Rahim filmi hakkında deneyimi olanlar

Ben özelde anestezili rahîm filmi çektirdim 8 ay önce sol tüpüm kapalı çıktı. Şimdi tekrardan Rahim filmi cektircem rendevu aldım haftaya echomardan hemde kapalı olan tüpü actircam orda anestezi olmadan ağrısız son teknoloji aletlerle cekiyorlarmis.Benim cektirdigim eski teknoloji makineymis siz de Rahim filmi çektirirken C kollu son teknoloji ile mi diye sorun .

Amin inşallah çok teşekkür ederim

Ben smear testinde bile çok kasılmıştım doktor testi düzgün alamadım dedi yani istemsizce kasılıyorum aleti yerleştiremiyorlar,aslında ilaç verildiğinde ki sancıdan değil de o aletin giriş aşamasından korkuyorum.

Evet sizin gibi deneyim yaşayanlar da var ama çok kötü yaşayanlar da var o yüzden insan mecbur da olduğunu bilerek daha da korkuyor.Allah hepimize yardım etsin inşallah
Off benimde cekilmem lazim randevu ayarlayamadim gecen ay .bu ay olursa ins.ama bende cok korkuyorum.kolay diyrnde var cok kötu diyende .bende devlwtte cekilcem

Bende 6 ekim icin randevuvaldim bugun.okudukca gerildm cok korkuyorum
Ben bugün çektirdim Ankara şehir hastanesinde sadece adet ağrım oldu yani kasıklarımda gaz sancısı olur ya o şeikilde benim iki tüpüm de kapalı çıktı ama sağ tüp açıldı sol tüp açılmadı maalesef çok üzgünüm

Merhaba bebim de sol tüpüm kapalı çıktı sağ tüp açık çıktı echomarda açılıyormuymış kapalı olan tüpler yaptırdınız mı

Önceden çektirdiğiniz de kapalı mıydı tüpleriniz
Evet Ocak ayında çektirdim sol tüpüm kapalı çıktı Cevat hoca röntgen filmlerine baktı eski teknoloji ile çekilmiş dedi evet son cekildigim gibi makinalar yoktu eskisinde hem bunda Anestezi olmadan ağrısız çekti o sırada tıkalı tüpü de açtı beş dakika bitti hiç bişey anlamadım

Benim de sol tüpüm tıkalı çıktı sağ tüpüm de kapalıymış o film esnasında açıldı e nabıza düşünce cevat hocaya yazmak istiyorum ben de

Gecmis olsun.umarim bende okadarla atlatirim.cok stresliyim korkuyorum

Anestezisis oldum üstelik kapalı tüpü açma işlemi de yapıldı hiç ağrım olmadı sadece adet sancısı gibi bir ağrı oldu o da saniyelik geçti. Beş dakika da hem Rahim filmi cektirdim hemde tüp açma işlemi yapıldı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…