Rahim agzi kanseriyim. Yardimmmm

I
Canım korkma, ben yaşadım aynısını, konizasyon yapıldı, 5 ay sonra rahim ağzı toplamıştı kendini, o ay hamile kaldım, ben de çok ağlamıştım. Çözümü var allahtan, korkma, ameliyat ne zaman olucaksın? Bana teşhis kondu, 3 gün Sonra ameliyat oldum ben, çok bekleme sakın.
Ilk evresindemiydiniz siz. Benim rahim falan alinacak. Ben 2. Evredeyim cok korkuyorum cok.

I

Ilk evresindemiydiniz siz. Benim rahim falan alinacak. Ben 2. Evredeyim cok korkuyorum cok.
Cin3 demişti Dr bana, geçicek emin ol, göğüs falan olsa daha riskli sanırım, rahim ağzı temizlendi mi kurtuluyosun otomatik, sonra smear testlerini düzenli yaptırıyosun, hepsi bu.ileri evre değilsin, sıçrama yok, gerçekten korkma

Can'ım korkulacak hiç bir şey yok bende çevremde çok kişinin bu hastalığı yaşadığını ve iyileştiğini biliyorum.

Benim 2. Evre cok erken sayilmaz. Kanamalarim cok oluyodu. Kitle biraz buyuk idrar keseme zarar gelmemesi icin kemoterapi ile kucultup ameliyat edecekler.

Psikolojim cok ama cok bozuk. Napicami hic bilmiyorum. 5 yasinda oglum var. Onu buyutememekten cok korkuyorum.

Gecmis olsun, Allah sifa versin.

Bence de konuyla ilgili cok sey okumayin. Doktorunuzun kilavuzlugunda moraliniz yuksek bir sekilde gayret gosterin. Aglamayin, guclu olun lutfen. Her sey guzel olacak, goreceksiniz.

Cok sagolun arkadaslar. Ölucem gibi geliyor bana. Rahim agzi ya da rahim agzi kanserinden olen duydunuz mu hic.

Çok geçmiş olsun korkmaniz çok normal ama Allah korusun öyle öleceğim falan demeyin lütfen.Ayni zamanda psikolojik yardim almalısınız bence
Gerçekten moral çok önemli lütfen iyileşeceğinize inanın
Allah sizi çocuğunuza bağışlasın

Cok sagolun arkadaslar. Ölucem gibi geliyor bana. Rahim agzi ya da rahim agzi kanserinden olen duydunuz mu hic.

Ben de bu kanserden genç yaşta ölen duymadım. Ve türkiyede çok sık rastlanan bi kanser türü. 77 yaşında uzak bi akrabamız rahim ameliyatını kaldıramayıp vefat etmişti. Annem de rahmini aldırdı ameliyatı çok kolay oldu. Şu an maşallahı var.

duymadım ben, kedimin yaşlandığını göremiycem diye ağlıyodum ben de, anlıyorum seni, keşke daha fazla yadımcı olup rahatlabilsek seni, ama zamanla korktuğun kadar korkulacak bişey olmadığını görüceksin umarım, moral önemli, iyi beslenmeye çalış, kendine iyi bak.

X