Rahim agzi kanseriyim. Yardimmmm

Rahim agzi kanseriyim. 2. Evre. Cokkk korkuyorum cokk. Bu durumu yasayan ailesinde olan varmi. Aglamaktan olucem neredeyseee.

Geçmiş olsun hiiç korkma cerrahi müdahaleyle iyice temizlenir kurtulursun,çok yakın bir arkadaşımın başından geçti 2.evreden 3.ye geçişti cerrahi yapıldı rahim ve yumurtalık alındı ardından kemoterapi ve radyoterapi gördü şu an harika 9 sene oldu atlatalı

Geçmiş olsun hiiç korkma cerrahi müdahaleyle iyice temizlenir kurtulursun,çok yakın bir arkadaşımın başından geçti 2.evreden 3.ye geçişti cerrahi yapıldı rahim ve yumurtalık alındı ardından kemoterapi ve radyoterapi gördü şu an harika 9 sene oldu atlatalı
Ayyy ciddimisiniz. Atlattimi tamamen. Bende bu gunleri gorebilecekmiyim. Suan bir sikintisi yok demi. Ben cok korkuyorum cokk

Ayyy ciddimisiniz. Atlattimi tamamen. Bende bu gunleri gorebilecekmiyim. Suan bir sikintisi yok demi. Ben cok korkuyorum cokk

Tabi k

Tabi ki atlattı ,ilk zamanlar aylık ,sonra 3 ay sonra 6 ay periyotla kontrole gitti şimdi yıllık gidiyor allaha şükür herşeyi normal

Kolay olmadı onun içinde birden bire bir illetin musallat olması ,ameliyat ve sonrası derken bizim ve kendisinin tek yaptığı şey yüksek moral hiç bir şekilde hasta gibi davranmadık oda bizde tedavi aldığı günün akşamı dışarı çıkardık halsiz olsada dirayetli kızdı bozuntuya vermezdi
Sende aşacaksın bu durumu her güçlü kadının yaptığı gibi

Rahim agzi kanseriyim. 2. Evre. Cokkk korkuyorum cokk. Bu durumu yasayan ailesinde olan varmi. Aglamaktan olucem neredeyseee.
sakin olun lütfen yıpratmayın kendinizi benim yakın bir akrabamda vardı çok şükür atlattılar. Rahmini aldılar başka bir yere sıçramamıştı kemoterpi gördü. Şimdi çok iyi çok şükür kendinizi motive edin kendinize güvenin.

Allah şifani versin. canım benim babam rektum kanseriydi 2. evreydi. ilk tedavi de 1. evreye geriledi. sonra ameliyat oldu. kemoterapi aldı ve bitti. çok şükür iyi. farkli tür ama hatırladığım kadariyla ikisi de yavaş seyrediyor. yani diğer türlere göre daha iyi.

sabret. morelini yüksek tut. evladin için inan. herşey iyi olacak.

Başka bir tanıdıkta lenfomaydi oda iyi. ki zor hastalıktı. iyi maşallah oda.

Allah yardımcın olsun. dua edeceğim

Allah sifa versin evladiniza bagislasin sizi. dua edin ve moralinizi yüksek tutun lütfen insallah her sey güzel olacak sizin icin

Annemde yumurtalik kanseri evre 3 :KK43: cevrenizde varmi bu hastaligi atlatan lutfenn yardi!m

Son düzenleme:
Evet tedaviye basladim. Kurtulamitcam diye cokk ama cok korkuyorum. Ameliyat olucam insallah.
moralini iyi tutmaya çalış bu hastalıklar üzüntü stres kaygi vs... duygulardan beslenir. geçmiş olsun Allah sifani versin inşallah.

Canim benim kayinvalidem endometrium kanseri teshisi konuldu 2.evre idi ama erken teshis edildi daha sonra ameliyat ile rahim alinacak yumurtaliklar da alincak dediler sonrasi ameliyatdan sonra patoloji sonucu bekkledik sukur bisey cikmadi 3 ay sonra kontrol e gidecek erken teshis edildi ise sen de korkme bir an evvel ameliyatini ol kotu dusunme

Öncelikle geçmiş olsun benim iki halaminda Rahmi alındı şimdi gayet sağlıklılar önemli olan erken teşhis ve hızlı bir şekilde tedaviye başlamak
Malesef kanser adı bile bize çok korkunç geliyor ama artik grip gibi her eve girdi
Yakın zamanda esimde böbrek kanserinden ameliyat oldu çok zor dönemden gectik ama çok şükür kötü huylu olmasına ragmen ilk kontrollerimiz temiz
İçinizi ferah tutun allah sizi yavrunuza bağışlasın

Cok grcmis olsun canim rahim agzi kanseri cok zor tehsis edilen bi hastalik sanslisin ki daha erken bulunmus tedavi basari orani cok yuksek. Rabbim yardimcin olsun tum hastalara sifa versin insallah

iki yakınımda vardı.biri başlangıç diğeri 2. evre ikisi de maaşallah gayet iyi.Size de çok geçmiş olsun Allah şifa versin

Kuzenimin eşi geçirdi atlattı şükür hatta tedavisi bitti çocuğu yoktu o zamanlar çocuğu bile oldu çok şükür... Moral çok önemli bu hastalıkta moralinizi yüksek tutun güzel düşünün Rabbimizde güzeli yaşatsın inşallah acil şifalar versin (yorumları okumadım ama arkadaşlarda söylemiştr muhakkak doktor çok önemli kuzenimin eşi Uludağ Üniversitesinde Hakan hoca var onda tedavi gördü)

X