Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Arkadaşlar merhaba,

Ankara Başkent Üniversitesi'nde rahim filmi çektiren var mı acaba? Kendi doktorum çok yüksek bir fiyat istedi 800 TL ancak üniversite'de de anestezisiz çekiyorlarmış çok kararsız kaldım. Üniversite 'de asistanlar çekiyormuş bir yandan o kadar paraya değmez diyorum bir yandan kendi doktorum bir yandan anestezi almak istemiyorum off çok kararsız kaldım(

Bndende 800 istediler... Yazdim yukariya... Saniye surdu.ciktim... Korkma

Kızlar meraba filmden sonra korunun dedimi doktorlariniz bide bu içeri sıkılan ilaç çektirilen yerden yere fark eder mi acaba bilginiz varsa aydınlatır misiniz lütfen

3 aşılama ve sonuç negatif
rahim filmi için antalya da önerebileceğiniz dr var mı ve ücretler konusunda bilgisi olan var mı
teşekkürler..

rahim filmi çekilmeden aşılama neden yapıldı?
cnm bencede neden rahim filminden önce aşılama yapıldı ya hemde 3 tane keske çektirseydin bende aşılama istedim ama dr önce rahim filmi istedi ben vitalede çektirdim 250 lira anestesi alırsan 150 daha ekleniyormuş ama kolay bir işlemdi yaa hani adet sancısından biraz fazla gerçekten ama dayanılmıcak gibi değil rahimde yapışıklık çıktı

bana korun demedi dr hatta şansın artar dedi
tamam hsg çekinen bayanların gebe şansı çok artıyormuş içeri gönderilen ilaç sayesinde tüpleri açılıyor kayganlaştırıcı bir sıvı evet ama hsg çekındıkten sonra haliyle bi miktar ağrın bi kaçgünde kanaman oluyor bu yüzden ben eşimle bir hafta birlikte olmadık daha sonrasında korunmasız ilişki yani

Bu ay mi çektirdin canım sende

Arkadaşlar merhaba. Ben daha dün çektirdim gerçekten korkulduğu gibi değil emin olun sadece 2 dk sürüyor.. bende gitmeden önce o kadar çok korkuyla gittim ki ayakta zor duruyordum ve anestezi yaptırmayı bile düşündüm ama doktor çok kısa sürdüğü için kesinliklr önermiyor bide o kadar çok yorum okumuştum ki gözümde çok büyütmüştüm ama dedigim gibi çok az bi ağrı hissettim o kadar onun dışında çok fazla kanamamda olmadı sadece 1 2 damla kadar. Bugün sonuçlarıda doktoruma götürdüm çok şükür her hangi bir şey çıkmadı Allahım herkesin yardımcısı olsun isteyen herkeslerede en kısa zamanda evlat nasip etsin.. hep beraber bebişlerimizi kucağımıza alırız inşallah

Canım nerde çektirdin doktorun bu ay için korunun felan dedimi geçmiş olsun bu arada

dr hala gerek yok diyor ama ben kafaya koydum hsg çektireceğim
vitale de siz ne zaman çektirdiniz
ben fiyat araştırması yaptım ama hastahaneler bilgi vermiyor
tüp bebek merkezinde bi arkadaşım tedavi görüyor orada 300 anestezili 550 demişler
anestezi sizce şart mı vitale de nasıldı
hepimize bol şans

Tatlım aklında kalacağına çektir kurtul hem çok kolay bisi yanı bana öyle geldi anlık bi sizi gelip geçiyor hiç anesteziye felan gerek yok ben 350 ye yaptırdım daha bir hafta olmadı sonrasında bi kaç pembe lekelenme oldu şimdi çok şükür normale döndü Allah yardımcı olsun canım sen nerde oturuyosun
dr hala gerek yok erkek kaynaklı infertilite diyor ama hsg çekmeden benden nasıl bu kadar emin anlayamadım

herkese selam ve hepimize geçmiş olsun bende bugün çektirdim rahim filmimi 2 saat falan oluyor hatta :) doktorum bu ay filmini çekelim artık dediğinden filmim çekilip bittiği ana kadar yaşadığım stresi ve huzursuzluğu anlatamam.o kadar çok yorum okudum ki ağladım durdum ne yapıcam diye hatta bi tanıdığım karnında bomba patladığını düşün öyle bi ağrı mutlaka anestezili yaptır demişti neyse doktorum ve hemşiresinin beni rahatlatmaları sonucu anestezisiz olmaya karar verdim röntgen odasına gelip masaya yattığımda masa sallanmaya başladı titrememden o kadar çok korktum ve heyecandım aletler takıldı ilk film çekildi sonra doktorum ilacı veriyorum biraz ağrı hissedebilirsin çok sakin ol dedi ve başladım deriiiin derin nefes alıp vermeye hadi gözün aydın tüplerin açık deyince şaka yapıyo sandım heralde kendimi bırakayım rahat çekilsin diye öyle diyo dedim hiç bir acı ağrı kasılma hiç bişey hissetmedim çok şükür ki çok rahat geçti hatta rahmimde hafif bi eğrilik varmış onuda düzeltmiş sanırım o anda onu bile hissetmedim çok heyecanlandığım için biraz başım döndü 5 dk. dinlenip çıktım ve eve geldim şu anda çok hafif belimde sızlama var ama o kadar çekilecek arkadaşlar gerçekten çok araştırıp aklınızı karıştırmayın Mersinde çekilecek arkadaşlar varsa doktorumu gönül rahatlığıyla önerebilirim hepinize tekrar geçmiş olsun inşallah Allahım emeklerimizi boşa çıkarmaz

Geçmiş olsun canım doktorun bu ay korun yada korunma felan gibi bisi dedimi

Geçmiş olsun canım doktorun bu ay korun yada korunma felan gibi bisi dedimi

teşekkür ederim :) benim yumurtlama problemim olduğu için bikaç aydır klomen ve inofolic kullanıyorum klomeni bu ayda verdi kullandım korunun demedi cumartesi kontrole çağırdı yumurtlama günlerini belirliycez falan dedi ama ben korunması gerekli falan diye konular okuyunca aklım karıştı

antalya dayım cnm ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…