Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Bende pazartesi orda çektirdim canim. İnsanın acidan çok yaşadığı sitres sıkıntı oluyor. Ben gittiğimde sadece 1 bayan anestezi istedi masaya yatinca psikolojik olarak kilitlendiği için. 500 lira insana başta çok geliyor ama canın acimayinca ve tupler açık çıkınca insanın gözü görmüyor sana da geçmiş olsun.

merhabalar
bende perşembe günü hsg çekileceğim
adetim cumartesi bitmişti ..günü farketmiyo sanıyordum ama hemen çekilmesi gerekiyormuş sanırım
sorum adet bitiminden sonra 5. gün geç mi olur sizce

merhabalar
bende perşembe günü hsg çekileceğim
adetim cumartesi bitmişti ..günü farketmiyo sanıyordum ama hemen çekilmesi gerekiyormuş sanırım
sorum adet bitiminden sonra 5. gün geç mi olur sizce
Perşembe adetinin kaçıncı günü oluyor adetin 1. Gününden sayacaksin

geçen pazartesi 1. gündü canım
perşembe 11.gün oluyo.. inşallah geç değildir
1 ay daha beklemek istemiyorum geçen ayda kalmıştı
Nerede cektireceksin bilmiyorum ama ben gittiğimde bir bayanın adetinin 14. Günüydü doktorundan ve kendinden imzalı bir kağıtla çekildi. Bence 11. Günü sıkıntı olmaz ama istersen yinede arayıp bi sor

Nerede cektireceksin bilmiyorum ama ben gittiğimde bir bayanın adetinin 14. Günüydü doktorundan ve kendinden imzalı bir kağıtla çekildi. Bence 11. Günü sıkıntı olmaz ama istersen yinede arayıp bi sor
izmir buca tıpta çekilecek
bugün arayıp sorayım bakalım
teşekkür ederim canım

Ne kadara çektirdin cnm,fiyat ne ?

selam arkadaşlar yardımcı olur musunuz istanbul avrupada devlette rahim filmi çeken hastane varmı adetin anladığım kadarıyla 12.gününe kadar çekiyorlar galiba şuan adet dönemindeyim 3. günüm bu ay kesin .çektirmem lazım nereye gidebilirim

Canım hangi semtte oturuyosun bilmiyorum ama çapa tip fakültesinde ve vakıf gureba da var diye biliyorum ben arayıp bi sor bence

Yaklasik 3 hafta once kolan hospital sislide anestezili rahim filmi cektirdim. Inanilmaz ilgililer cok iyi bir hastane tavsiye ederim.spekulum.korkum oldugundan doktorumda bende anesteziliyi tercih ettik.yaklasik yarim saat bisaate kendime geldim.ne kanamam oldu ne akintim.tuplerimde acik cikti Allaha sukur ayrica rahim filminden sonra hala adet olmadim buyuk ihtimal hamileyim.butun testler pozitif

Maşallah Can'ım.başka problemin varmıydı.benim fsh yüksek

Ne guzel ise yaramis hsg maasAllah.
Anestezili ne kdr ucret odediniz acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…