Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Ayy bana umut oluyorsunuz canım inşallah Rabbim bana da nasip eder :) sende veya eşinde herhangi bir problem var mıydı yoksa sebepsiz infertilitemi?? Acaba bende kalabilir miyim hamiş ilk ay??
Hiç bir sağlık problemimiz yoktu ilk gebeliğim kürtajla sonlandı 1 sene olmadı üstüne rahim filmi sonrası kalmışım ama aşılama yapılcak diye de hiç düşünmemiştim aklımda yoktu aslında çoğunlukla psikolojik inşallah sizlerede nasip olur

Ayy inşallah canım bende kürtajın üstünden 5 ay geçti daha bişey yok bakalım rahim filmi ardından belki Rabbim bana da mucizemi gönderir

Amin inşallah beklemediğin bi anda geliyor genelde o yüzden aklından çıkarabildiğin kadar çıkarmaya çalış kendini kasma hayırlı haberlerle inşallah
Elimden geldiğince onu düşünmemeye çalışıyorum ama ister istemez yumurtlama dönemi bitince aklıma geliyo acaba tuttu mu tutmadı mı diye :)

Rhaim filmini kendi doktorumuz mu cekyo tksa farkli birisimi cekcek korkyorm ya erkek cejerse diede :)

Merhaba canım şu an rahim filmi çektirip eve yeni gelmiş biri olarak yazıyorum Çektirmekten korkuyordum canım tatlıdır , kan verirken bile tansiyonum düşer fena olurum . Ben kendi doktoruma çektirdim. Bayandı doktorum beni çok rahatlattı sağolsun , biraz maliyetli oldu ama olsun içim rahat bi şekilde yaptırdım. İşlemden yarım saat önce ağrı kesici içtim anestezi konusunda çok kararsızdım ama doktorum gerek olmadığını söyledi . Hafif orta düzey adet ağrısı gibi hissettim. Şu an hiç ağrım yok . Düşündüğümden çok daha kolaymış çok şükür

hayirlisiyla atlattn cnm bnde yarn sabah 8 de hastanede olup yaptricam ins benmde kendi doktorum ceker ozele gdyorm bnde :)anesteizli yapicakalr dabah ac karnina gdiicem bende gtmedne ince agri kesici icicekmiyim doktor agri kesicide vermsti bana agrim olr die sabah icsem miki

Ben aklıma takılan her şeyi doktoruma sordum , fiyatı da işlemi yaptırmadan önce konuştum .

Sen anestezi alacaksın sonuçta ağrı kesiciye gerek olmayabilir gibi. İşlemden sonra ağrın olursa diye mi verdi acaba. Tabi bir uzmandan görüş alman daha doğru

bana bi antibiyotik bide agri jesici yazid antibotugi pazartesi sabah aksma kullan dedi agri kesicide yazdm sana agrin okrsa die dedi heralde uyandktna snra agrimbolrsa kllanmam icin vermstir

bana bi antibiyotik bide agri jesici yazid antibotugi pazartesi sabah aksma kullan dedi agri kesicide yazdm sana agrin okrsa die dedi heralde uyandktna snra agrimbolrsa kllanmam icin vermstir

Sen antibiyotiğini iç , diğerini ağrın olursa içersin canım.

İnşallah canım hepimiz güzel haberleri alalım. Rabbim isteyen herkese hayırlı evlat nasip etsin

Rahin flmi cektemd bu sabah anestezili hic bisi anlamadm okadar korkyodun ama rahat gecti sonclarda iyi hic bisi ckmadi eylul ayna kadar hamle kalablrns kalmazsan gel tedaviye baslcaz dedi artk bakalm bkelyorm

Ben de bugün anestezisiz hsg çekildim. İşlem esnasinda tabiki aci ve agri oldu benim sol tupumde şişlik olduğu için doktorum net görmek aşina baya ugrasti o yüzden işlem baya uzun surdu bana saatler gibi gelse de yirmi dakika falanmis. İşlem sonrasında antibiyotik ve agri kesici verdi ama benim hic agrim olmadi sadece antibiyotiği kullanıyorum. Filmden sonra kanama ve agri olduğunu okumuştum ikisini de yasamadim. Ben bunu film çekilme esnasinda ne kadar aci cekersem cekeyim kendimi rahat birakmama veriyorum. Tavsiyemdir. Doktorum bana laparoskopi önerdi çünkü su toplamiş olan tüp bebegin olmasına ve olursa da rahme tutunmasina engel oluyormuş. En Lisa zamanda bu ameliyat da geciricem inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…