rahim film kaç dk sürüyor birde filimden sonra kanama oluyormu

E

edali368

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi edali368
yanıma almam gereken şeyler varmı kızlar pazartesi sabahtan çektirecem

• Konu Sahibi edali368
canım geçmiş olsun rahim filmi 5-10 dakikalık kısa bir işlem yanına ped al gerçi ordan veriyorlar ama sen hazırda bulundur bir tane ve en önemlisi kendini kasma o zaman çok rahat ve acısız bir 5-10 dakika geçirirsin hadi bakalım kolay gelsin inşallah sonuç temiz çıkar tatlım

• Konu Sahibi edali368
canım yanında ped falan olsun,1 hafta kadar sürecek kanaman oluyor ama fazla değil,kendini kasarsan acı çekersin,ben de öle oldu maalesef,takmazsan rahat geçer

• Konu Sahibi edali368
kızların da dediği gibi ped alman yeterli...adet sancısının biraz daha şiddetlisi..ama Allahtan kısa sürüyor....inş iyi sonuçlar alırsın..bizi haberdar et,bide nerde çektirceksin....?

• Konu Sahibi edali368
kızların da dediği gibi ped alman yeterli...adet sancısının biraz daha şiddetlisi..ama Allahtan kısa sürüyor....inş iyi sonuçlar alırsın..bizi haberdar et,bide nerde çektirceksin....?

saol canım ben diyarbakırdayım burda özel bir hastanede çektirecem sürekli gittigiim bir dr

• Konu Sahibi edali368
canım 5 10 dakikalık bir işlem.
yanına ped al istersen gerçi orda veriyolar.

bende hiç kanama olmamıştı.belki sendede
olmaz..

• Konu Sahibi edali368
Yanina ped ve de agri kesici al, agri bir de antibiyotik vermisti dr,12 saatte bir aliyordum,toplasan 10 dk surmuyor zaten. Ben de birkac damla kan geldi hepsi o.

• Konu Sahibi edali368
Yanina ped ve de agri kesici al, agri bir de antibiyotik vermisti dr,12 saatte bir aliyordum,toplasan 10 dk surmuyor zaten. Ben de birkac damla kan geldi hepsi o.

bana ağrı kesici antibiyotik vermediki dr ben ağrı kesici içeyim birde ped alayım bari yanıma tşk ederim

X