Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Sali gumu filmi cekldm hala kahve rengi lekelenme gelyo daha gecmedi sizdede aynisi oldumu bukadar suruyomu leke gelmesi

sürebilir bence benimde 2 gün sürdü haftasonu gecmsse doktora git bence

olmazsa ole yapicam dojtorda 3 4 gun iliskiye grmeyn deid enfeksiyn kapablrsn dedi dedgnide yapyrm leke durmadi rahm flmndne snrada hamle kalma olasli yukske ama iliskiye giremyoruz ki olsun gecemzse gidicem artk az az leke gelyo bakalm

olmazsa ole yapicam dojtorda 3 4 gun iliskiye grmeyn deid enfeksiyn kapablrsn dedi dedgnide yapyrm leke durmadi rahm flmndne snrada hamle kalma olasli yukske ama iliskiye giremyoruz ki olsun gecemzse gidicem artk az az leke gelyo bakalm
evet, insallah bu ay olur. bende bekliyorum bakalım.
duşda almasaydın ben 2 gün duş almadım. saclarımı yıkamakla yetindim
o kısma sampuan dus jeli kaçar korkusuyla.. duş almakta sakınca yok dediler ama yinede tedbirli olmakta fayda var
sonucta ilac vermemişlerdi bana

bende dus alamamstm sali sabah oldm anestezili daha dun yikandm 3. Gunde ykandm nolur nolnaz die erken yikanamstm ama dun ykanmd hala leke gelyo btmedi daha ck az gelyo ama

bende dus alamamstm sali sabah oldm anestezili daha dun yikandm 3. Gunde ykandm nolur nolnaz die erken yikanamstm ama dun ykanmd hala leke gelyo btmedi daha ck az gelyo ama
hmm biter ozaman ya yarına olmadı yarın öğlen doktora gidersin

dktor rahm flmindne oncede folik vermsti hamlelik dusundgn icin kllandie onun hamle kamaya etkisi varmki acaba
yok sanmıyorum bebek ve senin saglıgın icin bir vitamin sadece. bebek gelişimi ve sağlıklı bir gebelik geçirmen icin vermiştir.

ck merka edyorm ne olur hemen hamis kalrmiyim die surekli yazlari okyorum bu bekleyisde ck zor bi durun ya
biliyorum benimde öyle malesef simdi ovulasyon zamanı bitti bekleme aşamasına geçtik daha 16 mayısa dünya vaaaar

24 maysda bende hasta olucam ama flm cekldm hala leke btmedi ilskyede gremedk sanrm bu ay hamis kalamcam :)

Canım ben de pazartesi çekinmiştim hemen o akşam duş aldım 1 gün sürdü leke ben de ,filmden 2 gün sonra da çalışmalara başladık

Canım ben de pazartesi çekinmiştim hemen o akşam duş aldım 1 gün sürdü leke ben de ,filmden 2 gün sonra da çalışmalara başladık

ck az surmus senn ben bisi okur die iki gun ykanmadm sali sabah yapildi film persembe gunu ykanmd ama hala btmedi leke gelyo cok az

ck az surmus senn ben bisi okur die iki gun ykanmadm sali sabah yapildi film persembe gunu ykanmd ama hala btmedi leke gelyo cok az

Sordum ben doktora hemen duş alabilirsin dedi bir de radyasyon aldığımız için en iyi duş alarak gidiyormuş vücuttan bir de yoğurt yiyerek..

daha 9nce hic yapmadm nasl yapldiginida hic blmyorum ki
Aynı gebelik idrar testi giibi en koyu oldugu anı yakalaman lazım ömcesi ve sonrasini da önemli tahmini yumurtlama günleri biliyosun zatem o haftayı 1 güm arayla değerlendirip testlede eş zamanli takip et internette uyguna ovulasyon testleri oluyo 1-2 günde geliyo coklu paket halinde bazen gebelik testide oluyo icinde öyle paketler alabilirsin dişarda eczanede daha pahali

internetten ovuslasyn gnu hesaplamaya baktmda en yuksek oldugu gun 8 mayismis 3 mayisla 13 mayis arasi ama 8 mayis daha guclu grnyo bu sabah ykanmd leke btti sanrm ins dhaa gelemzde calsmalara baslariz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…