Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

anneniniz doktoru kim...medical parktan memnunmusunuz orda ne kadar rahim filmi
Annemin doktoru salih sadık çok tecrübeli bir doktor yarın ona gidicem inşallah medical park güzeldi ilgileniyorlar ama bana çok uzak geliyor rahim filmi orada 850miş

Slm ben bugün anestezili çekildim filmi uyandığımda hiçbir ağrı fln yoktu yalnız biraz kanama oldu ilk 1 saat ufakta bir kan pıhtısı düştü sol taraftaki tüpe ilaç biraz zor gitmiş o yüzden akşama doğru hafif ağrım oldu o kaadar

Kızlar kesinlikle echomar diyorum sıfır acı normal muayene bile daha zor kalır bunun yanında

Mrb.kizlar ben 4.dusugumu 1 hafta once yaptim ve bana rahim filmi cekilecegimi soylediler ama ben canli canli kurtaja girdigim icin suan cok korkuyorum kimisi aci duymamis kimisi cok cekmis yani hic cesaretim yok. Kizlar bide merak ediyorum sonucu kac gun icinde aliyorsunuz

nerde çektirdiniz

Kizlar benmde basimdan kurtaj gcti 5 6 aydir hamile kalamadim tuplermmi tikandi blemiyrm korkuyorm cok acikcasi bu his icimi kemirip duruyor yakinda evlenicem bian once rahim filmi cktirmek istyrm ankarada cektiren varmi?? oneri vereblrmisiniz??

rahim filminde korkulacak ve anestezi alacak bir durum yok kesinlikle çok kolaydı ne acı ne bişey.

Geçen hafta Şişlideki echomarda çektirdim.Ne yazık ki burada yazılanlar nedeniyle çok korkmuştum ki ağrı eşiğim yüksektir normalde... Normal bi jinekolojik muayeneden farkı yok ,sadece kalktığınızda çok az bi adet sancısı hissesiyorsunuz o da çok hafif..
ABARTILACAK KORKULACAK hiçbirşey yok..Echomar'ı şiddetle tavsiye ediyorum.Sevgiler

Hic acimadi diyenlere masallah caniniz dayanikliymis ne guzel. Evet 10 dk suruyor ama benim canimi aldi resmen. Cok dayanikli sanirdim kendimi ama doktor hanim dayanamiyorum nolur bitsin diye yalvardim

Bende dün çektirdim arkadaşlar anestezi olmadan gerçekten çok basit işlem .ben anestezi almayınca herkes Bi tuhaf karşıladı abartıldığı gibi değil sadece hastanede öncesi ve sonrası hazırlık aşaması uzun sürdü benim ağrı kesici iğne yaptılar ardından bitince antibiyotik ve ağrı kesici fitil verdiler tüpler açıl dedi doktor korun falan demedi

Vallahi randevum sabah saat 10'da idi.Sadece bi kahve içip gittim ne ağrı kesici ne anestezi ne de başka bişey,benden önce 3 kişi vardı..gelen giden hep öyleydi..

Bende salı günü Şişli echomar da çektirdim hiç ağrım olmadı ve 2 dk bile sürmedi korkanlara tavsiye ederim sonrasında kanama lekelenme vs. Hiç bişey olmadı

ben de echomar da çektirdim burda okuduklarımdan yola çıkarak,
ağrım olmadı desem yalan olur, o sıvı bende baya basınç yaptı, başıma vurdu yani...
ama benm rahim üstten basık çıktı ondan mı acaba diyorum,
ama ayılıp bayılacak kadar çok ağrım olmadı ama çeken bayanı uyarıdm çok ağrım oldduuuu diye seslendim, bitecek şimdi dedi, bitti, ama keşke sonucum da iyi olsaydı.. o ağrıyı umursmazdım

Bende salı günü Şişli echomar da çektirdim hiç ağrım olmadı ve 2 dk bile sürmedi korkanlara tavsiye ederim sonrasında kanama lekelenme vs. Hiç bişey olmadı
benim rahim filminden sonra kanamam olmadı 2 gün sonrasında birliktelik oldu ve şimdi kanamam var adet gibidoktora gittim adet kanaması gibi görünüyor takip edelim dedi..rahim ağzında yara varmı diye baktı bir şey yok dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…