Rahim filmi , gebeliğe hazırlık

Doktor kimine önermiyormuş direkt hamile kalan varmış ama tekrar dış gebelik muhabbetini yaşamak istememek için çektiricem sanırım şükür bana anestezi vericekler yoksa katlanamam kürtaj benim için travma oldu çünkü

merhaba alternatif tıpa inancın var mı bilmiyorum fakat rahim ağzı sülüğü denedim mantar enfeksiyonu ve miyom vardı gitti yani kendimi bu açıdan çok daha iyi hissediyorum. bence aşılamadan önce dene. yani birini bulursan önce hacamat felan derler ama gerek yok, direkt rahim ağzı sülüğü çok iyi geliyor. yalnızca tavsiyedir, işin ehli birisi olması gerekiyor tabi ayrıca..

Ben düşünüyorum sürece göre zaten normal aşılama vs tutmazsa çipli yaptırmayı düşünüyorum
merhaba alternatif tıpa inancın var mı bilmiyorum fakat rahim ağzı sülüğü denedim mantar enfeksiyonu ve miyom vardı gitti yani kendimi bu açıdan çok daha iyi hissediyorum. bence aşılamadan önce dene. yani birini bulursan önce hacamat felan derler ama gerek yok, direkt rahim ağzı sülüğü çok iyi geliyor. yalnızca tavsiyedir, işin ehli birisi olması gerekiyor tabi ayrıca

Ben düşünüyorum sürece göre zaten normal aşılama vs tutmazsa çipli yaptırmayı düşünüyorum
Doktorum.bana aradan bir yıl geçti tekrar rahim.filmi çektirmek gerektiğini söyledi 1yilda tüpler kapaniyormus sizin açık mi çıktı tupleriniz

Bunu çevremde duymuştum ama cesaret edemem sanırım

Ben filmden sonra üç ay içinde hamile kaldım. Eğer filminde problem yoksa ve kendine bu konuda stres yapmıyorsan hamile kalma ihtimalin yüksektir. Ama ben kafa olarak çok rahattım. Artık olursa olur olmassa olmaz deyip salmıştım. Zaten ondan önce fazla kafaya taktığım için bir seneden fazla beklemiş olabilirim.

Belki bende öyleyimdir ama şu ara şu kafadayım olursa olur olmazsa olmaz geleceği zamanı kendi bilir diyorum ama bi yandan da uğraşıyorum yani basen niye olmuyor diye düşünüyorum bakalım napmam lazım bilmiyorum Dr desen regl olunca gelsin demiş yani nasıl süreç olacak bilmiyorum gynopol vermişti bir de

Evet benim açık çıktı tüplerim bilmiyordum öyle kapanabileceğini
Benim tikalitdi tüplerim filmde açıldı ama dr geri kapaniyor acele et demişti 1 yıldır olmadı hala cildiracam ya film fiyatları da çok uçmuş

Ay in
Ay inşallah darısı diğer bekleyenlere içindede bana ikinci ayım bitti film çekineli çok umutlanıyorum böyle yazanları görünce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…