Rahim filmi hakkında deneyimi olanlar

ehkl

Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2023
37
8
37
Merhaba hanımlar,1.5 yıldır korunmasız ilişki yaşıyoruz yalnız gebelik oluşmuyor.Doktora gittim muayene etti ultrasonda bir sıkıntı görmedi,rahim filmi istedi.Rahim filminin anestezi olmadan çok zor olduğunu söylüyorlar ben de korktum açıkçası cesaret edemiyorum.Deneyimi olanlar bilgi verebilir mi acaba?

Nerde çekildiğinize bağlı olarak değişiyor ben iki kere çekildim ilki iskenceydi tüpümü acamadilar ikincisi çok kolaydı üstelik tüpümüde açtılar anestezisizdi ikiside

Nerde çekildiğinize bağlı olarak değişiyor ben iki kere çekildim ilki iskenceydi tüpümü acamadilar ikincisi çok kolaydı üstelik tüpümüde açtılar anestezisizdi ikiside
Devlet Hastanesi'ne gidiyorum,orda karşılaştığım bayanlarla da konuşma fırsatım oldu yani çok fazla zorlananlar olduğunu duydum,korkuyorum açıkçası.Anestesi de vermiyorlar devlet hastaesşnde.Özelde de net rakam bilmiyorum ama pahalı olduğunu duymuştum.

Ben devlete çekildim hsg evet biraz agrılı ama adet agrısı gibiydi 5 10 dk sürdü dayanabilecek kadardı hsg den 3 ay sonra kendilimden gebe kalmıştım ama onla ilgisi varmı bilmiyorum

Bu ay özelde çektirdim anestezisiz, normalde ağrı eşiğim çok yüksektir ama ben böyle bir sancı yaşamadım . Çok pişmanım anestezi ile olmadığıma. Böyle bir kasık ağrısı yok, adet sancısı falan değil geçmiyor da yani. İşlem 5 dk ama ağrısı 1 saat sürdü bayılacaktım ağrıdan

Evet sizin gibi deneyim yaşayanlar da var ama çok kötü yaşayanlar da var o yüzden insan mecbur da olduğunu bilerek daha da korkuyor.Allah hepimize yardım etsin inşallah

Evet sizin gibi deneyim yaşayanlar da var ama çok kötü yaşayanlar da var o yüzden insan mecbur da olduğunu bilerek daha da korkuyor.Allah hepimize yardım etsin inşallah
Gebe kalman için bi sorun varmı yokmu tüplerinde açıkmı kapalımı bunlar önemli o yüzden mecbur Rabbim isteyen herkese versin banada

Benim doktorum anestezisiz cok zor olur dayanamazsin demişti ben anesteziyle oldum kolay oldu ama bir arkadaşim anestezi olmamişti cehennemi gorduyunu soyledi ve yanindaki kadinlarda öyle yani tavsiye etmiyorum anestezisiz yapmayin belki acimaz ama yinede risk almamak lazim cunki çok acitdigi oluyo

Ben ikisinide yaptırdım. Anestezili yaptırmanızı tavsiye ediyorum.

10 dk sürmeyen bir işlem devlet hastanesi de olsa işini bilen biri yaparsa acımaz bazı kadınlar inanılmaz abartıyor bence benim ilk çeken doktor hayatında hiç cekmemis hemşire tarif etti ve o şekilde çekti o yüzden çok canım yandı

Yorumları okudukça daha çok geriliyorum bende haftaya çarşamba Ankara şehir hastanesinde çektircem anestezi almadan

3 sene once çekildim anestezi almadan 10 dkk belki de daha kısa suren bir işlem benim ağrı eşiğim düşuk degil zaten o an bitecegine odaklaninca acisini dusunmedim tabi çeken kisinin elide önemli insallah iyi işinin ehli insanlara denk gelirsiniz Allah hayirli evlatlar nasip etsin

Amin ben de böyle dua ediyorum Allah iyi insanla karşılaştırsın diye çok gerginim anestezi almadan çekilcem o kadar korkunç yorumlar okudum ki gerildikçe gerildim çekildikten sonra hamile kaldınz mı

Amin ben de böyle dua ediyorum Allah iyi insanla karşılaştırsın diye çok gerginim anestezi almadan çekilcem o kadar korkunç yorumlar okudum ki gerildikçe gerildim çekildikten sonra hamile kaldınz mı
Fazla yorum okumayın bence insallah kolay bir şekilde atlatirsiniz, filmden sonra hamile kalmadim herhangi bir tikanıklıkta yoktu bir sure daha bekledim olmayinca 3 defa çatlatma ignesi denedim sonuc başarisiz sonra 2 kere hamile kaldim ama kucağima almak nasip olmadı

Anestezili oldum. Anestezili öneririm durumunuz varsa. Hiç gerek yok anestezisiz olmaya.

Rabbim en kısa en hayırlı zamanda kucağına almayı nasip etsin kuzum

Anestesisiz çekildim hiçte zor değil kasiklara İlaç verildiği anda anlık sancı vurup geçiyor sonrasında hiç ağrı olmuyor bir iki saniyelik bisey bende bir kaç ay sonrasında hamile kalmıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…