Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Canim cok sagol içime su serptin açıldığını öğrenmek bana moral verdi yeterki tıkanıklık varsa açılsın ben ağrısına razıyım.

ay Allahım yaşadığım en iğrenç tecrübelerdendi sanırım. Uyutulmak istedim ama doktor tercih etmiyor diye ayıkken yaptırdım 3 kez arka arkaya yaptı öyle canım yandı ki. Bir problem çıkmadı Allaha şükür ama çok zordu

Çok geçmiş olsun canım
Çok geçmiş olsun canım temiz çıkmış en azından ağrısını da unutursun inşallah en kisa zamanda. Ben o kadar ağrılar çektim ki çikolata kistinden dolayi her adet donemimde bi de vajinismustum egzersizler tedaviler derken. Acıya alıştım yani ama umarım tıkanıklık çıkmaz. Sen devlette mi çektirdin özelde mi canım. Fiyatlar hakkında hiç bi bilgim yokta özelde cektirdiysen kaca mal oldu

Ankarada Lokman Hekim hastesinde çekildim. 300 tl vermiştim sanırım canım uyutulmadan.

Arkadaşlar çektirdiğim yerle mi alakalı bilmiyorum ama inanılmaz rahattı. Echomar İstanbul da çektirdim. Boşuna anestezi yemeyin bu kadarcık bir işlem için. 10 saniyelik bir ağrı oldu adet ağrısı gibi. Gerisi çok rahattı.

arkadaşlar ben gecen ctesi hsg çektirdim. daha önce de çektirdiğim için nasıl bişey olduğunu biliyordum. ama bu sefer başka bir hastanede çekildim anestezili. bana sadece 3 tane film verdiler ne rapor yazmışlar ne cd var elimizde.. doktor senin tek tüpün tıkalı yanda tüpbebek merkezi var dedi elime tüp bebek doktorunun kartını verip direkt oraya yolladı.. bu muamele sizce normal mi? 500 lira verdim kendimi dolandırılmış gibi hissediyorum..

Mrb arkadaşlar
400 küsür sayfa görünce hepsini okuyamadim daha once yazdiysaniz şimdiden kusura bakmayin.Benim de bu rahim filmini cektirmem gerekiyor.Çerkezköy de yaşıyorum. Acaba burda çektiren var mi ? Varsa nerde cektirdi ?

Canım benim çekildiğim yer de 450 lira idi. Cd yok ama rapor verdiler. Bir de filmi verdiler. Ama kadın doğumcu hiç rapora bakmadı zaten sadece filme baktı.

Arkadaşlar anestezi almanıza gerek yok sadece son teknoloji c kollu bir yerde cektirin on dk bitiyor ve hiç bisey hissetmiyosunuz yani cektireceginiz yerdeki alet c kollu son teknoloji olmasını arastirin

Kızlar rahim filmi çekilecek olan ve korkan varsa hiç korkmasın. Ben 2 ay önce çapa hastanesinde cekilemedim. Sonra burdaki yorumlardan echomari buldum. Bugün gittim 3 er 3 er bir odaya alıyorlar. Adetimizin kaçıncı gunundeyiz diye soruyor bir bayan. Nerden buldunuz bizi dedi. Kadınlar kulübünden dedim çok fenasiniz siz. Sizden korkulur dedi neyse önlük giyiyorsun tek tek muayene odasına alıyorlar. Aleti takarken hiç acimiyor sıvıyı verirken de ben bana iğne yapılıyormuş gibi hissettim ama abartılacak bir durum yok. Sonuçta ilk gece acisina dayanmisik bu yanında hiç bişey rahim filminden korkan erteleyen varsa şişli echomari tavsiye ederim

Peki tam olarak ne zaman cektirmek lazim.adetliyken mi,bittikten sonra mi ?

Peki tam olarak ne zaman cektirmek lazim.adetliyken mi,bittikten sonra mi ?
Canim benim bugün 9. Günümdu en son adetin 10. Güne kadar çekiyorlar sanırım. Bugün bir bayanın adetin 14. Günü doktorundan ve kendinden imzalı bir kağıtla çekildi. Sen ne zaman cekileceksin ve nereyi düşünüyorsun

Ben 25 gun kadar once kurtaj oldum oyuzden ilk adeti bekliyorum..normalde Tekirdağdayim ama istanbul echomar da cektiririmm buyuk ihtimalle..orasi onerildigi için..acaba randevuyu simdiden alsam mi ?ama bilmiyorum ki ne zaman adet olcagmi..kurtajdan sonra gecikebiliomus..ki normalde de bnmki pek düzenli degil.

Ben akşam cevap yazdım ama gitmemiş sanırım. Sen bugün ara bence echomari kürtaj olduktan sonraki ay cektirmemde bir sakınca varmı diye sor. Adet oldugundada ararsin zaten onlar telefonda hangi günün uygun olacağını söylüyor. Tekirdağ merkezde falan bunu yapan özel hastane yokmu ıstanbul u tercih ediyorsun

Echomardaki o teknolojik aletler burda yoktur sanmıyorum..ben Çerkezköydeyim iki tane ozel hastane var ama güvemiyorum pek.

Selamlar dun sabah sisli echomarda hsg cektirdim doktorum orayi tavsiye etti.iyiki oraya gittim cok memnun kaldim her acidan.yuzde yuz echomar diyorum.sanirim 5 dkk surdu islem ve cidden agrisiz cekiliyor.sadece 15 saniye iceri sivi verildigi esnada bi islem yapildigini farkediyosun.o kadar.strese gerek hic yok ve lutfen son teknoloji kullanilan bi merkezde cektirin.

Adetin 8 -12 gunune kadar cekiliyo.500 e cektirdim.cok ilgililer.cok tahatlatiyolar.sonuna kadar gonul rahatligiyla tavsiye ederim.buraya yazmaya usenirdim normalde ama bir faydam olsun istedim.zira ben de stresliydim.tavsiyelere ihtiyac duyuluyor.sicagi sicagina yazdim isye.300 e ceken bi hastane varfi.ama anestezilimi istiyosunuz dedigi gibi fikrim olumsuzlasti.zira echomar anesteziden bahsetmedigi gibi net agrisiz cekiyoruz demisti.iyiki son anda echomara dondum.200 fazlaydi ama sonuna kadar deger.herkesr gecmisler olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…