Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

hiç doğum yapmamışlara pek tavsiye etmiyor doktorlar

Canın ben folik asitle coraspini mart ayından beri kullanıyorum adetler genelde zamanında geldi en fazla iki gün gecikmeyle onların bi etkisi olcani sanmıyorum başka bisi vardır doktora git belki kist dır belki geç döllenme felqndir tabi insallah

Ultrason da görülmediği için hsg çekiliyor diye biliyorum ilaç gönderiyorlar içeri o sırada film çekiliyor ve ilacın tüplerden geçişi kontrol ediliyor her doktorun yöntemi farklı demekki bilemedim simdi
tüp tıkalıysa nasıl anlasılacakkı pekı baska yolu varmı acaba

Anlamadım ilaç mi zararliymis yani

yanı o mavı sıvı baska bırsey sanırım onu dogru bulmuyormus rahım fılmınden bahsetmıyor

Film esnasında gönderdiği sıvı kahverengiydi sanırım tüplerin iyi demişti sana yine doktoruna sor yada bi doktora daha Daniş Allah yardımcı olsun canım

merhaba bilge. hemen çektiler benimkini. 10 kasımda çekildim. tüpler açık ama rahim tepesinde bi bombe var doktorum hamilelikte yatman gerekebilir dedi.
valla girdiğim doktor kim bakmadım bile. direk hsg isteniyor dedim.
Slm birsey sorabilirmym bugun rahim filmi sonucumu aldım aynı senin yazdgn gibi birsey soyledi drum rahimin ustunde bombe var ne oldugunu anlayamadım kamerayla bakmak gerekebilir dedi tedirgin oldum ama hamile oldgunu görüncede rahatladım:) bu konuyla ilgili ne yasadin anlatabilirmisn rica etsem..?

rahim filmimi Bülent tıraş da dahil bir çok doktora gösterdim bi sorun olmaz dediler. tüp bebekle hamileyim ama dr normal gebelik kadar iyi bi sıkıntı yok dedi

rahim filmimi Bülent tıraş da dahil bir çok doktora gösterdim bi sorun olmaz dediler. tüp bebekle hamileyim ama dr normal gebelik kadar iyi bi sıkıntı yok dedi
canımm bana fotograf atabilirmisin aynı seydenmi bahsediyoruz içim cok rahatlıycak simdiden tesekkur ederim

Carsamba bende hsg cekilecegim acikcasi korkudan ziyade utaniyorum. Medicalpark bahcelievlerde ali ihsan gonenc e cektirecegim. İns cok acimaz

Bende hsg cekileli tam 1 hafta oldu kizlar bugun 14.gunum. Ovulasyon testinde henuz cift cizgiyi yakalayamadim. Insallah ben de bu ay hamile kalirim. Hsg den sonra hamile kalanlardan umut istiyorum..

Carsamba bende hsg cekilecegim acikcasi korkudan ziyade utaniyorum. Medicalpark bahcelievlerde ali ihsan gonenc e cektirecegim. İns cok acimaz
slm cnm cok acımıyor iki defa cekildm rahat ol cunku sonucu etkileyebiliyormus umarım iyi sonuclar alırsın onu düşün. biz kadınların baska sansı yok malesef utansakta sıkılsakta ne yaZıkki

Bende hsg cekileli tam 1 hafta oldu kizlar bugun 14.gunum. Ovulasyon testinde henuz cift cizgiyi yakalayamadim. Insallah ben de bu ay hamile kalirim. Hsg den sonra hamile kalanlardan umut istiyorum..
bana hsg sonrası 10 gün korunma verdiler yumurtlama gecti gitti ama cok okudum burda hamile kalan cok var o ay ve bir sonraki ay inşallah kalırsın

bana hsg sonrası 10 gün korunma verdiler yumurtlama gecti gitti ama cok okudum burda hamile kalan cok var o ay ve bir sonraki ay inşallah kalırsın
Insallah sende anne olursun hayirli olan en kisa zamanda canim. Bana dr korunma bu ay sansin yuksek dedi. Onumuzdeki ay klomen ve catlatma ignesi yine olmazsa kasimda asilamaya gecicez 1.5 yildir istiyorum 2 kaybim var. Senin tedavi surecin ne canim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…