Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Yok tikalymis 2 side açılmış çok şükür ama bn çok kötü oldum yani bağırdım çıkarın artık diye valla doğum yaptırdılar yani çok kötüydü
Yakın bi arkadaşım da çektirdi doğumda bu kadar canım acımadı demişti. Doğrudur canım. Ama şükür ki açılmış. Benim ki bi türlü açılmadı diye laparoskopi ameliyatıyla açtırmak zorunda kaldım. Bu ay tekrar çektirdim. Açık dedi Dr. Yani beterin beteri var. Sevinmelisin. Açılmış ya önemli olan o. Geçmişler olsun

Valla cnm buna şükr ediyorum zaten çok sağol ins.sende bian önce gebe kalırsın inan bn oldum oldum dirildim

Amin canım Allah isteyen herkese versin. Şimdi herhangi bir tedaviye başlayacak mısın

Kizlar 2 mayisda rhaim flmi cekldim 23 maysta adet olucam bi kac gundur sanki basm agrocka ama agryamyo bole midem bulanyo ama blanmyo sanki tuhaf bisi bole bisi yasayan varmi

Evet. 5 ay oldu tüplerim açılalı ve hala gebelik oluşmadığı için yarın yumurta çatlatma tedavisine başlıyoruz
Hadi ya peki eşinde bir problm var mı cnm bnm esiminde sprmlerinde biraz hareket problemi var vitamin kullanıyo 3 aydır bakalım bnde beklicem ins.cabm bu ay bekleyişin sona ereer kaç aydır deniyosun

Kizlar 2 mayisda rhaim flmi cekldim 23 maysta adet olucam bi kac gundur sanki basm agrocka ama agryamyo bole midem bulanyo ama blanmyo sanki tuhaf bisi bole bisi yasayan varmi
Bnde dün çekildim cnm ins.bebeğine kavusursun çok erken geldi bana belirtin çok düşünme ins.1 hafta sonra hayirki haberini aliriz yaz buraya mutlaka

Bnde dün çekildim cnm ins.bebeğine kavusursun çok erken geldi bana belirtin çok düşünme ins.1 hafta sonra hayirki haberini aliriz yaz buraya mutlaka

guzle haberleri alirsam yazarm ama hicde umudun yok hasta oluckanisin gbi akrnmda agri var bakalm hayirlisi artj

Hadi ya peki eşinde bir problm var mı cnm bnm esiminde sprmlerinde biraz hareket problemi var vitamin kullanıyo 3 aydır bakalım bnde beklicem ins.cabm bu ay bekleyişin sona ereer kaç aydır deniyosun
İnşallah canım. Dilerim sende bir an evvel kavuşursun bebeğine. Eşim de bi sorun yok çok şükür. 15 aydır istiyoruz canım. Siz?

İnşallah canım. Dilerim sende bir an evvel kavuşursun bebeğine. Eşim de bi sorun yok çok şükür. 15 aydır istiyoruz canım. Siz?
İnş. 17 aydır istiyirux cnm olcak ins.bn inanıyorum sadece sabretmek lazım kafadan atmak lazım biraz stres çok etkiliyo inan

Haklısın canm geçen ay bnm adetim 8 gun gecikti resmen 1 hafta hamile gibi gezdim adet olunca tabi eski halime geri döndüm o yüzden bu ay 10 gün gecikmeden kan testi falan yaptırmam
:)) bende bu ay ilk defa çok silik bi çizgi gördüm gittim hemen test yaptım tırt çıktı artık gecikmezse yapmicam daha çok üzülüyoruz yahu

:)) bende bu ay ilk defa çok silik bi çizgi gördüm gittim hemen test yaptım tırt çıktı artık gecikmezse yapmicam daha çok üzülüyoruz yahu
Ayyy bi yandan iyi bi yandan kotu bn daha hiç çizgi falan göremedim ins.bu ay ikimizde görürüz daha bn calismalara baslamadim az biraz kanamam var

Ayyy bi yandan iyi bi yandan kotu bn daha hiç çizgi falan göremedim ins.bu ay ikimizde görürüz daha bn calismalara baslamadim az biraz kanamam var
İnşallah görürüz benimde adetimin 2.günü. Yarın Dr a randevu aldım. Bu ay yumurta çatlatma tedavisine başlayalım dedi dr

İnşallah görürüz benimde adetimin 2.günü. Yarın Dr a randevu aldım. Bu ay yumurta çatlatma tedavisine başlayalım dedi dr
Ya bn 3 ay önce klomen +çatlatma kullandim ama olmadı bidaha da kullanmadum çünki yumurtlamada bir problemim yok yani çok şükür hiç bir problemim yok iste tupler tikalymis actık dedi doktor beklicem işte ins.güzel haberler alırız cnm bak ne güzel eşinde problem Yok çok şükür ins.en kısa zamanda olur sen dua et bo bol

Tabi sıkıntı yoksa niye kullanasın. Benim yumurtlama da bi sıkıntı var mı yok mu bilmiyorum aslında. Testler temiz çıkınca buna başlayalım dedi bende tamam dedim. Aynı zamanda da yumurta takibi yapar herhalde. Bi sıkıntı var mı söyler. Yine de halimize Şükürler olsun. Bizden önce isteyenlere içinde de bize nasip etsin Allah.

Bi sıkıntı olsa söylerdi cnm doktor çünkü bnm de testler yapıldı sıkıntı yoktu yumurta takibi yapalım dedi işte çatlatma iğnesi falan kullandm iste dene bakalım sende ins.sende tutar cnm
Bişey sorcam sana ya hsg çekildiğinde gaz oldumu karnında ya dün akşamdan beri karnımda gaz var gibi bi şişkinlik var ne yapsam bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…