Rahim filmi çektiren ve çektirecek olan varsa lütfen gelsin birbirimize destek olalim

SariLale

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2008
5.339
0
40
Bugun Doktordan geldim ve rahim filmi istedi .. anlattıgım herkes çok korkuttu beni yok rahimi dışarı çıkarıyorlarmış yok çok yakıcı ilaçlar veriyorlarmış çektiren varsa anlatsın eminim benim gibi bu stresi yaşıyanlarda vardır

canım öteki topikte yazmıstım nasıl olduğunu.sorun yoksa korkma.rahim dışarı falan cıkmıyor kim söylediyse uydurmus. önce ağrı kesici iğne vuruluyorsun kasılma falan olmasın diye.sonra filmi çekeceklerinde içine filmde görünen bi ilaç veriyorlar eğer tüplerin açıksa sorun yasamadan işlem tamamlanıyor.ama eğer tüplerde tıkanıklık yada yapışıklık varsa biraz ağrılı oluyor.benim sağ taraftakinde sorun vardı.öksürttü adam beni epeyce cok fena oldum o zaman afedersin ilacı ağzımda hissettim resmen.cıkısındada basım cok döndü midem bulandı.sonrasında verdikleri antibiyotiğide b unyem kabul etmedi zaten.ve sürekli istifra ettim.ama bende böyle oldu.sorun yasadığım için.eğer soğuk kanlı biriysen sakın anesteziyle yapma.ben sorunlu olduğu halde iyiki anestezi yaptırmadım 510 dakikada bitti geçti dedim.ne kadar az narkoz alırsak o kadar iyi.

Allahım yaaaa,,,, :nazar:
bugün saat 16 gibi benim de rahim filmim çekilecek bi aksilik olmazsa,
ölüyorum korkudan yaa, valla bittim çekeceğim acıyı düşündükçe,,, kafamçokkarıştı

doktor bana anesteziye gerek yok, dedi, uyuşturucu iğne vururum ben sana dedi
ben de, o zaman hissetmiycem diymi diye sordum, hiç hissetmemen olmaz tabi, mesela saçın çekilince acıyor ya öyle birşey dedi,

doktor aklınca beni kandırıyor galiba, :1closedeyes:
bana uyuşturucu iğne diye ağrı kesici iğne yapacak kesin, bir de çok acımadığını söyledi, sadece birkaç hastası aahhhh falan demiş,,,

gel gör ki, uyku gözüme girmedi bugün,
işin enteresan tarafı, ben eşime 1 aydan beri çoookkkk acıyomuş, ayılıp, bayılıyormuş sun, her yen kan revan oluyormuş dedikçe, adam da korktu tabii, evde bi tartışma,
yookkkk çektirme, ben sperm tahlili yaptırayım, belki bendendir sen boşu boşuna darbe alma diyo, ikisi farklı şeyler, çektirmem lazım, ben dede olabilir diyorum, anlamıyo,,, benneyaptımki

en son, senin başında refakatçı kim kalacak peki? diye sorunca koptum :roflol:
çok acıyacak belki ama yanında refakatçı götürüp rahim filminden dolayı yatışı olan hasta duymadım :sm_confused:

bir de niye bu kadar korktuğumu yazayım,
muayene olurken alttan ultrasonla bakılıyor ya, bi alet var, uzun bişi,

işte o çook canımı yakıyo, her seferinde acıyo,
dün daha kötüydü, doktor bile farkında, uğraştı bissürü, tabii benim canım yandı,

oy oyyyyyyyyy ben birazdan gidecem çektirmeye güleyimmi ağlayayımmı...saat 13,30 da rendevum var korkmuyom desem yalan olur...napçaz yaa....kendimi kurbanlık koyun gibi hissediyom....gerçi ben alttan muayene olurken hiç acı hissetmiyorum...umarım yine bişey hissetmem...gelince size anlatırım...dua edin bana...oyy oyyyyyyyyyyyyy

Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.ben rahim filmi çektirmicem.ama yazılarınızı okudum.inşallah sorunsuz ve acısız geçer

kızlar korkmayın inannki muayneden farkı sadece basınçlı ilaç verilirken adet sancısı gibi oluyor o da bir anlık bana 3 sefer verildi açık oldugu için hemen bitti 10 dk hazırlanması çekilmesi o kadar sadece agrı kesici içtim yarım saat önce 3 tane bende korkudan ölcektim ama çıkınca kendimden utandım açıkçası ben ki çatır çatır acıyla dogum yaptım bundanmı korktum diye umarım herşey yolunda gider güzel haberlerinizi alırız kızlar

oy oyyyyyyyyy ben birazdan gidecem çektirmeye güleyimmi ağlayayımmı...saat 13,30 da rendevum var korkmuyom desem yalan olur...napçaz yaa....kendimi kurbanlık koyun gibi hissediyom....gerçi ben alttan muayene olurken hiç acı hissetmiyorum...umarım yine bişey hissetmem...gelince size anlatırım...dua edin bana...oyy oyyyyyyyyyyyyy

ayyy, gelince nolur yaz olurmu? tabii sen gelene kadar ben çıkmış olmazsam,,,
inşallah acımaz :Saruboceq:

kızlar korkmayın inannki muayneden farkı sadece basınçlı ilaç verilirken adet sancısı gibi oluyor o da bir anlık bana 3 sefer verildi açık oldugu için hemen bitti 10 dk hazırlanması çekilmesi o kadar sadece agrı kesici içtim yarım saat önce 3 tane bende korkudan ölcektim ama çıkınca kendimden utandım açıkçası ben ki çatır çatır acıyla dogum yaptım bundanmı korktum diye umarım herşey yolunda gider güzel haberlerinizi alırız kızlar

başakcım, muayeneden farklı demişsin, nasıl farklı, mesela benim rahmim dar sanırım,
o ultrasonda kullanılan aleti dün doktor takamadı bi türlü, ayıp olcak belki ama, niye girmiyo bu diyo, tık yok, sanki duvarda deniyo adam, :1no2:

çok acıyo inan, ben ilac verilirken ki acıya dayanırım o problem değil
sadece kullanılan aletten korkuyorum,, benneyaptımki

Allah hepimizin yardımcısı olsun anladıgım kadarıyla bünyeye göre değişiyor. Bende çok Korkuyorum Anastezi istiyodum ama şimdi kafam karıştııı KORKUYORUMM

bende anestezili istiyordum ama boşun dünyanın parasını verecekmişim diye düşünüyorum
loresimax canım o zaman dr danış belki sana anestezi yaparlar senin durumun farklı gibi geldi allah yardımcı oluyor inanki ben beklerken valla hatim indirdim resmen aletleride sen görmüyorsun zaten canım radyoloojide çekiliyor sadece alta gelecek yere hasta bezi seriliyo inşallah güzel haberlerinizi alırız kızlar

Kızlar korkmayın cidden çok kötü birşey değil. ben iğne vurulmadan oldum. Tamam biraz ağrı oldu ama o kadar da olacak. İğne vurduranlar daha az hissedeceklerdir. Allah kolaylıklar versin inşallah hepinize. Geçmiş olsun şimdiden. İnşallah sonuçlar çok güzel olur.

kızlar sizi korkutmak istemiyorum:bbo: ama benim çok kötüydü çok agrım oldu bagırdım agladım senağlamaişlem bittikten sonra yattıgım yerden kalkamadım :a015:valla 2 gün çok agrım oldu tüplerim tıkalıymış açıldı ama bende bittim şimdiki aklım olsa anestesi yasakkelimeyaptırırdım acıya dayanıklıyımdır ama fazla acıya deil allah yardımcınız olsun birde arkadaşlar her bünye bir olmuya bilir bunuda unutmayın

bende tum yazılanları okuyup cok korkarak gittim ptesi gunu . baslamadan 2 igne vurdular sonrada aparatı yerlestirip ilacı verdi. ılacı verdiginde 30 snylik adet sancısı cektim ve bitti gitti . simdiden bunlardan korkarsak nasıl dogum yapcaz dikis agrısına nasıl dayancaz dimi ama. bence anesteziye gerek yok ben cok sordum anestezili olsun die ama iikide oyle olmamis. cıkısta az biraz kanamam oldu bide iceri sıktıkları sarı su geldi onada ped verdiler baskada kanama olmadı agrıda olmadı cunku vurdukları igneler ise yaradı. sakın krkmayın kendi kafanıza gore ilac icipte gitmeyin dozu fazla gelir sonra sadece dua edin hemsireleri melek gibi gorun sifa meleklerinizmis gibi hayal edin cunku bebeginiz gelsin die ugrasıolar. girmeden tum sifa meleklerini yanınıza cagırın hicbisi anlamazsınız olur biter ben oyle yaptım simdi acısını hatırlaamıorum bile. herkese sevgiler

Evet canim benimde aynen çok şideettli va ağrili kanamali oldu çok kotuydu iki kez çektirdimm ve felaketti şimdiki aklim olsa anestezi isterdim öle bişi demedi hiç çekenler deseydi valla isterdimm rabbim çektireceklere kolaylik versin.. ... Inşş herkese zor olmuyo ama denemedede bilemiyoruzz hadi kolay gelsin kizlarrrrrrrrrrr

üfff kızlar yaaa... ben de haftaya çektiricem inşaallah, pek korku yoktu bende hatta tek başıma gidicektim, ne olacak sanki diye ama yazdıklarınızı okuyunca korktum..bugün çektirecek olan arkadaşlar gelince durumunuzdan haberdar edin bizleri.. Allah yardımcınız olsun..

Aynen katılıyorum Ben de çektirdim korkmayın arkadaşlar.Biz neler atlattık.Ayrıca o verdikleri basınçlı sudan bütün tıkanıklıklar varsa açılıyor.Ben filmi çektirdikten çok kısa bir süre sonra hamile kalmıştım

aman butun acıları kadınlar cekıyo yaaa offf kızlar ıns acımaz hemen gırer cıkarsınız sıze bısey soylıyımmı benım dr bana ıgne falan vurmadan kurtaj yaptı oldum acısız haberlernızı beklıyozzzzzzzzz

evet kızlar rahim filminden sonra gebe kalmak kolaylaşıyormus.bende duydum onu.ayrıca o önce yerleştirdikleri alet varya.hiçbişey yani bana onu cok yerleştirdiler.sanırım siz düşük yada doğum gibi tecrübeler yaşamadınız.yani bi ara o aleti bana hediye edecekler diye korktum:) anne olacağız kızlar soğuk kanlı olmalıyız.ben hep ordakilerle konusarak stres atmıstım.ama cok zor geçmişti benimkisi.bu arada yalnız gitmeyin kişiden kişiye değişiyor etkileri ben tek gitseydim eve dönemzdimheralde.eşim vardı ve ayakta duramıyordum.kendimi çok kasmıştım ve sağ omuzumdan beri ayaklarım tutmuyordu o derece yani.ama bende öyle oldu biri tıkalıydı sanırım.ondan zor oldu.

X