Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Kızlar benim reglim hala bitmedi yarın hsg var erteler herhalde doktorum bu şekilde yaşıyan varmıydı

saglikla kucagina alirsin insh film
cekimi sonrasinda senin yaptigin ozel bisey kullandigin herhangi bisey varmiydi ?
Yık Can'ım hiçbirşey.sadece aklımdan çocuk fikrini tamamen çıkardım.iş güç zaten düşünmeye fırsatım olmadı

Merhaba Can'ım bende yeni çekindim hgs çıkmadı sonucum daha hgs sonrası dr ne dedi sana neler önerdi berberlik ne kadar süre sonra oldu

ceken kisi bisi solemedimi acik tupler sorun yok die filan? gerci cok zorlamadiysa zaten aciktir insh
valla benim yumurtlama gunlerime denk geldi cekildigimde ama bikac doktora gidip muayene oldugum icin calisma firsatim olmadi eger yumurtlama gunlerinse calismalara basla bence film cektirip o ay hamile kalan cok var sansini dene derim

ceken kisi bisi solemedimi acik tupler sorun yok die filan? gerci cok zorlamadiysa zaten aciktir insh
valla benim yumurtlama gunlerime denk geldi cekildigimde ama bikac doktora gidip muayene oldugum icin calisma firsatim olmadi eger yumurtlama gunlerinse calismalara basla bence film cektirip o ay hamile kalan cok var sansini dene derim

Hiç birşey demediler bana bitikten sonra aradım gene birşey dömediler pzrtesi gel sözlü konuşulur dedi anlam veremedim her yerde 15dkkada çıkan sonuç neden bu kadar gizemli oldu

Hiç birşey demediler bana bitikten sonra aradım gene birşey dömediler pzrtesi gel sözlü konuşulur dedi anlam veremedim her yerde 15dkkada çıkan sonuç neden bu kadar gizemli oldu[/Q

Alanya başkent hastanesi canım sence arayımmı tekrar dünya para alıyorlar ilgilenen yok

ozel hastaneyse ve yakinsan arama git bence bu ptsi beklicek bir islem degil rontgen cd ve rapor 3 parca bisey ve rontgen zaten islem sirasinda cikiyor bukadar oyalamamalari lazim doktor randevum var ogleden sonra gostermem gerekiyor filan diyip israrla isteyin
ben en fazla 10dk bekledim aldim mesela

ozel hastaneyse ve yakinsan arama git bence bu ptsi beklicek bir islem degil rontgen cd ve rapor 3 parca bisey ve rontgen zaten islem sirasinda cikiyor bukadar oyalamamalari lazim doktor randevum var ogleden sonra gostermem gerekiyor filan diyip israrla isteyin
ben en fazla 10dk bekledim aldim mesela
Kime sorduysam öle diyor hemen sonuç söyleniyor diye yakın değilim ah yakın olsam 5dk durmam da böle bişey yok. Neyse o söle ona göre bakalım yani 1sene oldu buraya geleli en iyi onu dediler gidiyorum daha bi çocuk işine yol koyamadı benim ısrarlarımla vala kafayı Yicem

vallahi cok sevindim cnm aynen hayirli dogumlar diliyorum sana saglikla gelsin bebisin hamislerin duasi kabul olurmus bize de nasip olur insallah :anneadayı::KK200:
Merhaba öncelikle bebeğinşz hayırlı olsun bende yeni çektirdim rahim filmi ilişki ne zaman olabilir tereddüt te kaldım yardımcı olabilirmisiniz

Merhaba öncelikle bebeğinşz hayırlı olsun bende yeni çektirdim rahim filmi ilişki ne zaman olabilir tereddüt te kaldım yardımcı olabilirmisiniz
Merhaba konuya atlamis gibi oldum ama size ufak bi tavsiye:) uc dort yil olmayinca cocugumuz rahim filmi cektirdi doktorum ve o ay hamile kaldim. Film cekildikten iki gun sonra calismalara basladik ve tuttu. Zaten o ay asilamaya geciyoduk ama gerek kalmadi. Dilerim hayirlisiyla gerceklesir dileginiz. Icimden geldi yazmak istedim:anneadayı:

X