Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Merhaba konuya atlamis gibi oldum ama size ufak bi tavsiye:) uc dort yil olmayinca cocugumuz rahim filmi cektirdi doktorum ve o ay hamile kaldim. Film cekildikten iki gun sonra calismalara basladik ve tuttu. Zaten o ay asilamaya geciyoduk ama gerek kalmadi. Dilerim hayirlisiyla gerceklesir dileginiz. Icimden geldi yazmak istedim:anneadayı:
Ay iyiki yazdınız ya sabahtan beri bakıyorum öle benimde 2gün oldu salı günü çekindim bugün ilişki olup olmamısında tereddüt yaşadım sonucumda çıkmadı ya

Ben 23 cekildim bana ebe hic bise olmaz dedi iliskiye gir dedi doktorum 2 gun dinlen dedi ben arasinda kalmistim ikisinife dinlemedimkendimi dinledim 1 gun sonra iliskiye girdim

Ay iyiki yazdınız ya sabahtan beri bakıyorum öle benimde 2gün oldu salı günü çekindim bugün ilişki olup olmamısında tereddüt yaşadım sonucumda çıkmadı ya
Ben anestezili oldum ustelik iyikide oyle olmusum. Evet basit bir islem ama korkuyordum ve o korkuyla yasayacagim travma bana anesteziden daha cok zarar vericekti eminim.. hamile kalma sansi cok artiyo filmden sonra. Ustelik benim tuplerde acik cikmisti. Allahim nasip etti sukrolsunki. Ben cok uzuldum ve cektim oyuzden Allah isteyrn herkrse hayirlisiyla nasip etsin. Umarim.yardimci olabilmisimdir

Ben anestezili oldum ustelik iyikide oyle olmusum. Evet basit bir islem ama korkuyordum ve o korkuyla yasayacagim travma bana anesteziden daha cok zarar vericekti eminim.. hamile kalma sansi cok artiyo filmden sonra. Ustelik benim tuplerde acik cikmisti. Allahim nasip etti sukrolsunki. Ben cok uzuldum ve cektim oyuzden Allah isteyrn herkrse hayirlisiyla nasip etsin. Umarim.yardimci olabilmisimdir
Allah razı olsun yazdığın için bana büyük şans oldu bu

6evet benim doktorumm cekti ve rahimdeki tupler acik dedi ama radyolojidende sonuc alalim dedi ertasi gun sonuc sabah aldim temiz cikti sukur ibsallah seninkide temizdir

Bana da dua edermisin Can'ım vala içimden bir ses bende hamile kalcam hissetiyorum bende anestezili çekindim bi rahatlama hissettim inşallah iyi olur

X