Rahim agzi kanseriyim. Yardimmmm

Kaç yaşındasın canım Allah şifa versin
Benim annem de 40yaşında bu hastalığa yakalandı rahmi alındı ama çok şükür kurtuldu
İnşallah sağlığına kavuşursun ama en önemli şey moral stres yapma.

Siz kendinizi teskin etmekle başlayın önce; Biz kadınların aşamaycağı derya/deniz/dağ/engel yoktur..Biz cok güçlüyüz..Buna inanın.. Sağlığınıza kavuşmanız ıcın dualarımı gönderiyorum size.. Allah şifa versin.. Biz hepimiz buradan desteğiz size.. Korkularınızı ve sıkıntılarınızı bizimle paylasabilirsiniz.. Gececek bu günlerde arkadaşım.. Sabır biraz..

çok geçmiş olsun cnm...bizim aile dostumuz 30 lu yaşlarında önce meme kanserine yakalandı,memesi alındı,kemoterapi gördü bir süre ve bu sürede hep gezdi,eğlendi ve atlattı şimdi estetik oldu çok sağlıklı.başka bir aile dostumuz da rahimin de kitle çıktı rahmini aldılar,bir kaç kür ilaç tedavisi gördü ve kaç yıldır çok iyi.babamın kolon kanserine yakandı 60 lı yaşlarında bağırsaklarının bir kısmı alındı,o yaşında 3 ameliyat oldu kaç yıldır çok iyi.bu hastalıkta ve diğer tüm hastalıklarda moral çok önemli.her şeyin tedavisi neredeyse var.sakın moralinizi bozmayın.yaşınız çok çok genç atlatıcaksınız her şeyi,önünüzde upuzun bir hayat var emin olun.bu kötü günler geçicek

Çook geçmiş olsun.Moralinizi yüksek tutun lütfen.En önemli şey moral.Biz iyi haberlerinizi de okucaz burdan. Dualarımız sizinle

5 yasinda oglum var.

insan başına gelince anlıyor hastalığı.. sonra da sadece ben de var sanıyor..
ama öyle değil.. ben de 26 yaşında hidrosefali (beyinde su fazlalığı) hastası olduğumu öğrendim.. oğlum 1,5 yaşındaydı. doktorlar üstelik birbiriyle konuşurken yaşı da çok genç diyorlardı. psikolojim bozulmuştu.. ama baktım sonucu değiştiremeyeceğim elimden gelen neyse onu yapmaya karar verdim. önce gözlerimi kontrol ettirdim. zira benim gözde sorun olunca ortaya çıkmıştı. sinirlerim baskılamaya beni kör etmeye başladı mı diye.. çok şükür sorun çıkmadı. sonra alanında iyi bir beyin cerrahı buldum ona gittim. beni çok rahatlattı çok pozitif bir doktordu. ve en büyük desteğim eşimdi. şimdi 1 yıl olacak yaklaşık çok şükür iyiyim ve takipliyim. benim ameliyatım riskli, beyin kanaması gibi.. o yüzden son raddeye kadar beklicez.. şimdilik ilerleme yok şükür.

siz de çözümler üretin ölümü düşünmeyin hemen. o çok yıpratıyor insanı. eksik dilek dilemek istemem ama beynimde olacağına rahmimde olsaydı derdim yani.. hep beterin beteri var.. evladınızla uzun uzun bir ömür yaşayacağınızı onu sağlıkla ve eşinizle büyüteceğinizi düşünün..

Rabbim tüm hastalara Şafi adıyla şifa versin inş..

Canim cok cok geçmiş olsun. Moralini bozma olur mu? İnşallah en çabuk sürede kurtulursun

Geçmiş olsun, daha önce smear testi yaptırmamış mıydınız nasıl 2. evreye ulaştı.?

acil şifalar diliyorum. inşallah tez zamanda sağlığınıza kavuşacağınıa inanıyorum .

Cokkk gecmis olsun. Cok zor gunler geciriyoruz. Insallah allahin izni ile atlatacagiz bu gunleri

Cokkk gecmis olsun. Cok zor gunler geciriyoruz. Insallah allahin izni ile atlatacagiz bu gunleri
Allah şifalar versin inşallah.size bir şey sorabilir miyim?ne gibi şikayetlerle doktora gittiniz?

Ben kendi adıma, kanlı akıntı yaşıyorum iki aydır ve doktora gideceğim...
Tekrar geçmişler olsun dileklerimi gönderiyorum...sevgiler...

Canım çok geçmiş olsun inşallah geçecek. Güçlü olmaya çalış. Olumlu ve pozitif düşünmeye zorla kendini.
Bak bir sürü insan var atlatan sende onlardan biri olacaksın Allahın izni ile.

Kemoterapi gordumu anneniz.

Cok gecmis olsun
Allah sifanizi versin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…