Rahim agzi kanseriyim. Yardimmmm

Geçmiş olsun, Allah oğluna bağışlasın. Yeneceksin önce buna inan. Güçlüsün altından kalkamayacağın bişey yok. Kendine güven, silkelen şöyle, sarıl oğluna. Onun için ağlama, hep hep olumlu düşün. İnşallah hayırlı haberlerini verirsin bizlere.

Çok geçmiş olsun,Allah şifa versin inşallah,bir an önce kurtulun.Bende diğer kanser türlerine göre daha masum olduğunu biliyorum bu hastalığın,o yüzden içinizi ferah tutun.Bir de yaşınız kaçtı acaba,merak ettim genç gibisiniz sanki?

Allah seni çocuguna bagislasin canim
psikoljik destegi haftada iki seansa çikarsan olurmuki
çok geçmis olsu, rabbim acil sifalar versin..

Hayir cevremde hic kanser olayi duymadim. Ailecek yikildik resmen. Allahim bu kara bulutlar gitsin artik uzerimizden.
anladim
hersey çok guzel olucak, her gecenin sabahi oldugu gibi senin bu karanlik gvunlerininde aydinliga çiakcak insallah
kendine iyi bi dr bul ve stres yapmamaya çalis
ogluna saril o sana daha iyi gelecekdir
artik ilim bilim ilerledi
erken te$his her zmaan hayat kurtarir
bundan sonra si kolay olucak insallah, dogru te$his tedavinin yarisidir, Allah dermansiz dert vermesin
dik dur, aglamak istiyorsan agla ama sonra sil goz yaslarini guçlu ol

birde 1. ve 2. dereece yakin akrabaalrinizda kontrolden geçerse iyi olur sikayetleri olmasada

Rahim yumurtaliklarim alinicak. Insallah hersey sorunsuz halledilir.

Canim dusunme dusundukce daha kotu psikolojin bozulur bak dedigim gibi kayinvalidemin de rahim ile yumurtaliklar alindi 1 ay oldu ameliyat olali su an gayet saglikli hicbir sorunu yoktemiz de herseyi sen kendine sknti yapma insallah sen de iyi olacaksin

Canim dusunme dusundukce daha kotu psikolojin bozulur bak dedigim gibi kayinvalidemin de rahim ile yumurtaliklar alindi 1 ay oldu ameliyat olali su an gayet saglikli hicbir sorunu yoktemiz de herseyi sen kendine sknti yapma insallah sen de iyi olacaksin
Canim kayinvalidenin ki neden alindi.

Kanser lafi beni cok korkutuyor. Sanki butun vucuduma yayilacak kurtulamiycakmisim gibi hissediyorum.

Moralini bozma morek çok önemli Allah şifa versin
Canım derdi veren Allah dermanını da verecektir.korkacak birşey yok.tedavinin konusunda titiz ol,moralini yüksek tut.ellerini mevlaya ac Amin de.Duan belli duyan belli.bu bi sınavdır sana.güçlü ol erken teşhis edilmiş çok şükür. Gecikmiş değilsin umutsuz da olma.tıp çok ilerledi artık kanser yenileyecek bir hastalık değil. Bir evladn var güçlü ol.eminim ki Allah yardımcın olacaktır.Rabbim safi ismi yüzü suyu hurmetine sağlık sıhhat nasip etsin inşallah.

Canım derdi veren Allah dermanını da verecektir.korkacak birşey yok.tedavinin konusunda titiz ol,moralini yüksek tut.ellerini mevlaya ac Amin de.Duan belli duyan belli.bu bi sınavdır sana.güçlü ol erken teşhis edilmiş çok şükür. Gecikmiş değilsin umutsuz da olma.tıp çok ilerledi artık kanser yenileyecek bir hastalık değil. Bir evladn var güçlü ol.eminim ki Allah yardımcın olacaktır.Rabbim safi ismi yüzü suyu hurmetine sağlık sıhhat nasip etsin inşallah.
Cok tesekkur ederim iyi dilekleriniz icin. Rabbim yar ve yardimcim olsun.

Geceleri hic uyuyamiyorum. Sabahlara kadar dusunuyorum . Suan canimcok sikkin. Allahim yardim et bana .

Rahim agzi kanseriyim. 2. Evre. Cokkk korkuyorum cokk. Bu durumu yasayan ailesinde olan varmi. Aglamaktan olucem neredeyseee.

çok geçmiş olsun
Allah hayırlısıyla şifa versin
Allah hayırlısıyla sizi çocuğunuza bağışlasın

Allah yardımcınız olsun...
Üzülmeyin, Allahtan umudunuzu kesmeyin..
İnşaAllah ameliyatınız çok iyi geçer ve kurtulursunuz bu hastalıktan...

X