Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Canım salı günü çekildim filim 2gün sürdü lekelenme şeklinde cumada beraberlik oldu
anladım tatlım bende perşembe çekindim filmi normalde lekelenme gecti diyordum bugun baya gelmiş ya normalmi acaba bide benim kasıklarımda agrı var hala sendede okuyormu doktorum 2gün sonra ilşkiye girebirsin dedi bu içerden gelen bir kanama degil demişti napcagımı şaşırdım

anladım tatlım bende perşembe çekindim filmi normalde lekelenme gecti diyordum bugun baya gelmiş ya normalmi acaba bide benim kasıklarımda agrı var hala sendede okuyormu doktorum 2gün sonra ilşkiye girebirsin dedi bu içerden gelen bir kanama degil demişti napcagımı şaşırdım
ilk iki gün Ağrı'm oldu Can'ım panik yapma kişiden kişiye değişirmiş bu durum bekle geçmesse dr bilgi ver

Vallahi bende kanama olmadi bunyeden bunyeye degisiyorsa bilemem cok az akinti ile kan li bicimde geldi ne diyim ama o kadar hemen gecti ama doktoruna danis ben izmitteyim ama doktorum cok iyi bana agri kesici igne vurdurdu kendimi rahat hissetmemamacli konustuk inan kardes gibi bana korkma canim falan diyerek yaklasti

Doktor onemli bazen tikali tupler acilinca kanama yapiormus oyle duydum kanama bunyeden bunyeye degisiyor bide en onemlisi bu normal ama sen doktoruna git bi

ilk iki gün Ağrı'm oldu Can'ım panik yapma kişiden kişiye değişirmiş bu durum bekle geçmesse dr bilgi ver
Tatlım bugün doktoruma gittim muayene etti lekelenmeni takma beraberlik olabilir dedi adet olursan 3.gel olmazsan 3 gün gecince gel dedi tahrişten olabiliyor dedi lekelenmeler agrıyıda o verilen sıvı yapıyomus ara ara kasılmaları

Tatlım bugün doktoruma gittim muayene etti lekelenmeni takma beraberlik olabilir dedi adet olursan 3.gel olmazsan 3 gün gecince gel dedi tahrişten olabiliyor dedi lekelenmeler agrıyıda o verilen sıvı yapıyomus ara ara kasılmaları
Bende şimdi çıktım dr yanından çok şükür temiz çıktı rahmim banada dedi ilişki sık olsun bu filmden sonra kalan çok oluyor dedi bakalım nasip

Bende şimdi çıktım dr yanından çok şükür temiz çıktı rahmim banada dedi ilişki sık olsun bu filmden sonra kalan çok oluyor dedi bakalım nasip
Ay inşallah aynen benimde temiz çıktı açıkmış tüplerde inşallah sağlıklı sıhhatli hamile kalırız ya lekelenmeden dolayı beraberligi erteliyodum erteleme dedi bekliyoruz bakalım hayırlı haberler verelim canım inşallah :KK54:

X