olmustu sizi oldu ama cok degil 1 hafta sonra normale dönüyor kanaman cok ise bi git görün istersen canım sonrasinda bi sıkıntı olmasın

Kizlar rahim filmi cekildikten snra otrivelle catlatma ignesi vurduran varmi
Ben varim canim. Gecen ay hsg cekildim yumurtlama zamani da otrivellayi vurdum tabi doktor kontrolunde hepsi. Hamile kalamadim bu ay klomen kullaniyorum sanirim yine catlatma ignesi olurum. Bu ucuncu olacak. Hsg den once de vurulmustum. Hsg temiz bende de esimde de bi sorun yok ama igneyle klomenle destekliyoruz. Sana da mi igne verdi doktor?

Haha aynen canim insallah hamile kalirizda bidaha byle seyi cekmeyiz bidaha ben cocuk yapmaktan vazgecmistim hatta anne anne diye bagirdigimi hatirliyorum keske anestezili yaptirsaydim gecti artik ilk ve son olur insallah

E
Evet canim rahim filminden snraki 2 ayimda yani bu ayimda adetin 5.gunu klomenle basladim 5 gun boyunca adetin 15. gunu gittim iki tane yumurtan buyumus dedi catlatma ignesi vuruldum ogun suan beklemedeyim

Haha aynen canim insallah hamile kalirizda bidaha byle seyi cekmeyiz bidaha ben cocuk yapmaktan vazgecmistim hatta anne anne diye bagirdigimi hatirliyorum keske anestezili yaptirsaydim gecti artik ilk ve son olur insallah
Bende çok pişman oldum valla agri yok diyenler maşallah onlara valla ben kendimden geçtim kasıklarımda dahada çok ağrıyor üç gündür agrı kesici içiyorum günde dört defa falan içmezsem sanki bayılacagımı zannediyorum bu arada yaşın kaç ben 32

Ben 24um rabbim tez vakitte nasip etsin size bana herkese insallah

Bugun benmde dr rahim filmi istedi çok korkuyorum bu aydan snra yapsak dedi hayr dedi yumurtların çok güzel çatlamada felan hç bi problem yok rahimde gebelğie engelolan bir şey var demekki onu bulmamz lazım dedi gittim randevu aldım 4 hazirana aglamakatan kendimi alamıyorum çok korkuyorum

Bnm de ilk düşğkten snra kürtajdan snra demişti dr kalp şeklinde diye kaç aydır deniyroz olmuyo tekrar gttm dr 3 aydr klomen çatlatma yumrtlaar çok iyi olmasına ragmen olmadı rahin filmi dedi çok korkuyorum bana da ya amleyt derse bi de onla mı ugraşcam

Canım benim 1 yıldır olmuyor bebeğim doktor hsgden sonra ameliyat dedi.. önce rahmin düzeltilmesi gerekiyormuş sonra tedaviye başlamanızı tavsiye ederim dedi hsg'yi anestezili çektirebilirsin istersen kısa bi işlem ama evet biraz ağrılı oluyor benimde korkum ameliyattan sonrası için komik olcak belki ama ameliyattan sonra tekrar bekleme sürecine girmek istemiyorum artık bebeğim olsun istiyorum

Aksine ameliyattan korkmuyorum çünkü olmazsam düşük ve erken Doğum riskim olacak Allah korusun hamile kalıp bebeğimi kaybetmektense, yani o acıdansa vücut acısı çekmeyi tercih ederim

Rahimde perde felan varmıymş. Bnm dr kalp şeklnde olması o kdr sorun değil deddi eger 2. De düşükmolırsa törpüleriz orayı dedi kçk bi işlem dedi gl gelelim onların kçk işlem dediği şeyler bnm için skıntı ben nye byle anormal şeylerle ugraşıyorum ki. Bi an önce hamile kalmak istiyorum her ay dr gtmekten usandım çok yoruldum artık her çabamın sonun da başka bi dert çıkması beni yıldırdı ölmek istiyorum inanki o kdr yoruldum hayattan

Canım eğer mümkünse anestezili iste çoğunun zor oluyor çubuğunda iyi valla ben bayıldım bir hafta kendime gelemedim özel mi senin gittiğin doktor

Canım eğer mümkünse anestezili iste çoğunun zor oluyor çubuğunda iyi valla ben bayıldım bir hafta kendime gelemedim özel mi senin gittiğin doktor
Evet özel ama anestezili yapmıyolarmış. Bende öyle istemiştim ama napalım katlancam nelere katlanmadık ki bnm bi canım ztn yanıyo cnmın yanmasından değil sonçlarımdan korkuyorum

Kızlar ben dün hsg yaptırdım tüplerim kapalıymış şimdi açıldı sakın anestezisiz yaptırmayın çok zor ben anesteziyle yaptırdım iyi ki öyle yapmışım iki gündür ağrılarım var günde 2 tane ağrı kesici içiyorum

Bende rahim filmi çektirdim arkadaşlar benin çok agrım olmadı çok şükür ıyi geçti tuplerim açıktı ama rahimde perde varmış ameliyat oldum peki rahim filminden hemen sonra hamile kalan varmı

Canım doktor niye öyle dedi ki ikinciden sonra torpuleriz diye ikinciyi bekleme bence imkanın varsa küçükte olsa sorunu hallet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…