Rahim agzi kanseriyim. Yardimmmm

Rahim agzi kanseriyim. 2. Evre. Cokkk korkuyorum cokk. Bu durumu yasayan ailesinde olan varmi. Aglamaktan olucem neredeyseee.
Tedaviniz karşılık verir daha yeni çok geç kalınmış bir evre değil bu süreçte stresten uzak durun ve kırmızı mercimekten uzak durun kafanıza kesinlikle takmayın Rabbim inş şifa verir birde birşey soracağım affınıza sığınarak belirtileri tam olarak nedir ve Nasıl anlaşıldı

Tedaviniz karşılık verir daha yeni çok geç kalınmış bir evre değil bu süreçte stresten uzak durun ve kırmızı mercimekten uzak durun kafanıza kesinlikle takmayın Rabbim inş şifa verir birde birşey soracağım affınıza sığınarak belirtileri tam olarak nedir ve Nasıl anlaşıldı
Aynını bende sordum canım hatta arkadaşa özel olarak attım umarım cevaplar

Oncelikle aglamayin. Aglamakla degil güçlu olmakla yenilir kanser. Ben lenf kanseri atlattim. Simdi sagligim sihatim yerinde cok sukur. Kanseri yensende kemoterapinin ileri yan etkilerini gorebilirsin dedi doktorlar ama cok sukur onlarin soyledigi yan etkilerin hic birini yasamadim 3 yildir.

Sizde atlatacaksiniz insallah. Gecip gidecek bu gunler donup arkaniza baktiginizda sanki hic yasanmamis gibi olacak.

Belirtilerim. Duzensiz kanamalarim ve hemoglobinim cok dusmustu. Belirtileri bunlar. Ama ben yurt disina gidecegimiz icin kontrol amacli gittim ve belli oldu. Insallah bu gunler gececk insallah.

Erken farketmişsiniz çok şükür şimdi yapmanız gereken ümitle tedavinize
odaklanmak. Moral en büyük ilaç biliyorsunuz.
Sakın umudunuzu kaybetmeyin, karamsar olmayın.
Allah acil şifalar versin.

Gerc
Oncelikle aglamayin. Aglamakla degil güçlu olmakla yenilir kanser. Ben lenf kanseri atlattim. Simdi sagligim sihatim yerinde cok sukur. Kanseri yensende kemoterapinin ileri yan etkilerini gorebilirsin dedi doktorlar ama cok sukur onlarin soyledigi yan etkilerin hic birini yasamadim 3 yildir.

Sizde atlatacaksiniz insallah. Gecip gidecek bu gunler donup arkaniza baktiginizda sanki hic yasanmamis gibi olacak.
gercekten gececk mi bu gunler. Ben de suan kemoterapi goruyorum. Tumor kuculmesi icin. Ameliyata hazirliyolar.

Geçmiş olsun .
Rabbim acil şifalar versin
Seni evladına bagışlasın inş üzülmeyin

Rahim agzi kanseriyim. 2. Evre. Cokkk korkuyorum cokk. Bu durumu yasayan ailesinde olan varmi. Aglamaktan olucem neredeyseee.
Rabbim şifalar versin. Tüm cevapları okuyamadim ne gibi belirtiler oldu da gittiniz merak ettim. Allah güç , kuvvet versin bu imtihaninizda.

Canım benim bu işin başı moral.Sakın ama sakın umutsuzluğa kapılma.Eminim ki başarılı geçecek ameliyatın.

Gerc
gercekten gececk mi bu gunler. Ben de suan kemoterapi goruyorum. Tumor kuculmesi icin. Ameliyata hazirliyolar.

Geçecek Allah in izniyle. Ben kemoterapi alirken 21 yasindaydim her goren vah vah cokta gencmis diyip annemle babami üzüyorlardi.

Daha dun gibi hatirliyorum babamin saclarimi sifira vururken annemle nasil goz yasi doktuklerini. Ama gecti yeniden saclarimda uzadi su an belime kadar. Ustelik doktorlar kemoterapi yumurtaliklarina zarar vermis olabilir ileride cocugunun olmama ihtimali var dediler evlendim ve su an hamileyim Allah ima cok sukur.

Tamamen kavustum eski sagligima. Kemoterapininde radyoterapininde yan etkilerinin hepsi gecti hicbiri kalmadi.

Sizinde gececek Allah in izniyle. Guclu olun bak ne guzel yavrunuzda varmis. Daha cocugunuzla esinizle cok guzel gunler goreceksiniz.

Canım benim bu işin başı moral.Sakın ama sakın umutsuzluğa kapılma.Eminim ki başarılı geçecek ameliyatın.

Eger gercekten inanirsaniz kurtulursunuz Allah in izniyle. Ben her kemoterapiye giderken o ilaclar benim timörumu kucultecek ve ben eskisi kadar iyi olacagim diye dusunerek gidiyordum. Cok sukur Rabbime iyilestimde. Hemde benim 2 yil icinde nuksetme olasiligi vardi hastaligimin ama 3 yil oldu kurtulali nuksetmedi.

Allah şifa versin...yavruna, eşine, ailene bağışlasın

Eger gercekten inanirsaniz kurtulursunuz Allah in izniyle. Ben her kemoterapiye giderken o ilaclar benim timörumu kucultecek ve ben eskisi kadar iyi olacagim diye dusunerek gidiyordum. Cok sukur Rabbime iyilestimde. Hemde benim 2 yil icinde nuksetme olasiligi vardi hastaligimin ama 3 yil oldu kurtulali nuksetmedi.
Kemoterapiler tumoru kucultuyormu. Insallah kuculmustur.

Allah tez zamanda şifa versin sizin için dua edicem Rabbim sizi evladınızâ bağışlasın..

X