Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

17 ağustos günü hsg çekildim çok korkulacak bir şey değil hanımlar sadece ilacı şutlayıp gönderdiği zaman basınçlı bir ağrın oluyor kasıkların patlayacak gibi buda olması geren yanı ağrının olması tüplerin açık olmasıymış bzizm istedıgımızde bu şükür tüplerde geçiş var dedi darısı bebişlerimizin gelmesine Allah isteyen herkese hayırlı evlat nasip etsin inşallah.
Bende 13 ağustos da gectirdim. İlacı verdiği an çok kötü oldum kasiklarim çok ağrıdı neyseki ağrı hemen geçiyor

merhaba kızlar bana yardımcı olabailir misinz 1 yıldır bebişim olmuyor 1 düşüğüm var bende rahim filmi çektircem ankarada nerde yaptırabilirim bildiğinz iyi bi hastane önerebilir misinz

merhaba kızlar bana yardımcı olabailir misinz 1 yıldır bebişim olmuyor 1 düşüğüm var bende rahim filmi çektircem ankarada nerde yaptırabilirim bildiğinz iyi bi hastane önerebilir misinz
etlik Zübeyde hanım hastanesini tavsiye ederim hsg çeken doktorlar hem bayan hemde çok kibar kendini kasma sakında korkma dktr günay hanım

HSG filmini Mecidiyeköy'de Cevat Bayrak'ın kliniğinde çektirdim. Gitmeden forumları okuduğum için acayip korktum ağrıyacak diye, dahası çıkan birkaç kişinin suratı kıpkırmızıydı. Bence çok ağrımıyor sadece çıktığınızda adet olacakmışsınız gibi yoğun bir ağrı söz konusu. Dayanılmayacak birşey değil. Bende bir sorun çıkmamıştı tüpler açıktı.

HSG filmini Mecidiyeköy'de Cevat Bayrak'ın kliniğinde çektirdim. Gitmeden forumları okuduğum için acayip korktum ağrıyacak diye, dahası çıkan birkaç kişinin suratı kıpkırmızıydı. Bence çok ağrımıyor sadece çıktığınızda adet olacakmışsınız gibi yoğun bir ağrı söz konusu. Dayanılmayacak birşey değil. Bende bir sorun çıkmamıştı tüpler açıktı.
cnm benim adet kanamam bitti aslında ama hala kahverengi akıntılar geliyor ve bugün rahim filmi çektirmem lazım acaba bir gün daha mi beklesem şu akıntı canımı sıktı

kızlaaar adetim zaten düzensizdi ama bir kaç aydır 32 günde geliyordu 1 gün 2 gün atıyordu hsg filmi çektirdim adetim biteli 38 gün oldu hala gelmedi hsgden sonraki ay tam zamanında geliyor demişti bir arkadaşım ama hala gelmedi belirtide yok göbek şişliği ve kasık ağrısından başka test yaptım negatif çıktı :KK43: zatende tüplerim tıkalı çıkmıştı ama yinede bir umut. sizdede oldumu gecikme

bende ağustos reglimden sonra rahim filmi çektirdim. aslında burdaki yorumları okuduktan sonra elim ayağım titreyerek gittim. şişli echomar'da çektirdim, herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. evet sancım oldu ama zaten bu sancıyı ben her ay regl dönemimde çekiyorum farklı birşey değil, ve çok kısa. sadece beni o masada ameliyat önlüğüyle yatmak biraz üzdü, allah düşmanımın başına bile vermesin, isteyen herkese bebek nasip etsin. her acı çekiliyorda, bebek sahibi olmak için bu yaşananlar insanı yıpratıyor sadece.

bende ağustos reglimden sonra rahim filmi çektirdim. aslında burdaki yorumları okuduktan sonra elim ayağım titreyerek gittim. şişli echomar'da çektirdim, herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. evet sancım oldu ama zaten bu sancıyı ben her ay regl dönemimde çekiyorum farklı birşey değil, ve çok kısa. sadece beni o masada ameliyat önlüğüyle yatmak biraz üzdü, allah düşmanımın başına bile vermesin, isteyen herkese bebek nasip etsin. her acı çekiliyorda, bebek sahibi olmak için bu yaşananlar insanı yıpratıyor sadece.
aynen bana da okuduklarım kadar zor gelmedi 1 saat sonra kendime geldim cnm senin film sonucun nasıl bende yapışıklık cıktı ya doktor histeroskopi dedi yapışıklık bebegin tutunmasını engeller dedi

aynen bana da okuduklarım kadar zor gelmedi 1 saat sonra kendime geldim cnm senin film sonucun nasıl bende yapışıklık cıktı ya doktor histeroskopi dedi yapışıklık bebegin tutunmasını engeller dedi

Yok benim tüplerim ve rahmim temiz çıktı, Allah kolaylık versin sana da

Sağol canım devlette varsa bi bakarım yoksa özelde çekilirim özelde herşey pahalı ama napalım evlat hasretiyle para pul düşünecek durumda değiliz oda özele gün doğuyor neyse Allah hepimize tez zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin !!!
ben bundan 4 yıl önce çektirdim sadece üniversite hastanelerinde var dedi doktorum doktorumun destegi ile alabilmiştik randevuyu kolay kolay verilmiyor ben çok korkmuştum ama geçti bitti şimdi 2 çocugum vr saglıklı çok şükür Allahım tüm isteyenlere versin hayırlısı ile inşallah

3 aşılama ve sonuç negatif
rahim filmi için antalya da önerebileceğiniz dr var mı ve ücretler konusunda bilgisi olan var mı
teşekkürler..

Bende bugun cektrdim. Zekai tahir de... Okadar korkarak gttmki.burda bissuru sey okudum.anestezi ye 800 istedi ozeller.. Verme imkanim oldgu halde doktoruma guvendim.boyle brsey icin anestezi alma demsti. Adet agrisinn bir tik ustuydu saniyede yasadgim sey. Okadar. Saolsun doktor bey spktlumu icimde unutup kalk dedi ve ben kalktim diyorum bsey unuttnz galiba yok o ilac diyo .... Ki canim coook tatlidir,cok korkarim herseyden, zaten vajnsmsdm onceden bide.... 5 kez soledm kendim elimle dokndm bu nee dedim ve aaa icinde kalmis dio yarabbiimmmm.... Bu mallik disinda bi skntm olmadi..kimsede asla korkmasin. Zehir ettim gunlermi korkudan. Hersey bebeklermz icin insallah.

X