Rahim agzi kanseriyim. Yardimmmm

Çok Çok Çok geçmiş olsun . Allahım acil şifalar versin.
Lütfen moralinizi yüksek tutun bu hastalığı yenıceksınız..

çok çok geçmiş olsun. Allahım şifanızı versin.
tıp alanı çok ilerledi.doktorunuzu çok iyi araştırın.
evladınıza da uygun bir açıklama için yardım isteyebilirsiniz.

Ayyy aman allahim internetten okudum. Kanim cekildi resmen . Sicrama falan yapiyormus. Cok korktum cokkk. Heralde korkudan ölucem.

Ayyy aman allahim internetten okudum. Kanim cekildi resmen . Sicrama falan yapiyormus. Cok korktum cokkk. Heralde korkudan ölucem.

Yapilacak en buyuk hata bu surecte interneti karistirmak.Oncelikle bunu
Birakin.Devamli kontrol altinda olduktan sonra merak etmeyin.Cok cok. Gecmis olsun.

Kemoterapi goruyorum. Tumorum kuculsun diye. Sizce kuculmusmudur. Ogrenmeme cok az kaldi. Sikintidan patliycam. Duramiyorum yerim de.

Kemoterapi goruyorum. Tumorum kuculsun diye. Sizce kuculmusmudur. Ogrenmeme cok az kaldi. Sikintidan patliycam. Duramiyorum yerim de.

Lütfen sakin olun ve bol bol dua edin. Eminim ki kuculmustur ama dua çok onemli

canım nete giripte birşeyler okuma.. sağlam adamı öldürür netteki bilgi kirliliği..
bakılmadı mı sıçrama yapmışmı diye .. ilk yapılması gereken şey bu zaten metastaz yapıp yapmadığı..

anladığım kadarıyla çok geç olmadan farketmişsiniz.. iyi düşünün iyi olsun..

Arkadaşım girip netten okuma, internet bildiğin bilgi çöplüğü
Evre 2 daha başı sayılır, o yüzden tamamen kurtulma şansın çok yüksek, moralini bozma ve en azından oğlun için savaş.
Ameliyatını olduktan sonra bişeyin kalmayacak inşallah.

Tomografi de sicrama falan yok dedi doktor. Ama ya sonra sicrarsa diye korkuyorum. Kemoterapi aliyorum. Kitlenin kuculmesi icin. Suan ki tek duamiz kitlenin kuculmesi.

Rabbim şifa versin moralini yuksek tut bendende sımir testi aldılar haftaya alıcam inşallah hayırlısıyla temiz çıkar bundan dört yıl önce benimde adetlerinde sorun vardı üçüncü evrede olduğumu söylemişti ilaç verdi kullandıktan sonra parca alındı patalojiye gitti temiz cıktı ve şimdi yine menepozluyken kanamam oldu bu evre dedikleri nasıl oluyo bılenle açıklayabilir misiniz sızın sorunlarınız neydi aydınlatırmısın meraktayım bende

Kanserde kacinci asama oldugunu gosteriyor.sizinkisi 3 evre degildir. Ameliyat kemo.gerektirir oyle olsaydi. Menepozluyken kan gelmesi ciddi bir durumu gosteriyor diye biliyorum. Sakin ihmal etmeyin.

Psikolojim cok ama cok bozuk. Napicami hic bilmiyorum. 5 yasinda oglum var. Onu buyutememekten cok korkuyorum.
Canim böyle şeyler düşünme sakın moral çok önemli unutma..birçok kişi bunu anlatıyor ve yıllarca da hayatlarına sorunsuz devam ediyorlar..doktoruna güven sağlıklı beslen pozitif olmaya çalış elinden geldiğince
Bak gör Allah büyük sağlığına kavuşacaksın ve evladına upuzunnn bir ömrün olacak
Dualarım seninle..

Iyi dilekleriniz icin cok tesekkur ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…