Premature Bebekler Rahim ağzı yetmezliği yüzünden erken doğum yapan var mı??

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Ay insallah canim ya nefes almadan yatip o kadar dikkat edince ister istemez üzüldüm ama simdi senin söylediginle bir umut oldu icimde cok sagol
Ricam ederim canım ben de çok üzüldüm geçen hafta çok korktum o yüzden yazmak istedim inşallah haftaya sen de güzel haberlerle gelirsin bir kiloyu da geçecekler inşallah o zaman biraz daha rahatlarız haftamız da aynıymış 30 a gün gün sayıyorum vallahi

Ricam ederim canım ben de çok üzüldüm geçen hafta çok korktum o yüzden yazmak istedim inşallah haftaya sen de güzel haberlerle gelirsin bir kiloyu da geçecekler inşallah o zaman biraz daha rahatlarız haftamız da aynıymış 30 a gün gün sayıyorum vallahi

Insallah canim bende 30 a bi gelsem.cok mutlu olucam

Günaydin cnm anladigim kadariyla sen ikiz anne adayisin.. bende tüp bebek yapdirdim degerlerime göre ikiz olabilir ..son hamileligimde 23 hafta da rahim acilma yapdi ama dr lar 35 haftaya kadar tutmayi basardi karnimda.. simdi tek de olsa iki de olsa kesin serklaj demisdi dr um ..sizin durumunuz nedir dikisiniz varmi?
Ben ıkız gebeyım cnm ılk bebekte kaybım var 14.hagtada serklaj oldum 26 ya kadar geldık gecem hafta dıkıslerde esneme acılma oldu bır tehlıke atlattık sureklı yatıyorum 28 ı en az gormeyı beklıyorum işte ıkız olup serklaj olanı son haftalara gıdenı cok duydum ben

Ben ıkız gebeyım cnm ılk bebekte kaybım var 14.hagtada serklaj oldum 26 ya kadar geldık gecem hafta dıkıslerde esneme acılma oldu bır tehlıke atlattık sureklı yatıyorum 28 ı en az gormeyı beklıyorum işte ıkız olup serklaj olanı son haftalara gıdenı cok duydum ben
Bende gelirim gelirim diye diye 28 oldum çok şükur bugün doktora gidecem bakalım ne diycek

Bende gelirim gelirim diye diye 28 oldum çok şükur bugün doktora gidecem bakalım ne diycek
Ay cok guzel cnm bende 15 gunu gecsem az da olsa rahatlıcam ıns her gun yasama sansımız artıyor dıye sevınıyorım ıste Cumartesi kontrol benımde artık korkuyorum dr olumsuz bısey dıyecek dıye

Ay cok guzel cnm bende 15 gunu gecsem az da olsa rahatlıcam ıns her gun yasama sansımız artıyor dıye sevınıyorım ıste Cumartesi kontrol benımde artık korkuyorum dr olumsuz bısey dıyecek dıye
Ben şimdi doktordan geldim kızlar bebeklerimden biri 900 diğeri 970 gr olmuş sancı çıkmadı nst de çok şükür uzunluk da 38 görünüyor galiba nidicard kullandığım için oldu

Ben şimdi doktordan geldim kızlar bebeklerimden biri 900 diğeri 970 gr olmuş sancı çıkmadı nst de çok şükür uzunluk da 38 görünüyor galiba nidicard kullandığım için oldu
Maşallah sübhanallah canım rabbim devam ettirsin bu şekilde inşallah güzel haberler bende alayım bugün inşallah

Oh cok guzel bır uzunluk benım cok azdı Cumartesi ne dıcek bakalım rahım agzım nasıl 1 kılo olurlar haftaya ay ıns bende ılerlerım

Oh cok guzel bır uzunluk benım cok azdı Cumartesi ne dıcek bakalım rahım agzım nasıl 1 kılo olurlar haftaya ay ıns bende ılerlerım
Uzunluk sürekli değişiyor ben de anlamadım ona çok takılmayın bence 2 hafta önce 38 çıkmıştı yine geçen hafta 12 çıktı bu hafta yine 38 çıktı ben de anlamadım o sürekli değişiyor önemli olan rahminizin çok açılmaması bence

Kızlar mrb
Bende 18.08.2020de Ahmed eminime kavuştum
Sabah suyum geldi ama bebek gelişi sebebiyle acil genel anestezi ile sezeryan oldum
Biraz ağrılarım var bebekde iyi şükür haftamız da 38+6 idi
Hepinize bu haftaları görmeyi nasip etsin Rabbim inş
Canım gözün Aydın sağlıkla büyüt inşallah harika bir haber bu 😘

Uzunluk sürekli değişiyor ben de anlamadım ona çok takılmayın bence 2 hafta önce 38 çıkmıştı yine geçen hafta 12 çıktı bu hafta yine 38 çıktı ben de anlamadım o sürekli değişiyor önemli olan rahminizin çok açılmaması bence
Gecen hafta acılmıstı uc gun sonra kapandı benımde haklısın bısekılde ıns rahım dıkısle tasır da gıderız ılerıkı haftalara

Kızlar mrb
Bende 18.08.2020de Ahmed eminime kavuştum
Sabah suyum geldi ama bebek gelişi sebebiyle acil genel anestezi ile sezeryan oldum
Biraz ağrılarım var bebekde iyi şükür haftamız da 38+6 idi
Hepinize bu haftaları görmeyi nasip etsin Rabbim inş
Ay masallah zamanında geldı bak gordunmu güle güle buyuy bebısını darısı bana ve tüm bekleyen arkadaslara olsun

X