Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Benim sağ ve Solda çikolata kisti vardı biraz büyük oldukları için laporoskopi oldum . Ameliyat tan sonra kistler baskı yapmış tüpler açılamadı gibi şeyler söylemişti.
Hmm bana neden acılamadı acıklama yapılmadı tıkalıymış hiç acılamadı dendi hemen tüp bebek dedi öyle bnm hikayemde cnmşimdide yeni bir kistim cıktı onunla ugrasıyorum

Soğan kürü karbonatlı su gibi şeyler dene canım kistler bir şekilde hallediliyor sonuçta kist varkende hamile kalanlar var fakat şu tüp tıkanıklığı ni napcaz bilemiyorum inş en kısa zamanda sende şifa bulur bebişine kavuşursun. Hakkımızda hayırlısı.

Mrb bayanlar 8 haftalık hamileyken bebeğimin gelişimi 6 haftalıkken durmuş kürtaj olmak zorunda kaldım kürtaj sırasında çift rahim li olduğum fark edildi ve rahim film çekilecek hangi hastanede ve kaç paraya oldunuz izmir oturuyorum

bende çekilicem rahim film egepolde doktorum orda anestezili 500 lü bi rakam dediler sizin doktorunuz kim

Cnm ben adet olmayı beklıyorum bir kac güne olurum diye düşünüyorum.adetin 3 yada 4üncü gün çekiliyor dedi dr bakalım nasıl olacak allah yardımcımız olsun.ben sana haber ederim cnm
kimyasal gebelik veya düşük yaşadınız mı hiç benim kimyasal gebelik oldu ilk daha doktor hamile kaldığını gösteriyor dedi rahim filmi çekilcek

Yasmin şu benim doktor da egepol deydi Şükran hanim bıraktım onu çok iyi ji doktor ama çok yoğun ve cok ezber konuşuyor

Canım ben biraz araştırma Yaptım medicalpark aneztezili 850 civarı,Çınarlı aneztezili 750,ibni Sina tıp merkezi bi kaç arkadaş memnunmuş aneztezisiz 300..Tepecik ücretsiz çekiyormuş..bende yakın zamanda çekilecem doktoruma göre hareket edicem

Kafam çok karışık arkadaş im çokta fiyatlı ya
Aynen Benimde kafam karıştı baya fiyatlar aşağı yukarı aynı aneztezililer..bi kaç hastane ücretsiz çekiyor ama benim acı eşiğim çok düşük aneztezisiz olursa çok sıkıntı çekerim gibi birde çeken doktor da çok önemli neden çektiğini bilmeli eğer kapalıysa ona göre müdahele etmeli..

kimyasal gebelik veya düşük yaşadınız mı hiç benim kimyasal gebelik oldu ilk daha doktor hamile kaldığını gösteriyor dedi rahim filmi çekilcek
Hayır hic gebelik olmadı.rahim filmide cekilemedim bir daha ki aya kaldı.devlet hastanesinde cekilecegim.adetten sonra ilişki olmayacakmıs ben bilmiyordum dr a söyledim gebelik olmaz bir defa oldu zaten dedim olmaz gebelik milyonda bir dahi olsa olma ihtimali var bu bir suc dedi ve rahim filmi cekilemedem maalesef geldim

Arkadaşlar ya beni de cok korkuttular ama burdaki yazilar da kafami karıştırdı 2 hafta sonra olcak benim de rahim filmi anestezi mi istesem doktordan yorumlarınızi bekliyorum

doktorunuz kim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…