Rahim agzi kanseriyim. Yardimmmm

An
Ben de bu kanserden genç yaşta ölen duymadım. Ve türkiyede çok sık rastlanan bi kanser türü. 77 yaşında uzak bi akrabamız rahim ameliyatını kaldıramayıp vefat etmişti. Annem de rahmini aldırdı ameliyatı çok kolay oldu. Şu an maşallahı var.
Neniz neden rahmini aldirdi.

Bu hastalığı yenemeyen kimse görmedim. Herkes iyileşiyor. Sen de iyileşeceksin içini ferah tut. Moralini yüksek tutman lazım.
Ciddimisiniz etrafinizda duyuyormusunuz bu hastaligi. Sadece ben rahim agzi kanseriymisim geliyor. Korkudan olucem.

An

Neniz neden rahmini aldirdi.

Kötü huylu tümörler vardı onda da. Annemin vücudu tümör üretiyo bi tek rahminde kötü huylu çıktı. her yerinde bi şey var sürekli kontrol altında. Kendimi bildim bileli annem ölücem ben kanser oldum ölücem modunda gezen bi insan. Rahim ameliyatını atlattıktAn sonra geçti korkusu. Artık attı kafasından o düşünceyi. Keyfine bakıyo kendine iş güç çıkardı seramik kursu resim kursu psikiyatri destği oyalanıyo. Panik atak olmuştu ölücem korkusundan. şu an çok enerjik ve çok mutlu bitti gitti.

Ciddimisiniz etrafinizda duyuyormusunuz bu hastaligi. Sadece ben rahim agzi kanseriymisim geliyor. Korkudan olucem.
Hiç olur mu benim de çok tanıdığım, duyduğum oldu rahim ağzı kanseri tanısı konan.
Hepsi yaşıyor, sağlıklılar.
Siz de atlatacaksınız inşallah, moralinizi yüksek tutun. Allah şifa versin.

Ağlamak sızlanmak sorun değil hastalık olarak gör ve sabret geçicek derdi veren dermanını da verir
DUA ET RABBİNİ UZAKTA SANMA SAKIN
RABBİN SANA ŞAH DAMARINDAN DAHA DA YAKIN....

Kötü huylu tümörler vardı onda da. Annemin vücudu tümör üretiyo bi tek rahminde kötü huylu çıktı. her yerinde bi şey var sürekli kontrol altında. Kendimi bildim bileli annem ölücem ben kanser oldum ölücem modunda gezen bi insan. Rahim ameliyatını atlattıktAn sonra geçti korkusu. Artık attı kafasından o düşünceyi. Keyfine bakıyo kendine iş güç çıkardı seramik kursu resim kursu psikiyatri destği oyalanıyo. Panik atak olmuştu ölücem korkusundan. şu an çok enerjik ve çok mutlu bitti gitti.
Ayyy ne guzel yazmissiniz. Bende iyilesicem mi rahmim alininca.

5 yasinda oglum var.
Canım benim Allah yavrucuna sağlıklı uzun ömürler versin rahim kanserinden kurtulan çok yıldız tilbede rahim kanseri olmuştu rahmini aldılar kadın sapasağlam ameliyat olalı yıllar oldu benim arkadaşımın anneside öyleydi oda iyi çok şükür korkma bitanem bol bol dua et rabbim seni Ailene bağışlasın kolay bir şekilde kurtulmayı nasip etsin acil şifalar dilerim

geçmiş olsun

tedavini ol

kendine güven

bir tanıdığımız çok ileri evrede iken Amerika'da ameliyat oldu 10 yıla yaklaştı halen sağlıklı

onunki çok ileri evrede idi sen iyisin

bildiğim kadarı ile çocuğun da var tedavini olup normal hayatına dönersin en kısa zamanda

Çok çok geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin, tedaviyle atlatılacak bir hastalık, beslenmene de dikkat et lütfen şekeri kes, şeker dediğim pasta börek ekmek hepsi, şeker kanseri besler

korkacak bir şey yok. rabbim şifa veiyilik versin inşallah. bol bol dua edin.

Allah şifa bersin. Unutmayın kanserle savaşta en büyük silah moral. Asla kendinizi bırakmayın, atlatacaksınız.

Gunlerdir aglamaktan yoruldum artik. Hayata kustum resmen. Oglumla ilgilenemiyorum. Surekli uyuyorum.

Canım rahim ağzı kanseri belirtileri nasıl sen hangi şikayetlerle gittin mümkünse yaza bilirmisin bilgilenmek açısından soruyorum

X