Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Herkese merhaba.bugün rahim filmi çektirdim çok şükür tüplerin açık çıktı. Doktor birdaha ki ay asilama önerdi. Bende doktora filmi gebelik sansini artiriyormus dediğimde o tüplerin tikali olsaydı artirirdi senin ki açık dedi. Çektirenler sizde doktorunuza sormuşsunuz dur size ne dedi doktorlariniz eğer tüpler açıksa filmin bir etkisi olmuyor mu yani

Reactions: Cac
Canım bnmde tüplerim açık çıktu dün çektirdim dr aşılama felan demedi bı arada kasıklarında agrı var mı? Dün geceden beri agrıdan kıvranıyorum da

Canım bnmde tüplerim açık çıktu dün çektirdim dr aşılama felan demedi bı arada kasıklarında agrı var mı? Dün geceden beri agrıdan kıvranıyorum da
Bizim bir yili gecti esimde sorun vardi ameliyat oldu duzeldi degerleri ameliyat olali 5 ay oldu belki kendiligindeb olmadigi icin demis olabilir de aklima takilan tupleri acik olanin gebelik sansi artmiyor mu ki film cekilince .Şuan hafif kanama dışında bi şikayetim yok aneztezi li oldum ilk kendime geldiğim de siddetli adet agrisi gibi agrim oldu serum takılıydı bide iğne yaptılar geçti hemen başka da bi agrim olmadi sizin neden agriyo ki acaba

Benm dr gebelik şansının artıgını söyledi. Neden agrıdı blmyorum ama şuan geçti sayılır

Benm dr gebelik şansının artıgını söyledi. Neden agrıdı blmyorum ama şuan geçti sayılır

Vallahı her doktor farklı bişey söylüyor ne yapacağımızı şaşırdık kaldık Allah hepimizin yardımcısı olsun
Valla ben dr dedim ben Rahim filmi istemiyorum ama 3 aydr gidiyorum dr. Sonra bana dedi rahim filmi çektirhem sorununa bakarız hemde hamile kalmanı kolaylaştırır dedi bende bu ay olmada diyer ay yapsak dedim istemiyorm ben hayr olmaz git hemen randevu al dedi senin herşeyin çok normal gebe kalman lazımdı grbeliği engelleyen şeyi bılmamız lazım dedi hem rahim filmi gebe kalmanı hızlandırır dedi rahim filminden snra gebe kalan bi çok insan bar dedi çektirdim temiz çıktı dedim keşke o kdr acıyı çekmeseydim ama bişi de çıkablrdi sonuçta kafam rahatladı. Bebeklerimiz vaktini biliyo bizimkiler biraz isteksiz galibaa :)

Bende hamilelik şansını artırıyor diye duydum ama doktor senin tüpler açık zaten sana bi etkisi olmaz deyince insanın morali bozuluyor ne olduğuna bakıldı tabi ki çok şükür bişey çıkmadı ama insana bosa çektirmiş gibi oluyor yani bidaha ki ay asilama deyince şaşırdım acikcaşı ben hamilelik ihtimalın arttı 6 ay dene demesini bekliyordum. Biraz nazli lar aynen insallah çok bekletmez ler bizi

Üff ztn psikoljimizi yeternce bozuyolar dr.lar takılma bence çünkü benm dr tüplerin açık olsa bile gebelik sansın artar dedi benmde açık çıktı aşılama felan demedi gerçii artık derse ona da şaşırmam da kaç aydır olmuyo onunda yapcak bişiyi kalmadı her yolu deniyo

Ya benim başımda bide enfeksiyon belası var 5 gun sabah akşam serum yedim geçmedi gene 5 gun serum yedim hemşireler bile dedi sen ne zaman kurtulcan bundan diye damarlarim da hal kalmadı gerçekten her acıyı kadinlar çekiyor hgs çektirdim daha agrim geçmeden asilama deyince gerçekten psikolojim gitti yani

Canım bebişin olsunda aşılama olsa bişi olmaz bence ona takılma sonuçta tüm bu mücadelemiz bebek için değil mi? Aşılama yaparsan belki hemen tutar diger türlü hem para hem zaman kaybetmemiş olursun.. ayrıcakendini aşılamaya hazır hisetmiyosan olma kmse seni zorlamıyo ya doktoruna de ben istemiyorum. kendini hazır hissetğinde gidersin

Doktorum anlayışlı zaten istersen 6 ay bekleyelim dedi insan da beklemek istemiyor işte

Doktorum anlayışlı zaten istersen 6 ay bekleyelim dedi insan da beklemek istemiyor işte
Hikayeni bilmiyorum o yüzden yorum yapamıycam canım hakkında hayırlısını versin rabbim.. kendine biraz zaman versen biraz akılına bıraksan iyi olur çünkü çok kafana takmış gördüm seni

Hikayeni bilmiyorum o yüzden yorum yapamıycam canım hakkında hayırlısını versin rabbim.. kendine biraz zaman versen biraz akılına bıraksan iyi olur çünkü çok kafana takmış gördüm seni
Ya taktım gerçekten bide çevremde ki herkes hemen hamile kaldı isyan gibi olmasın da insan biz bu kadar uğraşıyoruz olmuyor insanlar hiç beklemedik supriz falan diyor nasıl oluyor diyor tabi herşey Allah in takdiri kimi evlatla sınanır kimi evlatsizlik la inşallah herkesin gönlüne göre olur

Seni o kdr iyi anlıyorum ki aynı şeyi yaşıyorum inan 45 yaşındaki komşum bile hamile inan aglar mıısn güler misin bana da diyolar hadii ahh diyorum bi bilseniz nelerle ugraşıyorum. Tabii hiç bişi demiyorum eve gelip hüngür güngür agloyorum dışarı çıkıyorum maskemi takıyorum çok mutşuyum sorun yok mood. İsyan bende ediyorum bu kdr ugraşmaya olmuyo neden ben demekten alamıyo indan kendini tmm inançlıyız herşey allahtan ama imtihanımız çok zor çok

Aynen öyle ilişki bile görev gibi oldu hadi bugün gunu yapalım a döndü zevki falan geçtik yani buda fatketmesek de evliliği bizi yipratıyor sonuçta zorla oluyor mus gibi oluyo hiç birşey tam mutlu etmiyor sanki beni Allah beter dertten korusun ama dediğin gibi zor çok zor

Eşim de memnun değil bende ilşkiden sogudum eşim neden yaklaşmıyosun diyo o da dr gün verdiğinde yapası gelmiyo dier zamanlarda üstüme atlayan adama o günlerde bişi oluyo anlamıyorum geçen kızdı dr felan gtme ben kendimi koşullagım zaman olmuyo dedi o da haklı çok yıprandık hala ayakta durmaaya çalışıyoruz . Bi de yumrtlama haftası gün aşırı ilşki insanı çileden çıkartıyo sogumamız çok normal bence :) bi umut o haftaları kaçırmayalım diye o haftaya yükleniyoz sonrası foss

Valla benim doktor her gün yapın ne kadar cok iliski o kadar iyi dedi sizin için dedi düşün artık kurulmuş saat gibı akşam oluyo şimdi ilişki vakti ne döndü olay bu yüzden olmuyor belkide görev gibi olduğu icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…